فرزاد میر / فاطمه یوسفیان /:: MAX : MAYA : PS/ warior girl :: Artemis /

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
فضاسازی کلی :

ما با صحبتایی که با هم در مورد کار داشتیم با توجه به اینکه میخواهیم فضا بچگانه ، فانتزی و تا حدی غیر رئال باشه یک اتاق چوبی زیر شیروونی رو انتخاب کردیم .

برای رسیدن به یک طرحی کلی رفرنس های زیادی مثل عکس ، کانسپت ها دو بعدی و سه بعدی و مرجع های گوناگون دیگه رو نگاه کردیم و در تهیه اتود نهایی ازشون بهره بردیم:

بعد از این مرحله اتود های مدادی و دستی زدیم در مورد فضا و آبجکت های اصلی که توی کارمون باشه :

و به این طرح نهایی رسیدیم که البته تا پایان کار ممکنه کمی تغییرات داشته باشه + قسمتی از مدلسازی کار که اسکرین شاتس در دسترس بود :

ممنون از توجهتون و موفق باشید .

M O R T E Z A

Son of South Darkness
خسته نباشی اجی

تا اینجا که خوب شده ( کلاً از مدلینگت خوشم میاد ) :rose:

ولی فکر نمیکنی سریع تر باید کار کنید ؟ :green: :lol:

زوووووووووووووووووووووووود :neutral:

موفق باشی

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
واااااااااااا، ما این همه منتظر بودیم که خانم شوالیه رو ببینیم، کوشون پس؟
فضای اصلی کار همین اتاق است آیا؟ این بانوی ملقب به شوالیه آیا در این اتاق لباس رزم را بر تن کرده به جنگ شخصیت بدهای قصه بره؟ سربازا هم که پیدااشون نیست. اصلا می شه یه کم بیشتر در مورد کار توضیح بدهید؟ قرار است چی کار کنید؟ آخه ما منتظر یه صحنه ی جنگ با یه شوالیه و سربازاش بودیم که دارن علیه اون آدم بدا می جنگن. اما الان یه اتاق فانتزی رو داریم می بینیم.
خب جدای از اینا من از اسکچا و مدلینگ اتاقم خوشم اومد. جالب شده است.
خسته نباشید و منتظر ادامه کار و توضیحات بیشتر نیز هستیم.
شاد باشید و موفق.

hosienmax100

3D Artist
افرین مدلسازی خوب شده

یه سبک نورپردازی برا این جور کارها تو ذهنم هست اگه اونجوری باشه واقعا کار زیبایی میشه

ادامه بدید ببینیم به کجا می انجامه سرانجام این فرجامه :دی

ali3dm

کاربر VIP
باید بگم آففففففرین بر شما
155fs505059.gif

عالیه

با این همه توصیفی کهاز کارکترتون کردین
واین همه فعالیت ازتون میبینم مطمئنا یه رتبه خوب جاتونه
999.gif

:Mohsen:

کاربر باتجربه
جزئیات مدل سازیتون خیلی خوب شده، تبریک میگم
فانتزی بودن محیط خیلی عالیه
باید یه متریال درست و حسابی که به محیط بیاد بهش اضافه کنید

سلام

من فکر میکنم دیگه اینقدر طول کشیده که جنگ تموم شده!
شایدم آتش بس هست!

خب من خاله بازی رو بیشتر مناسب میدیدم ولی آدمها با هم فرق دارن. ایدتون بیشتر خارجکی هست بنظرم تا ایرانی. شبیه ژاندارک که شوالیه شد یا شبیه مولان دیزنی.
امیدوارم کار معتدل و شکیلی بشه.
شجاعت همیشه به معنی پیکار نیست.
صبر که بفرموده حضرت امیر شجاعت اصلی است...

با اینکه اکثر دوستان موافقن و نمیدونم تا کجا کارتون پیش رفته ولی میشه پیشنهادی بدم؟
این لباس میتونه یه خاطره باشه در یه گوشه خونه. میتونه یادآوری یه مهمونی و در واقع لباس یکی از همون خاله بازی های خلاق باشه. معصومیت و تضادی که با روحیات جنگی در چهره یه دخترک مهربون به چشم میخوره به مراتب جذابیت و کشش بیشتری از سلحشوری اون ایجاد میکنه. اینکه حتی اگه زرهی بپوشه براش سنگین باشه یا ناقص باشه هم باز متین تر از اینه که بخواد روبروی غول های جنگی قرار بگیره و با یه نیروی صرفا جادویی بر اونها غلبه کنه.

