فروش ویژه هاست دانلود با کیفیت بالا+آپتایم بسیار بالا+سرورهای قدرتمند سی پنل

amolhost

Member
سلام دوستان

اگر به دنبال سرویس میگردید که فایل های خودتان را روی آن نگه دارید تا بتوانید به کاربرانتان لینک مستقیم بدید سرویس ویژه هاست دانلود مناسب شما خواهد بود
شما با این سرویس فضایی خواهید داشت که با ان می توانید فایل های خودتان را برای دانلود قرار دهید
توجه داشته باشید که آپتایم این سرویس و قدرت ان بسیار بالا بوده و فایل های شما را همیشه در دسترس کاربران قرار خواهد داد

اگر از سرویس های دانلود که هاستینگ های دیگر ارائه میدهند خسته شدید فقط کافیست یک بار این سرویس را تست کنید

مشخصات سرور
Processor Intel Xeon i7 W35204x 2.66+ GHz
RAM: 12GB DDR3
Port: 1 Gig

لیست پنل ها
5 گیگابایت هاست ویژه دانلود+ 150 گیگابایت پهنای باند= 4000 تومان ماهانه
10 گیگابایت هاست ویژه دانلود+300 گیگابایت پهنای باند= 8000 تومان ماهانه
پنل های بیشتر را می توانید در سایت مشاهده کنید

ادرس سایت ما
www.Amolhost.com
PHP:
www.Amolhost.com
تلفن تماس
09117130836
موفق باشید

آخرین ویرایش:

moein3m

New Member
سلام دوست عزیز.
میخواستم بدونم تا چه سقفی شما میتونید انتقال بدید ؟
من 20 گیگابایت فول بک آپ دارم. برای انتقال مشکلی نداره ؟

و هم اینکه من از چند جاي مختلف هاست گرفتم اما زياد قطعی دارن و در یک سری از زمان های خاص سرعتش بشدت افت میکنه و در نهایت به دان شدن میرسه، شب ها هم که خیلی ریسپانسش پایین میاد.سرور شما این وضعیت رو نداره ؟

لطفا هرچه سریعتر جواب بدید.

آخرین ویرایش:

amolhost

Member
سلام

شما هرچقدر بک آپ داشته باشید منتقل میکنیم اول باید در سایت سفارش بدید بعد که هاستتون فعال شد لینک دانلود بک آپ را بدید

درضمن حجم های بالا تخفیف هم دارد و هر حجمی لازم داشتید می توانید اطلاع بدید برایتون تنظیم کنیم
روز خوش

moein3m

New Member
سلام

شما هرچقدر بک آپ داشته باشید منتقل میکنیم اول باید در سایت سفارش بدید بعد که هاستتون فعال شد لینک دانلود بک آپ را بدید

درضمن حجم های بالا تخفیف هم دارد و هر حجمی لازم داشتید می توانید اطلاع بدید برایتون تنظیم کنیم
روز خوش

دوست عزیز شما قسمت دوم سوال من رو جواب ندادین :-?

amolhost

Member
سلام مجدد

سرور ما اصلا اینگونه نیست همانطور که گفته شده آپتایم و سرعت بالایی داره و تاحالا مشتری نداشتیم که ناراضی باشه از هاست های دانلود ما
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا