فونت شیراز در ایندیزاین

jouls

New Member
[FONT=&amp] سلام دوستان عزیز[/FONT]
[FONT=&amp]آقا من به مشکلی در ایندیزاین برخوردم که دو هفته است پدرمو درآورده. کتاب مردم دستمه و باید تا آخر هفته تحویلیش بدم. عرض کنم که؛ من کتابو با فونت بی لوتوس بستم و تحویل دادم اما اونا گفتن که فونتش می خوایم فونت شیراز از سری فونت[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]های مریم ([/FONT]f_*[FONT=&amp]) باشه. حالا من اون فونتو پیدا کردم و نصب کردم ولی عمل نمی[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]کنه. بعد فکر کردم شاید باید خود برنامه[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]ی مریم رو نصب کنم که دانلود کردم و نصب کردم و برای تغییر فونت اجراش کردم ولی بازم اتفاقی نیفتاد.[/FONT] [FONT=&amp]ممنون می[/FONT][FONT=&amp]‌[/FONT][FONT=&amp]شم اگه کمکم کنید که مشکل رو برطرف کنم.[/FONT] [FONT=&amp]سپاس و احترام [/FONT]

yaran-777

Member
سلام

اول اینکه همیشه تو این کار یه قسمتی از کار رو آماده کنید و براشون بفرستین تا نظرشون رو بگن که مجبور نباشین دوباره کاری انجام بدین یا از اول در مورد فونت به توافق برسین

جایی که نرم افزار نصب میشه یه فولدری هست به نام فونت این فونت و بقیه فونتهاتون رو هم تو اون فولدر کپی کنید. امیدوارم حل بشه

jouls

New Member
سلام

اول اینکه همیشه تو این کار یه قسمتی از کار رو آماده کنید و براشون بفرستین تا نظرشون رو بگن که مجبور نباشین دوباره کاری انجام بدین یا از اول در مورد فونت به توافق برسین

جایی که نرم افزار نصب میشه یه فولدری هست به نام فونت این فونت و بقیه فونتهاتون رو هم تو اون فولدر کپی کنید. امیدوارم حل بشه

بله، از اول قرار بود با همین فرمت آماده بشه، بعد از دو هفته تغییر رای دادند. آقا مشکل حل نشد!

جدیدترین ارسال ها

بالا