فونت + سی اس اس

azAtaZ

New Member
سلام
1 . همون طور که خودتون هم میدانید در ورد پرس کوتیشن ها از صورت عادی " به صورت خوشگل “ و ” نمایش داده میشود.فونت پیشفرض را tahoma کردم ولی باز هیچ سودی نداشت ! آموزش درباره ی جاوا اسکریپت هست و علامت " با علامت های “ و ” فرق دارد .
2 . یک کلاس برای کدهای انگلیسی نوشتم مثل زیر :
PHP:
.en{
font-weight:bold;
text-align:left;
color:#666;
}
بعد در خصوصیات P نوشتم
PHP:
class="en"
در جایی دیگر این کد را امتحان کردم به خوبی کار کرد ولی در وردپرس مجازی نتوانستم .
3 . در مورد direction:ltr کمک میخواستم . این کد چرا در هیچکدام کار نمیکرد ( البته در کلاس en نه body )
:cool:
PHP:
Please help me , ok?

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
شما کدها تون رو توی اگر تگ CODE می زارید اون کلاسش فرق می کنه اما راه حل خوبی نیست به خاطر همین برای وردپرس پلاگین های متفاوتی نوشتن برای رفع این مشکل با نام Syntax Highlighter که قابلیت تشخیص زبان های مختلف رو داره و مثل کنسول عمل می کنه .
شما می تونید از یکی از پلاگین های زیر استفاده کنید که این کار رو انجام می دن. بعد از نصب یک دکمه جدید به ویرایشگر تون اضافه می شه که کار رو براتون راحت تر می کنه.
کد:
http://wordpress.org/extend/plugins/tags/syntax
موفق باشید

azAtaZ

New Member
ممنونم. نصبش کردم ولی هنوز مشکل اصلی پابرجاست یعنی کدها را به سبک diection:rtl نشان میدهد که مهم ترین مشکل من است.
لطفا کمک کنید تا بتوانم شخصا این مشکل را حل کنم ! البته میتوان در هر کد شخصا همه ی خصوصیات را نوشت ولی جان آدم در می آید .
به من کمک کنید تا بدانم این کلاس شخصی مشکلش در کجاست؟
من کلاس en را که تعریف کردم در تگ های code , pre , p و ... امتحان کردم در وردپرس جواب نمیدهد ولی جایی دیگر که امتحان کردم جواب داد.
در مورد direction هم میخواستم بدانم چرا سی اس اس آن را فقط در body قبول میکند و در پاراگراف جواب نمیدهد؟
با تشکر...

VAHID216

مدیر بازنشسته
لطفا آدرس اون صفحه ای رو که این مشکل براتون وجود داره اینجا بزارید تا بتونم کد ها رو ببینم.
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا