فول اسکرین کردن

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

سلام تو هر سایتی که گشتم فروم و مطلب مناسبی ندیدم مجبور شدم در این قسمت مطرح کنم
همونطورکه میدونید در برنامه مولتی میدیا بیلدر امکانی هست که در قسمت تنظیمات پروجکت کزینه هست که وقتی اعمال میکنیم و برناممون رو خروجی میگیریم با exeبه صورت اتوماتیک وقتی برنامه ساخته شده روrun مبکنبم به راحتی

ریزویشن کامپوتر اگر1920در 1080 باشه مثلا به صورت 800 در 600 در میاره و به صورت فول اسکرین

حالا میخاستم بدونم این کار رو چه جوری در نرم افزار اتو پلی مدیا استادیو میتونیم انجام بدیم
ممنون از پاسختون

real1998

Active Member
سلام به همه دوستان و اساتید عزیز

سلام تو هر سایتی که گشتم فروم و مطلب مناسبی ندیدم مجبور شدم در این قسمت مطرح کنم
همونطورکه میدونید در برنامه مولتی میدیا بیلدر امکانی هست که در قسمت تنظیمات پروجکت کزینه هست که وقتی اعمال میکنیم و برناممون رو خروجی میگیریم با exeبه صورت اتوماتیک وقتی برنامه ساخته شده روrun مبکنبم به راحتی

ریزویشن کامپوتر اگر1920در 1080 باشه مثلا به صورت 800 در 600 در میاره و به صورت فول اسکرین

حالا میخاستم بدونم این کار رو چه جوری در نرم افزار اتو پلی مدیا استادیو میتونیم انجام بدیم
ممنون از پاسختون

فکر کنم باید سوالتون رو تو انجمن اتو پلی مدیا استادیو مطرح کنید اینجا انجمن بیلدر هست خیلی ممنون

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز

ی نمونه مثال واست درست کردم..نمی دونم منظورت همینطوری هست یا نه؟

پیوست ها

• My Project.rar
    2.9 مگایابت · بازدیدها: 150

rasool_jelve

Active Member
فول اسکرین کردن در اتوپلی

سلام دوست عزیز

ی نمونه مثال واست درست کردم..نمی دونم منظورت همینطوری هست یا نه؟

سلام
ممنون از زحمتی که کشیدی ولی منظورم فول اسکرین از طریف کیوسک مد نبود

منظورم این بود مه مثل برنامه بیلدر ریزلشن کار بر رو به ریزلش ما تبدیل کنه مثلا ریزلش من ما 800در 600 و ریزلشن کاربر 1920در 1080 وقتی برنامه اجرا میشه ریزلشن کاربر به ریزلشن ماتبدیل بشه چیزی که توی بیلدر در قسمت تنظیمات پروجکتش هست اما در اتو پلی مدیا استادیو نیست

ممنون

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
اینجا انجمن بیلدر هست و سوالاتتون باید در رابطه با اون باشه

جدیدترین ارسال ها

بالا