فرانت پیج...و مشکلاتش

Salar

Active Member
این فرانت پیج برای درست کردن وبسایت خوبه ولی خیلی صفحه رو سنگین می کنه....کسی برنامه ای نداره که یا این تگهای بیخود رو از بین ببره یا برای درست کردن سایت اینقدر تگ نده.. :roll: :wink:

iwd_admin

Member
منظورتون از تگ هاي بيخود چيه ؟؟؟
كي ميگه فرانت پيج صفحه رو سنگين ميكنه ؟!

Salar

Active Member
من خودم خيلي وقتا خودم بعضي تگهايي رو پاك كردم كه الكي بود...هيچي تغيير نكرد بعد از پاك كردن تگها...تازه سبكتر هم شد....

iwd_admin

Member
بعضي تگ ها رو ميشه از صفحه حذف كرد بدون اينكه تغييري توي ظاهر اون كنه مثل متا تگ ها و ...
ولي اولا كه اونا شايد ظاهرا بيخود باشن ولي جزو اركان اصلي طراحي هستن و ثانيا حذفشون باعث تغيير محسوسي توي سرعت لود نميشه.

Norik

Active Member
salar گفت:
این فرانت پیج برای درست کردن وبسایت خوبه ولی خیلی صفحه رو سنگین می کنه....کسی برنامه ای نداره که یا این تگهای بیخود رو از بین ببره یا برای درست کردن سایت اینقدر تگ نده.. :roll: :wink:

only notepad
:D

وب

Member
بابا چه خشني آخه شما تايپك زدي مشكلات فرنت پج ..؟؟بخش فرنت پج دوتا بخش بالا تر از اصول طراحي هست
شرمنده

Salar

Active Member
وب گفت:
بابا چه خشني آخه شما تايپك زدي مشكلات فرنت پج ..؟؟بخش فرنت پج دوتا بخش بالا تر از اصول طراحي هست
شرمنده

خشن! :lol: :lol:
حاج آقا وب!
قانون شماره 12) لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. این را بدانید که این سایت محل آموزش است و کسانی هستند که سوالهایشان بسیار ابتدایی می باشد. لذا از به کارگیری کلماتی که باعث شود کاربر به جای گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکیداً خودداری فرمایید.

قانون شماره 13) لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن ارسال ( یا سوال ) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک بحث عمومی باز کنید.

aghahamidgol2

Active Member
نوت بد تنها بدي اي كه داره حالت گرافيكي نداره اما فرانت پيج محيط جذاب تري داره
بعد آقا سالار تگ اضافه چيه؟؟؟

azii

Member
حق با شماست اقا سالار
فرانت پيج تگهاي بيخود و گيج كننده زياد داره
من نظرم اينكه اگه تمام كدها رو خدمون بنويسيم خيلي بهتره.
نه فقط از جهت سبكي كار
بلكه هم در حين كار مطالب برنامه نويسي زيادي ياد ميگيريم هم اينكه براي خيلي از كارها مثل رفع اشكال ظاهري برنامه مجبور نيستيم تگهاي بي ربط فرانت پيجم بخونيم

armanbm

کاربر VIP
البته اينجوري كه azii جان میگن تا صبح طول میکشه فقط صفحه ی اول سایت طراحی بشه

اگر کسی انقدر htmlرا خوب بلده خوب چرا با ویژوال استدیو دات نت استفاده نمیکنه؟؟؟!

Salar

Active Member
یه سوال...برای کسایی که میگن فرانت پیج تگ اضافی نمیده...

اگه خود شما تگهای یه صفحه رو بنویسید صفحه شما سبکتر یا سنگینتر میشه؟

armanbm

کاربر VIP
آخه عزيز من ماكروسافت اينقدر هم خنگ نيست كه تو فرانت پيج تگهاي اظافي بگذاره
حتما اون تگها براي كارهاي خاصي است مثلا شايد براي سرعت آپلود روسرور ويا نظم دادن به صفحه و...
هست
غضاوت زود نكن

Salar

Active Member
armanbm گفت:
البته اينجوري كه azii جان میگن تا صبح طول میکشه فقط صفحه ی اول سایت طراحی بشه

فکر نکنم برای طراحی یه صفحه یه روز کافی باشه....
برای اینکه یه صفحه درست بشه باید به خیلی چیزهای مهم توجه کرد که سبک بودن خیلی مهمه...

Salar

Active Member
armanbm گفت:
آخه عزيز من ماكروسافت اينقدر هم خنگ نيست كه تو فرانت پيج تگهاي اظافي بگذاره
حتما اون تگها براي كارهاي خاصي است مثلا شايد براي سرعت آپلود روسرور ويا نظم دادن به صفحه و...
هست
غضاوت زود نكن

شما جواب سوال منو ندادین... :roll:

جدیدترین ارسال ها

بالا