فروش سایت دانلود نرم افزار یو سی دانلود

hnd1371

New Member
با سلام خدمت دوستان . سایت یو سی دانلود مدت 7-8 ماه است که کار خود را شروع کرده است .حال با توجه به مشکلات پیش آمده و مشغله سایت را با یک قیمت پایین تر از حد حاظر به فروش شدیم . سایت دارای قالب اختصاصی با وردپرس می باشد . این سایت ماهانه 10000 تومن برای هاست هزینه دارد که جوابگو است و در حال حاظر دارای 300 گیگ فضای آپلوذ فایل ها است که حدود 150 گیگ یا بیشتر خالی است که در صورت تمایل می توانیم آن را هم بدهیم . قیمت پایه فروش سایت 450000 تومن است که به بیش ترین قیمت فروخته می شود . دوستان می دانند این رقم خیلی مناسب است . حال برای سایت هزینه هایی بیشتری پرداخت شده است . سایت یک بار به مبلغ 400000 تومن دارای SEO اختصاصی شده است و اینکه در Googleanalatic دارای کلمات کلیدی است که سایت را در صفحه اول گوگل نشان می دهد حتی بالاتر از سایت های پر سابقه مانند کلمه کلیدی : آموزش Bootstrap و ... که در صورت تمایل می توانیم آن را هم به شما نشان دهیم تا خود مقایسه کنید .
این سایت دارای یک فروشگاه آن هم با قالب اختصاصی است که در صورت تمایل آن را هم با قیمت 150000 تومن می توانید خریداری کنید .
آدرس سایت : u30download.com
آدرس فروشگاه : shop.u30download.com

سایتتون و مطالبش عالیه .

اما رنک آلکساش زیاد جالب نیست داداشم .

وبسایت من با اینکه فقط برای مشتریام هست رنک آلکساش بهتره . در مدت 7 - 8 ماه این رنک آلکسا زیاد خوب نیست .

پیشنهاد میکنم کمی برای رنکش فکر کنید بعد بزارید برای فروش این برای شما خوبه چون الان با قیمت کمتری ازتون میخرن با اینکه مطالبش عالیه

hnd1371

New Member
سایتتون و مطالبش عالیه .

اما رنک آلکساش زیاد جالب نیست داداشم .

وبسایت من با اینکه فقط برای مشتریام هست رنک آلکساش بهتره . در مدت 7 - 8 ماه این رنک آلکسا زیاد خوب نیست .

پیشنهاد میکنم کمی برای رنکش فکر کنید بعد بزارید برای فروش این برای شما خوبه چون الان با قیمت کمتری ازتون میخرن با اینکه مطالبش عالیه

عزیزم رنک الکسا ی دروغ محض ... خیلی از سایت ها با تبلیغات پاپ آپ رنک الکساشون رو می رسونن به بالا مهم پیشرفت سایت که خوب بوده و اگه کمی سرمایه برای تبلیغش بزاریم می رسه به رنک بالا ...

جدیدترین ارسال ها

بالا