از اینکه یه ایده دست انداز رو مطرح کردم عذر میخوام ولی دلیل اینکه تا حالا از ایدتون حرفی نزده بودم رو گفتم.
به هر صورت کاری که صمیمانه و پر قدرت به نمایش دربیاد فرای سلایق و علایق و عقاید قابل تحسین خواهد بود.
موفق باشید

یا زهرا

Farrokh

Active Member
چقدر ایده ی با حالی و چقدر عالی که اینجوری سیستماتیک دارید کار می کنید
تهیه ی رفرنس ها و اسکچ های اولیه عالی بودند
مدلینگ هم خوب بود

منتظر مراحل بعدی کار هستیم :rose:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
خسته نباشی اجی

تا اینجا که خوب شده ( کلاً از مدلینگت خوشم میاد ) :rose:

ولی فکر نمیکنی سریع تر باید کار کنید ؟ :green: :lol:

زوووووووووووووووووووووووود :neutral:

موفق باشی
سلام مرتضی ممنون
چشم سریع می شویم .. با اینهمه سفارش و کار و وقت محدود دیگه وقت مسابقه نداریم که :-(

مدلها خوب شده اما اونچه باعث جذابتر شدن کار میشه نور و رندرینگ خوبه منتظر ادامش هستم
راستی کارکتراتون چی شد؟
موفق باشید

ممنون دوستم
کاراکتر رو هم بزودی قرار میدم

ایده جالبی هست خیلی هم جای کار داره امیدوارم بتونید به بهترین نحو ممکن انجامش بدید و مقام بیارید.
ممنون :)

واااااااااااا، ما این همه منتظر بودیم که خانم شوالیه رو ببینیم، کوشون پس؟
فضای اصلی کار همین اتاق است آیا؟ این بانوی ملقب به شوالیه آیا در این اتاق لباس رزم را بر تن کرده به جنگ شخصیت بدهای قصه بره؟ سربازا هم که پیدااشون نیست. اصلا می شه یه کم بیشتر در مورد کار توضیح بدهید؟ قرار است چی کار کنید؟ آخه ما منتظر یه صحنه ی جنگ با یه شوالیه و سربازاش بودیم که دارن علیه اون آدم بدا می جنگن. اما الان یه اتاق فانتزی رو داریم می بینیم.
خب جدای از اینا من از اسکچا و مدلینگ اتاقم خوشم اومد. جالب شده است.
خسته نباشید و منتظر ادامه کار و توضیحات بیشتر نیز هستیم.
شاد باشید و موفق.

سلام برادر امین
فضای اصلی همینجاست
شاید صحنه ای که تصور کردی نباشه و چیزی شبیه به این باشه
جنگ جهانی نیست :دی یه صحنه کوچیک و ارومه ... اروم باشید :دی

wow عجب مدلسازی خیلی خوب شده

راستی عین اتاق کوتوله ها شده با مزه ست

سلام مجید جان
مرسی اره شبیه اتاق هفت کوتوله شده :دی

افرین مدلسازی خوب شده

یه سبک نورپردازی برا این جور کارها تو ذهنم هست اگه اونجوری باشه واقعا کار زیبایی میشه

ادامه بدید ببینیم به کجا می انجامه سرانجام این فرجامه :دی

چه سبکی
نمیشه نمونه بزارید ما تقلب کنیم ؟:دی

باید بگم آففففففرین بر شما
155fs505059.gif

عالیه

با این همه توصیفی کهاز کارکترتون کردین
واین همه فعالیت ازتون میبینم مطمئنا یه رتبه خوب جاتونه
999.gif
ممنون علی جان

عالیه همکلاسی ولی زودتر مدلینگ رو شروع کنید تا دیر نشده

سلام همکلاسی ممنون از نظرت .. چشم .. سر کلاس هم که میدیدی بنده تنبل بودم :))

مدلینگتون که قشنگ شده و منتظر بقیش هستیم ... پس کوشین ؟! :rose:
لبه های گرد را هم یادتون نره ... :paint:
سلام سلام ... چشم مرسی از نظرت سروش جان گردی ها رو هم دارمشون :دی

سلام

من فکر میکنم دیگه اینقدر طول کشیده که جنگ تموم شده!
شایدم آتش بس هست!

