قالب ویستا برای وی بولتین

YTERROR

Active Member
سلام اين قالب رو من در سايت وي بي اسكين فارسي كردم و گذاشتم ... الان هم هر 3 ورژن اين قالب در سايت www.vbmodern.com/forum هستش ولي خواهش ميكنم اينقدر فارسي كردن قالب رو ساده نگيريد كسي اگه فكر ميكنه فارسي كردن خيلي آسونه بسم الله بياد من يه قالب بهش بدم ببينم ميتونه فارسي كنه ؟؟؟ من نميخوام خداي نكرده بگم كه كسي نميتونه الين كار و انجام بده نه .... ولي من ميگم كه اينقدر ساده نگيد كاري نداره هر كسي فتوشاپ داشته باشه ميتونه انجام بده ... الان هم اگه كسي از دوستان هستش كه فكر ميكنه ميتونه قالب فارسي كنه بياد به من پي ام بده fxmohammada تا يه قالب بهش بدم فارسي كنه ... شما توي ايران و كلا در سايت ويبولتين كسي نتونسته بود قالب 3.6 روئ به 3.7 انجام بده ولي من و بهرام انجام داديم خواهش ميكنم كار رو بي ارزش نكنيد ... اگه كسي خواست قالب فارسي كنه به من پي ام بده .... موفق باشيد

دست شما درد نکنه

ولی وقتی آدم 3 سال پیش رو یادش میاد که باید حدودا 45 تا فایل رو برای فارسی سازی وقت می زاشتی تا تم فارسی بشه و عسها و .... رو تغییر می دادی برای فارسی سازی تم برای سیستم پی اچ پی بی بی با وی بی که تک فایل هست مقایسه می کنه کار ساده ای هست

حداقل این نظر منه شاید تا حالا برای 12 تا کار که فروم وی بی در کنار سایتشون داشتم 12 تا تم فارسی کردم که هر کدوم رو بیشتر از 30 دقیقه وقت نزاشتم بیشترشم با کمتر از 20 دقیقه بوده

ولی در کل موفق باشید ولی کاری اولیه رو سخت نکنید وگرنه از ساختش کلا نامید می شوید

موفق و پیرو زباشید

YTERROR

Active Member
دوست عزیز چرا قاطی می کنی حالا باشه بابا سخته خوب شد ؟

من کارم اینه و کاری که انجام مدیم در قبالش هزینه دریافت می کنم نمی دونم والا اگه به نظرتون باید سخت بیاد باشه سخته

ولی تا وقتی این جور کار را رو می خواین سخت حساب کنید پس اگه یکرزو بخواین یک تم بسازید چی می گید یا اگه بخواین یک فروم بنویسید که جزو تخیلات میشه هر کس از یکجی شروع می کنه و با تمرین کدهای قدیمی یا جدید براش فرقی نمی کنه

بهتره زیاد بحث نکنیم سر هیچی چون هیچ فایده ای نداره ولی تا همین حد که بدونیم اگه یک کار واسه یک نفر سخته دلیل بر سخت بودن بری همه نیست کفایت می کنه

من مبنا کارم به سلیقه مشتریمه نه سخت یا آسون بودن یا ...... در هر صورت موفق و پیروز باشید

sparksun

Member
آقایون من اینجا اعلام می کنم همان طور که در سایت خودم هم گفتم به یوزر هام ..
البته برای این که اسم من و سایت من وسط کشیده نشه دارم می گم ..
سایت وی بی اسکین هیچ گونه همکاری و مشارکت با سایت وی بی مدرن ندارد و نخواهد داشت ..
از دوستان هم می خوام اسم من رو وسط نکشن و جریان ما سه تارو کجا می برید رو راه نندازن ..
( تو فرود گاه ابی و داریوش رو دسگیر می کنند طرف میاد وسط میگه ما سه تا رو کجا دارید می برید :d )
تمام استایل ها و مودها و آموزش ها و مطالب اراعه شده در سایت بنده مخصوص و در امتیاز وی بی اسکین هست و می باشد ..
لطفا پای من و سایت من رو وسط ماجرایی نکشید که 3 ماه پیش صحبتش تمام شده بود و مشگلی هم نبوده ..

مرسی از توجه همه شما
فقط یک اطلاع رسانی بود
موفق و پیروز باشید
بهرام

sparksun

Member

پیوست ها

• Unasdtitled-1.jpg
    Unasdtitled-1.jpg
    56.3 کیلوبایت · بازدیدها: 23
بهرام جان من لينك عكس را نمي خواستم - لينك دانلود را مي خواستم .
من اين قالب را تهيه كردم فقط چند عكس را ازش كم داره .
كه فكر كنم اسم تصاوير :
blank.gif هست كه در خود پوشه فروم ريخته ميشه .
اون تصوير را اگر داري بزار .

در ضمن من اومدم سايتت ولي اين قالب را پيدا نكردم .
لينك اون را هم بزار .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا