.: قالبـــ وبــسايت مـــــن .:

MohammadGh

Well-Known Member

سلام به بروبچ مجيد انلاين :wink:

من اين قالب رو 1 ماه پيش طراحي كرده بودم !

ميخواستم نظرتون رو دربارش بدونم ؟
.
.
.

تشكر

attachment.php

پیوست ها

• my-site.jpg
    my-site.jpg
    263.6 کیلوبایت · بازدیدها: 116

moslancer2

Member
سلام بر محمد جان دوست عزیزم... :rose:
مرسی از دعوت... خیلی ساده و شیک شده ... خسته نباشی :paint:
دیگه نباید بگم چون خودت گفتی که قصد تعویض داری منم با مسعود جان موافقم... تنها اون قسمت تکمیل بشه عالی میشه... :rose:
موفق باشی دوست جان :rose:

Mohammad

Member
سلام ،

قسمت هدرش (همون شخصیته کار که دوستان اشاره مردند) جای کار داره
در انتخاب پس زمینه هم میشد بهتر عمل کنی

اما در کل کار خوبی شده
موفق باشی :rose:

MohammadGh

Well-Known Member
سلام بر محمد جان دوست عزیزم... :rose:
مرسی از دعوت... خیلی ساده و شیک شده ... خسته نباشی :paint:
دیگه نباید بگم چون خودت گفتی که قصد تعویض داری منم با مسعود جان موافقم... تنها اون قسمت تکمیل بشه عالی میشه... :rose:
موفق باشی دوست جان :rose:
ممنون كه نظر دادي :rose:

واقعا زیباست
خیلی خوشگل شده
خسته نباشی:paint:
تشكر فراوان

سلام ،

قسمت هدرش (همون شخصیته کار که دوستان اشاره مردند) جای کار داره
در انتخاب پس زمینه هم میشد بهتر عمل کنی

اما در کل کار خوبی شده
موفق باشی :rose:
بله بايد تغيير بدم بايد يكم ساده ترش كنم
در مورد زمينه پترن قشنگ تري از اين پيدا نكردم !!

Mohammad

Member
در مورد زمينه پترن قشنگ تري از اين پيدا نكردم !!

در مورد زیبایی این پترن که شکی نیست ، اما منظورم این بود که پترن الان خیلی توی چشمه !
به نظرم بهترین کاری که میشه باهاش کرد اینه که جاهایی که اشیاء اصلی صفحه قرار دارند رو کمی بلور (مات) کنی

تصویر ضمیمه رو نگاه کنی متوجه منظورم میشی ، اینطوری تمرکز بیننده میره به سمت اشیاء اصلی کار

:rose:

پیوست ها

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    33.9 کیلوبایت · بازدیدها: 14

Cute design

Well-Known Member
سلام داداش

ممنون بابت زحمتی که کشیدی، میدونم که طرحتو نذاشتی اینجا همش تصدیق کردن بشنوی :دی یه چند تا انتقاد کوچیک از طرف من

1- اون آدمه پاش رو هواست، میشد براش زمینه بهتری فراهم کرد
2- متنی که دستشه رو نمیدونم اول کار زدی یا آخر کار ولی احتمالا خسته بودی دیگه که اینجوری شده
3- خیلی پترنش یکنواخت شده، مثل کارت ویزیت شده (یکی از پترنای مورد علاقه خودمه) ولی باید یه تغییراتی توی پترنش بدی
4- منو یه جورایی با بک گراند قاطی شده

پیشنهاد می کنم حالت شیشه ای بودن منو و رنگشو رو یکم تغییر بدی
چون خودم عمده کارم وب دیزاین هستش، نظر دادم اونم به این شکل فجیع...

ممنون
رضــــا

MohammadGh

Well-Known Member
در مورد زیبایی این پترن که شکی نیست ، اما منظورم این بود که پترن الان خیلی توی چشمه !
به نظرم بهترین کاری که میشه باهاش کرد اینه که جاهایی که اشیاء اصلی صفحه قرار دارند رو کمی بلور (مات) کنی

تصویر ضمیمه رو نگاه کنی متوجه منظورم میشی ، اینطوری تمرکز بیننده میره به سمت اشیاء اصلی کار

فکر خوبیه !
سلام داداش

ممنون بابت زحمتی که کشیدی، میدونم که طرحتو نذاشتی اینجا همش تصدیق کردن بشنوی :دی یه چند تا انتقاد کوچیک از طرف من

1- اون آدمه پاش رو هواست، میشد براش زمینه بهتری فراهم کرد
2- متنی که دستشه رو نمیدونم اول کار زدی یا آخر کار ولی احتمالا خسته بودی دیگه که اینجوری شده
3- خیلی پترنش یکنواخت شده، مثل کارت ویزیت شده (یکی از پترنای مورد علاقه خودمه) ولی باید یه تغییراتی توی پترنش بدی
4- منو یه جورایی با بک گراند قاطی شده

پیشنهاد می کنم حالت شیشه ای بودن منو و رنگشو رو یکم تغییر بدی
چون خودم عمده کارم وب دیزاین هستش، نظر دادم اونم به این شکل فجیع...

ممنون
رضــــا

دررابطه با اون آدمک اول میخواستم پاهاشو بزارم رو بار پایین گفتم شاید بد بشه ! باید یه سایه بزارم زیر پاش :)
متن و آخر کار زدم
در رابطه با پترن هم درست می گید :rose:
تشکر که اشکالاتم رو گفتید چون این اولین کار طراحی قالب وبسایتم هستش اینشالله برا کارهای بعدی کامل میشه!

خیلی زیبا شده
از این سبک کارا خیلی خوشم میاد
من هم با بلور کردن شیشه موافقم

خیلی ممنون :rose:

سلامحمد آقا:rose:
ببخشید من از گیر دادن بدم میاد و از کم کاری خودم بیشتر. چیزایی که به ذهن کوچیکم اومد با اغراق بیان کردم:

من همه نظرا رو نخوندم. به نظر حقیر اون آدمه میتونه بهتر باشه.
روی چیدمان و جای اینتر خوردن میشه تغییراتی داد.
تاکید روی پترن درشت و پر شما رو متمایل به این سبک نشون میده که اگه درسته هدفگیری خوبی بوده.
اما اگه سبک متنوع تری دارین پیشنهاد بنده بازم تغییر هست. و یه نکته اینکه این نوع پترن ها اگه یه سری بلوک های رو انداز مثل همین سایتمجید داشته باشن تزئین هستن اما اگه کل زمینه رو بپوشونن دیگه متن و اصل حساب میشن. اون پنل شیشه ای بازم رو همین متن تاکید داره.
روی پترن ها که دقت کردم یه جاهایی میتونه دستکاری بشه تا یکدست بشه و فرم های ناخواسته توی مرزهای تایل تعدیل بشه.
گلها و لکه های درشت وحدت زمینه و حس یکپارچگی رو از پارچه میگیره و نقاط تاکید میسازه که بهتره اینجور نشه.
فرم کادرها ساده و بی نقص هستن. این بازم نشون دهنده سبک مطلوبی از شماست.
با توجه به استایل خود و چشم بیننده طراحی کنید. اگه یه شناسنامه رو خودم باید برا خودم طراحی میکردم چطور میشد؟
جاهای خالی اتاق و چارچوب جاهای پر هستن. جوری میشه چیدمان و تزئین کرد که فضای منفی در خدمت تاکید روی نیمه پر باشه ...
دیگه عرضی نیست. سایت خوب و مبارکی داشته باشین
یا علی

eAmin

Well-Known Member
نظر من هم با اکثر دوستان موافق هست.
اگر میخواید کارتون زیباتر و شیک تر بشه، بنظر من اگر کمی opacity پترن رو کمتر کنید طوریکه رنگش خیلی با بکگراند تضاد نداشته باشه و اگر یک خرده تیره تر بشه مناسب تر هست.
همچنین میتونید پترن رو در یک دایره بزرگ قرار بدید و اطراف دایره کم کم محو بشه و به رنگ اصلی بکگراند دربیاد.

موفق باشید.

MohammadGh

Well-Known Member
سلامحمد آقا:rose:
ببخشید من از گیر دادن بدم میاد و از کم کاری خودم بیشتر. چیزایی که به ذهن کوچیکم اومد با اغراق بیان کردم:

من همه نظرا رو نخوندم. به نظر حقیر اون آدمه میتونه بهتر باشه.
روی چیدمان و جای اینتر خوردن میشه تغییراتی داد.
تاکید روی پترن درشت و پر شما رو متمایل به این سبک نشون میده که اگه درسته هدفگیری خوبی بوده.
اما اگه سبک متنوع تری دارین پیشنهاد بنده بازم تغییر هست. و یه نکته اینکه این نوع پترن ها اگه یه سری بلوک های رو انداز مثل همین سایتمجید داشته باشن تزئین هستن اما اگه کل زمینه رو بپوشونن دیگه متن و اصل حساب میشن. اون پنل شیشه ای بازم رو همین متن تاکید داره.
روی پترن ها که دقت کردم یه جاهایی میتونه دستکاری بشه تا یکدست بشه و فرم های ناخواسته توی مرزهای تایل تعدیل بشه.
گلها و لکه های درشت وحدت زمینه و حس یکپارچگی رو از پارچه میگیره و نقاط تاکید میسازه که بهتره اینجور نشه.
فرم کادرها ساده و بی نقص هستن. این بازم نشون دهنده سبک مطلوبی از شماست.
با توجه به استایل خود و چشم بیننده طراحی کنید. اگه یه شناسنامه رو خودم باید برا خودم طراحی میکردم چطور میشد؟
جاهای خالی اتاق و چارچوب جاهای پر هستن. جوری میشه چیدمان و تزئین کرد که فضای منفی در خدمت تاکید روی نیمه پر باشه ...
دیگه عرضی نیست. سایت خوب و مبارکی داشته باشین
یا علی

همشو قبول دارم چون اولين كارمه !

یه جورایی زیباست فقط یه اشکال دیدم من
این که دکمه های منو انگلیسی هست و به همین دلیل باید چینشش بلعکس باشه یعنی Home سمت چپ باشه نه راست

زياد مشكلي نيست ولي بازم تشكر حواسم نبود !
نظر من هم با اکثر دوستان موافق هست.
اگر میخواید کارتون زیباتر و شیک تر بشه، بنظر من اگر کمی opacity پترن رو کمتر کنید طوریکه رنگش خیلی با بکگراند تضاد نداشته باشه و اگر یک خرده تیره تر بشه مناسب تر هست.
همچنین میتونید پترن رو در یک دایره بزرگ قرار بدید و اطراف دایره کم کم محو بشه و به رنگ اصلی بکگراند دربیاد.

موفق باشید.

خيلي ممنون امين جان :rose:

mayapower

Well-Known Member
سلام
آدمه نیازی نیس

نامه وسطه بلوک
دو ستون سمت چپ و راست ایجاد متنت زیاد تو چشه الان
بعد سمت چپ و راس پخشش کن
بکت زیادی تیره نیس؟
خواستی تم آبی کارو بیش کن یا شایدم بنفش تیره
خواستی وسط کار متمرکز شی باشد زیبا تر ز حال شود