خب من خاله بازی رو بیشتر مناسب میدیدم ولی آدمها با هم فرق دارن. ایدتون بیشتر خارجکی هست بنظرم تا ایرانی. شبیه ژاندارک که شوالیه شد یا شبیه مولان دیزنی.
امیدوارم کار معتدل و شکیلی بشه.
شجاعت همیشه به معنی پیکار نیست.
صبر که بفرموده حضرت امیر شجاعت اصلی است...

با اینکه اکثر دوستان موافقن و نمیدونم تا کجا کارتون پیش رفته ولی میشه پیشنهادی بدم؟
این لباس میتونه یه خاطره باشه در یه گوشه خونه. میتونه یادآوری یه مهمونی و در واقع لباس یکی از همون خاله بازی های خلاق باشه. معصومیت و تضادی که با روحیات جنگی در چهره یه دخترک مهربون به چشم میخوره به مراتب جذابیت و کشش بیشتری از سلحشوری اون ایجاد میکنه. اینکه حتی اگه زرهی بپوشه براش سنگین باشه یا ناقص باشه هم باز متین تر از اینه که بخواد روبروی غول های جنگی قرار بگیره و با یه نیروی صرفا جادویی بر اونها غلبه کنه.

از اینکه یه ایده دست انداز رو مطرح کردم عذر میخوام ولی دلیل اینکه تا حالا از ایدتون حرفی نزده بودم رو گفتم.
به هر صورت کاری که صمیمانه و پر قدرت به نمایش دربیاد فرای سلایق و علایق و عقاید قابل تحسین خواهد بود.
موفق باشید

یا زهرا

چه ایده قشنگی دوست جان
اگر تا اینجا پیش نیومده بودیم حتما در کارمون ازش بهره می بردیم
کلا نظراتی که برای بچها هم می نویسی دلگرم کننده و راهنما هست و بسی خوشمان می اید استاد تکسچر :دی

چقدر ایده ی با حالی و چقدر عالی که اینجوری سیستماتیک دارید کار می کنید
تهیه ی رفرنس ها و اسکچ های اولیه عالی بودند
مدلینگ هم خوب بود

منتظر مراحل بعدی کار هستیم :rose:
سلام فرخ جان
ممنون از نظرت
خواهش می کنم فایل هاتون رو به پست اتچ کتید که برای همیشه بمونه و از بین نره
ممنون

چون تعداد عکسها بیشتر از پنج تا بود مجبور شدم جای دیگه آپ کنم .. از این به بعد پنج تا تصویر اصلی رو اتچ میکنم و مابقی رو که زیاد مهم نیسن رو جای دیگه آپلود . ممنون

خوب دوستان هم من و هم فرزاد جان کمی درگیر کار و سفارشات کاری هستیم در اولین فرصت اخرین مرحله از کارو می ذارم تا نظراتت کمک کنندتون رو بخونیم و کارو به پایان برسونیم . همگی موفق باشید ^.^

hellboy3d

Member
سلام
متاسفانه به دلیل کمبود وقت اصلا نمی رسم سر بزنم به مسابقه از این بابت عذر خواهی میکنم
از همه دوستان تشکر می کنم که مارو از نظراتشون بی بهره نمی زارن خیلی لطف کردین
و همچنین جا داره از همکارمم تشکر بسیار کنم:rose: که وقت خودشون می زارن و کلی کارارو انجام می دن
موفق باشین

m3d

کاربر VIP
واقعا شما 10 ساله هستید؟ تبریک میگم به این استعداد که از حالا وارد دنیای دیجیتال شدید آفرین حتما ایده خودتون رو به بهترین شکل ممکن ارائه میکنید:paint:

ART BET

New Member
سلام بليكم شوباليه خانوم جون.
من همي جولي به شبا افتخار مي كولم ا عاشختونم عسيسم.
مي ديدم با بخيه فلق مي كولي!:-?
موفخ باشي 2س جونه پنجه طلايي خودم:)

m3d

کاربر VIP
پست اول رو ببینید :

"خب همیشه انقدر به واقیعیت نزدیک نیست یکم فرق داره اخه من هنوز 10 سالم ، نمی دونم چرا ادم بزرگا همیشه توی دنیای جنجالی و خشن خودشون زندگی می کنن در حالی که می تونن با ما بازی کنن از زندگیشون لذت ببرن !!!!"

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا