انیمیشن فیلم سینمایی سلمان فارسی ( انیمیشن رئال ) !

hesam_sn

کاربر VIP
آخر تونستم دانلود کنم . خیلی خوب شده. معلومه کار حرفه ایه
کل مدلینگ کار رو همین دو نفر انجام میدن؟

Mandana

Active Member
بسیار عالی...واقعن محشره

با این سرعت بسیار بالا!!! کلی طول کشید دانلود شد...
ولی فوق العاده

پیشنهاد برای تاپ گالری...
موفق بباشی:rose:

پ.ن: نمی دونم چرا دکمه ی تشکر رو می زنم پیغام خطا میاد...گمونم باز یک قسمت از کد ها رو زدن فیل*ت کردن..دستشون درد نکنه:|

Saeed2vfx

Member
کاره خوبیه.

یه تیکه انیمیت وسطای کار بود، کار شماست؟

به نسبت مدلینگ و بخصوص کانسپت کار که خیلی خوب کار شده ، انیمیت ، بخصوص شبیه سازی ها (hair , Cloth) خیییییییلی جای کار داره !!

عضلات صورت حرکت اضافی زیادی داره...

امیدوارم همینطور عالی جلو برین و یه کار ترو تمیز بیرون بیاد.

موفق باشید

.:BehzAd:.

Active Member
وی پی ان تو گوشی سرعتش خیلی بهتر تا پی سی با وایرلس و وی پی ان با گوشی ام دانلود کردم و این ترایل رو دیدم اینجاست که باید بگم :shock:

برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم هر چه زودتر شاهد یک اثر زیبا باشیم.

sallarmelli

Active Member
من که هر وقت کار شما رو می بینم باید ریست بشم ولی حقیقتش من با این پیرمرده که اگه سلمان فارسی هست ارتباط خوبی برقرار نکردم امیدوارم کارتون خوب بشه فایل هم نشد دانلود بشه

darklight

کاربر فعال
اما مسائلی که بهش اشاره کردید در حیطه کاری من نیست . فقط یک چیز رو میدونم اونم اینکه این کاراکتر مورد تایید همه مراجع قرار گرفته و هیچ گونه ایراد و تغییری در اون دیگه لحاظ نمیشه

ایکاش بتوانید حرف های من رو به اون هایی که طراحی این شخصیت در حیطه کاری اون هاست برسانید.
:idea: مراجع نظری که میدن بیشتر در این جهت هست که مثلا کاراکتری که طراحی شده خدای نکرده موجبات وهن آن شخصیت را به وجود نیاورد نه این که از نظر هنری و یا مفهوم و معنا را رساندن هم دقیق است یا نه! نظر مراجع همیشه در حیطه تخصصی خودشان است که ایکاش بقیه هم این کار را از آن بزرگواران می آموختند.
در ضمن مردم باید ارتباط روحی با کاراکتر برقرار کنند که این نکته بسیار مهمی است مثلا در فیلم مختار نامه شخصیت خود مختار و بازیگر آن به خوبی انتخاب شده بود مردم به خوبی با او احساس آشنایی و همراهی می کردند اما در مورد پهلوان ایرانی این فیلم یعنی کیان هیچ کس اصلا ارتباط لازم را برقرار نکرد و اصلا نمی شد بازیگر این نقش را در کسوت یک «پهلوان» تصور کرد (شاید مردم به عنوان یک ایرانی خوب با این شخصیت ارتباط گرفته باشند اما نه به عنوان یک پهلوان که حقیقت تاریخی این شخصیت بوده است). در مورد کاراکتر طراحی شده هم با سایه هایی که روی صورت این شخصیت گذاشته شده و همچنین خط چشم و گودی های صورتی که دارد هیچ کدام نمی تواند آن شخصیت بزرگواری را که از حضرت سلمان علیه السلام در اذهان نقش بسته که به عنوان مثال ایشان در مرتبه ایمان در بالاترین پله قرار داشتند و حتی حضرت رسول صلی الله علیه و آله نیز ایشان را از اهل بیت خویش معرفی نموده اند ترسیم نماید. من حتی طراحی شخصیت کاراکترهای کارتون های سه بعدی کاملا ضعیفی مانند حضرت سلیمان و داود نبی و ... علیهم السلام را به این طراحی ترجیح می دهم. از آنجایی که جای خالی چنین برنامه هایی را به طور کامل حس می کنم و دوست دارم که این کار به بهترین وجه باشد و بتواند از هر جهت با اقبال مخاطبین رو به رو شده و رسالتی را که بر عهده گرفته به درستی انجام دهد دوست دارم که این نظرم به گوش طراحان این شخصیت برسد.
:)
گرچه هرگز نمی خواهم زحماتی که در این راه کشیده می شود را خدای نکرده زیر سوال ببرم و یا از ارزش آن کم کنم اما خوب من هم به عنوان یک ایرانی مسلمان دوست دارم وقتی یک چنین کاری ساخته می شود مورد پسند همه واقع شود تا خستگی کار با دیدن بازخورد خوب مردم به طور کامل بر طرف شود.
>|<
شرمنده از روده درازی. به عنوان برادری کوچک تر خواستم حرفهایم را گفته باشم شاید که شنیده شود. گرچه میدانم که شما مشغولیت هایتان بسیار زیاد است و همین که این نظرات را می خوانید نشانه لطف شماست.
:oops:
ان شاءالله که در هر صورت شاهد موفقیت این فیلم و خوشحالی و رضایت عوامل این فیلم از جمله شما و تمام مخاطبان آن باشیم.
:rose:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
خوب امین جان من تازه دانلود کردم فیلمو
همه چی عالی بود جز انیمیت ، که مصنوعی بود ، عضلات پایین چشم خیلی سطحی به نظر میومد اینگار عمق نداره اون قسمت پوست زیرش استخون کاملا نیست و عقب جلو میره این انیمیت ای دیدم خیلی ساده از اون قسمت رد شده انیمیتور و بهتر بگم Skinner
دهان هم خیلی سریع حرکت میکرد و صدا با انیمیت مچ نبود ، بقیه چیز ها عالی بود مخصوصا لباس ها ، و در مورد مدل ها هم نکته ای رو بگم ، همونطور که میدونید در حال حاضر اصلی ترین چیزی که باعث میشه یک اسنان با واقعیت فرق کنه یکی Shading و یک چشمهای کاراکتر
شما اگر به مدل ها دقت کنید بیشتر از چشمهاشون میفهمید که الکی ، چشمهای انسان رازه های درونی یک انسان رو در خودشون دارند و از همه مهم تر شکل اونهاست ، که تو این مدل ها کاراکتر سوم به زیبایی اما کاراکتر زن ، خیلی مصنوعی شده ، انگار چشم ها اصلا Iris نداره ...
شیدینگ کار هم مشکلاتی داشت اما اونها فکر کنم تو مراحل Product از اخر حل بشه ، در کل بسیار عالی بود و به همتون تبریک میگم ... و عذر خواهی میکنم به خاط پرحرفیم :rose:

Amir_HosseinM

New Member
سلام

کار واقعا زیبایی بود , در این زمینه حرفه ای نیستم که جسارت کنم و در مورد کار شما نظر بدم
فقط این انیمیشن توسط شرکت یا نهادی پشتیبانی میشه؟

امین تری دی

Active Member
سلام ممنون از نظرات
این فیلم سینمایی زمانی که بخواد به مرحله اجرا برسه تمام مشکلاتش حل میشه
همه این مواردی که اکثر دوستان بهش اشاره کردن همگی حل میشن

ممنون :)

arminAnim

کاربر متخصص
چه عالی خسته نباشید. کار بسیار بسیار پر زحمتیه. این هم که رئال قرار باشه کار رو دوچندان سخت میکنه.
البته من هم خودم با انیمشین رئال مشکل دارم. من خودم یک کار فانتزی و ساده و جذاب رو به کارهای رئال پر جزئیات ترجیج می دم و بنظرم انیمیشن واقعی اونجاست. درک نمی کنم چرا کاری رو که می شه فیلم رئال ساخت ، آورد و با تکنیک cg کارش کرد. اگر برای کودکه پس چرا فانتزی نیست و اگر برای بزرگساله پس چرا فیلم نیست. و مهمتر اینکه از چه قابلیتی از انیمیشن میخواد استفاده کنه که با سینما و جلوه های ویژه قابل دستیابی نیست. بنظر من توی ایران ما بیشتر ولع ِ تجربه ی تکنیک داریم تا اینکه توجه به این مسائل داشته باشیم. البته اینها نقدی بر امین عزیز نیست و فکر نمی کنم ایشون تصمیم گیرنده بودن و این تقصیر کسی نیست، صرفا نقدیه که من به این تفکر انیمیشن رئال دارم. این پدیده ی تازه ای نیست ما سالها پیش هم شاعد مجموعه تلوزیونی فرمانرویان مقدس بودیم که در زمان خودش از تکنیک خیلی قابل قبولی برخوردار بود و سنگ بنای این تفکر ریشه در گذشته های دورتر داره. بهر حال امیدوارم به زودی هر تکنیک و تفکری سر جای درست خودش قرار بگیره و البته زحمت شما دوستان هم هدر نره. هرکاری که انجام میشه سنگ بنای انیمیشن ایرانه، و ما بیشتر داریم با آزمون و خطا راهمون رو پیدا میکنیم که البته می تونست اینطوری نباشه.

با آرزوی بهترین ها برای شما و تیم تون.

rainbmaya

Active Member
چه عالی خسته نباشید. کار بسیار بسیار پر زحمتیه. این هم که رئال قرار باشه کار رو دوچندان سخت میکنه.
البته من هم خودم با انیمشین رئال مشکل دارم. من خودم یک کار فانتزی و ساده و جذاب رو به کارهای رئال پر جزئیات ترجیج می دم و بنظرم انیمیشن واقعی اونجاست. درک نمی کنم چرا کاری رو که می شه فیلم رئال ساخت ، آورد و با تکنیک cg کارش کرد. اگر برای کودکه پس چرا فانتزی نیست و اگر برای بزرگساله پس چرا فیلم نیست. و مهمتر اینکه از چه قابلیتی از انیمیشن میخواد استفاده کنه که با سینما و جلوه های ویژه قابل دستیابی نیست. بنظر من توی ایران ما بیشتر ولع ِ تجربه ی تکنیک داریم تا اینکه توجه به این مسائل داشته باشیم. البته اینها نقدی بر امین عزیز نیست و فکر نمی کنم ایشون تصمیم گیرنده بودن و این تقصیر کسی نیست، صرفا نقدیه که من به این تفکر انیمیشن رئال دارم. این پدیده ی تازه ای نیست ما سالها پیش هم شاعد مجموعه تلوزیونی فرمانرویان مقدس بودیم که در زمان خودش از تکنیک خیلی قابل قبولی برخوردار بود و سنگ بنای این تفکر ریشه در گذشته های دورتر داره. بهر حال امیدوارم به زودی هر تکنیک و تفکری سر جای درست خودش قرار بگیره و البته زحمت شما دوستان هم هدر نره. هرکاری که انجام میشه سنگ بنای انیمیشن ایرانه، و ما بیشتر داریم با آزمون و خطا راهمون رو پیدا میکنیم که البته می تونست اینطوری نباشه.

با آرزوی بهترین ها برای شما و تیم تون.
نقد بسیار زیبا و بجایی بود کلی از نوشته های منو کم کرد. دوست عزیز قدرت کار شما رو تو این چند تا عکس دیدیم. ( منظور از شما گروه شماست ) آیا نمیشه این زحمتو برای کاری انجام داد که بچه و بزرگسال با هم از دیدنش لذت ببرن. شاید بزرگترین مشکل نبود فیلمنامه در اون اندازه باشه که به راحتی قابل حله! کاری که گروه خونی از بهشت انجام داد این بود که فیلمنامه رو داد یه فیلمنامه نویس آمریکایی نوشت ولی از نظر من میشد که فیلمنامه رو برای یه کار جذاب نوشت نه یه کار سیاسی!؟ آیا برای یه پروژه به این عظمت که کلی پول داره توش خرج میشه ، نمیشه این کار رو کرد. فیلمنامه پایه اصلی یک فیلمه. بعد کارگردانی خوب و بعد از اونها همه تکنیک. فیلمهای هالیوودی با تکنیکهای خیلی بالا ساخته شدن که فروش بسیار پایینی داشتن و عملا شکست خوردن.
امیدوارم تهیه کنندگان این اثر به این نکته مهم توجه کنن و مسیر حرکتشون تغییر کنه.
با آرزوی موفقیت برای همه.

Zero-Animator

New Member
بهت تبریک میگم امین جان ............:rose:راستش من با ارمین تا حدودی موافقم.......به نظرم حتی اگر ریل کار میکنین باز باس تو انیمیت اغراق کنین مث سینماتیک های دیابلو ........کار شما خیلی خوبه اما از ناحیه انیمیت بشد میلنگه

mahdianco

Member

ایکاش بتوانید حرف های من رو به اون هایی که طراحی این شخصیت در حیطه کاری اون هاست برسانید.
:idea: مراجع نظری که میدن بیشتر در این جهت هست که مثلا کاراکتری که طراحی شده خدای نکرده موجبات وهن آن شخصیت را به وجود نیاورد نه این که از نظر هنری و یا مفهوم و معنا را رساندن هم دقیق است یا نه! نظر مراجع همیشه در حیطه تخصصی خودشان است که ایکاش بقیه هم این کار را از آن بزرگواران می آموختند.
در ضمن مردم باید ارتباط روحی با کاراکتر برقرار کنند که این نکته بسیار مهمی است مثلا در فیلم مختار نامه شخصیت خود مختار و بازیگر آن به خوبی انتخاب شده بود مردم به خوبی با او احساس آشنایی و همراهی می کردند اما در مورد پهلوان ایرانی این فیلم یعنی کیان هیچ کس اصلا ارتباط لازم را برقرار نکرد و اصلا نمی شد بازیگر این نقش را در کسوت یک «پهلوان» تصور کرد (شاید مردم به عنوان یک ایرانی خوب با این شخصیت ارتباط گرفته باشند اما نه به عنوان یک پهلوان که حقیقت تاریخی این شخصیت بوده است). در مورد کاراکتر طراحی شده هم با سایه هایی که روی صورت این شخصیت گذاشته شده و همچنین خط چشم و گودی های صورتی که دارد هیچ کدام نمی تواند آن شخصیت بزرگواری را که از حضرت سلمان علیه السلام در اذهان نقش بسته که به عنوان مثال ایشان در مرتبه ایمان در بالاترین پله قرار داشتند و حتی حضرت رسول صلی الله علیه و آله نیز ایشان را از اهل بیت خویش معرفی نموده اند ترسیم نماید. من حتی طراحی شخصیت کاراکترهای کارتون های سه بعدی کاملا ضعیفی مانند حضرت سلیمان و داود نبی و ... علیهم السلام را به این طراحی ترجیح می دهم. از آنجایی که جای خالی چنین برنامه هایی را به طور کامل حس می کنم و دوست دارم که این کار به بهترین وجه باشد و بتواند از هر جهت با اقبال مخاطبین رو به رو شده و رسالتی را که بر عهده گرفته به درستی انجام دهد دوست دارم که این نظرم به گوش طراحان این شخصیت برسد.
:)

سلام دوست عزیز قبل از هر چیز من نکته ای رو تو پرانتز متذکر بشم که : درسته که اینجا همه هنرمند و گرافیست هستن و همه چیز رو از دید هنرمندانه نگاه میکنن ولی نقد بعضی از چیزها باید چند جنبه داشته باشه ، شخصیت حضرت سلمان علیه السلام خیلی بزرگ تر از درک همه ماست که بخواهیم پروژه اون رو حتی لحظه ای تو مایه های فانتزی فرض کنیم این واقعا نقد غیر منطقی بود که از سوی بعضی ها در اینجا صورت گرفت .

در مورد کار خوبتون باید بگم که من کاملا با نظر این دوست عزیزمون موافقم .به طور حتم این پروژه عظیم کارشناسانی خبره و کارکشته رو در اختیار داره که همه اونها در زمینه های مختلف صاحب نظر هستن و من بی ادبی میدونم که بخوام در مورد گرافیک کار نظری بدم فقط این کار عالی در مواردی که دوست عزیزمون توضیح دادن دچار ظعف هستش و بهتره که در مورد چهره و شخصیت حضرت سلمان علیه السلام تغییراتی صورت بگیره .

در مورد شیعیان حضرت امیرالمومنین علیه السلام خطبه ها و احادیث فراوانی وجود داره که میشه از اونها استفاده کرد .
زنده و پاینده باشید .

آخرین ویرایش:

davoodice

Well-Known Member
طبق اطلاعاتی که بنده دارم یه تیم خارجی واسه تولید این کار در نظر گرفته شده .

جدیدترین ارسال ها

بالا