فروش استثنایی رهگذر وب دات کام شما هم با 5000 تومان صاحب سایت شوید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zzzzzz

New Member
سلام دوستان عزیز سایت دوست یابی کاملا مجانی فروش هاست و دامین با قیمت های باور نکردنی
10 مگابایت 5000 تومان
20 مگابایت 12000 تومان
30 مگابایت 15000
50 مگابایت 20000 تومان
100 مگابایت 30000 تومان این مجموعه یک دامین مجانی هم دارد
ثبت دامین 6500
شایان ذکر است که تمامی نرم افزار های مورد نیاز کاربر نصب میشود +یک هفته تضمین
www.rahgozareweb.com

nasleweb

New Member
جلل خالق !! بازم از این قیمت کیلوئی ها !! خیلی عذر می خوام اما بنا به تجربه ای که دارم : باز هم یه خدمات هاست دیگه و ...!!:wink:

zzzzzz

New Member
شكست قيمت هاست و دامين

هاست 100 مگابايت 20000 تومن 50 مگابايت 12000 تومن و 20 مگابايت 10000 - 10 مگابايت 7000 دامين .com
8000 تومن 09113392585
www.saeedr.ir

zzzzzz

New Member
شكست قيمت هاست و دامين

nasleweb گفت:
جلل خالق !! بازم از این قیمت کیلوئی ها !! خیلی عذر می خوام اما بنا به تجربه ای که دارم : باز هم یه خدمات هاست دیگه و ...!!:wink:

دوستان عزيزي كه با حرفهاي بي معنيشون جو رو خراب ميكنن يا با من تماس بگيرن يا مثل آدم سايت نگاه كنن ببينن قيمت هاي ما خوبه يانه
09113392585
webdata.ir
سبحان ساعدي

YTERROR

Active Member
ن از دو جا هسات گرفتم هر دو ارزون یکی خوب ولی یکی متاسفانه .....

که می تونید ببنید از آدرس زیر تا از هاستتون بجایی اینکه بخواینی از قیمتش مطمن باشید از کیفیتش مطمن بشید تا مثل سایت یکی از مشتریایا من دچاز نشید :

zzzzzz

New Member
ضمانت

شركت ما در مقابل مشتريان خود تعهداتي رو در نظر گرفته براي مثال در صورت خرابي سرور يا خاموش كردن آن به مدت 24ساعت 1 هفته به ميزباني اضافه شده و به مقدار هاست شما به شما هاست تقديم ميكنيم
براي اطلاع بيشتر دوستان عزيز اين تاپيك حداقل براي 2 ماه پيشه و هم اكنون براي خريد فقط با ايميل يا شماره تماس تماس بگيريد
[email protected]
09113392585
[email protected]

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
در صورت تکرار دسترسی شما بسته خواهد شد !

قوانین را فقط یک بار مطالعه کنید !!!!

مجید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا