فیلم آموزشی ، ساخت توپ موو یی با نرم افزار Cinema 4D

Mojtaba - C4D

Active Member

سلام دوستان عزیز
موضوع این فیلم آموزشی ( که البته آخرین باری هست که آموزش میذارم ) ، ساخت یک توپ موویی زیبا با نرم افزار Cinema 4D ورژن R13 هست.
در واقع کار با Hair و متریال مربوط به Hair هست . رندر نهایی ، کار چشم نوازی از آب در اومده.
خودم فیلم رو کامل دیدم و از روی اون تمرین کردم و رندر کارم هم ضمیمه کردم تا بهتر هدف آموزش رو درک کنید.
کیفیت فیلم HD و زمان آموزش حدودا 11 دقیقه هست . خلاصه و مفید !
البته معتقدم که میزان مفید بودنش رو شما باید بگین
مثل همیشه منتظر نظرات ارزشمندتون هستم
متشکرم
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این فیلم ، آخرین فیلم آموزشی بود که گذاشتم
امیدوارم این 5 تا فیلم آموزشی که تا حالا گذاشتم مورد توجه شما قرار گرفته باشه
دلیل اینکه دیگه تمایلی به ادامه این کار ندارم فقط یک چیزه، اونم اینکه حس میکنم کسی مشتاق اینجور کارها نیست !
واسه حرفم دلیل دارم . دلیلش هم اینه که کسی حاضر نیست حتی در مورد اینجور کارها نظر بده . اشتباه نکنید . من نیازی به تشکر ندارم و اصلا این کار
( آپلود فیلم های آموزشی ) رو واسه جمع آوری تشکر تو سایت قرار ندادم اما وقتی که میبینم کسی واقعا مشتاق و علاقمند نیست خب طبیعی هست که
رغبت و انگیزه ام رو نسبت به ادامه کار از دست بدم . به قول ( شاعر ) صائب تبریزی ، (( مستمع صاحب سخن را بر سر ذوق آرود . . . ))
ترجیح میدم مثل سابق هر کاری که با نرم افزار Cinema 4D انجام دادم ، رندر نهاییش رو بذارم توو سایت تا دوستان نقاط قوت و ضعف کارم رو بهم بگن تا قوی تر بشم . ان شاالله
در آخر از همه دوستانی که توی این مدت زحمت کشیدن ، آموزش ها رو دیدن و نظر گذاشتن صمیمانه تشکر میکنم.
واسه همه آرزوی سلامتی و موفقیت دارم
یا علی
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک دانلود : http://s5.picofile.com/file/8106155334/▶_Cinema_4D_Fluffy_ball_tutorial.zip.html

hair global.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا