فتوشاپ در كنار آتليه و عكاسي

anayurdu

Member
به به آقای طیبی، اگه دیر اومدین ولی خوب اومدین:oops:
اگه میدونستم برگشتین زودتر اینترنتم رو شارژ میکردم:)
مشتاقانه منتظر ادامه هستیم...
سوال:تو آموزش glamour model گفتین رزولوشن 72،آیا تو چاپ کیفیت عکس پایین نمیاد؟
من میخاستم یه عکس 20*25 یا 16*21 با تکنیک glamour بزنم موندم با رزولوشن 300 بزنم یا 72؟
یه سوال دیگه اگه بار اول یه رزولوشن پایین به عکس بدیم مثلا 72 بعد دوباره رذولوشنش رو تغییر بدیم و ببریم مثلا 300 کیفیت عکس نسبت به زمانی که از همون اول 300 میدیم پایین میاد(البته هدف کیفیت چاپه)؟

بهتره برای چاپ از رزولیشن 300 استفاده کنی در ضمن اگه رزولیش 72 رو به 300 تغییر بدی بازم تصویرت تو چاپ ایراد پیدا میکنه

SPD

Member
به به آقای طیبی، اگه دیر اومدین ولی خوب اومدین:oops:
اگه میدونستم برگشتین زودتر اینترنتم رو شارژ میکردم:)
مشتاقانه منتظر ادامه هستیم...
سوال:تو آموزش Glamour model گفتین رزولوشن 72،آیا تو چاپ کیفیت عکس پایین نمیاد؟
من میخاستم یه عکس 20*25 یا 16*21 با تکنیک Glamour بزنم موندم با رزولوشن 300 بزنم یا 72؟
یه سوال دیگه اگه بار اول یه رزولوشن پایین به عکس بدیم مثلا 72 بعد دوباره رذولوشنش رو تغییر بدیم و ببریم مثلا 300 کیفیت عکس نسبت به زمانی که از همون اول 300 میدیم پایین میاد(البته هدف کیفیت چاپه)؟

همون طور كه دوستمون هم گفت زرلوشن چاپي 300 يا 254 مي باشد... البته به لابراتور چاپ كننده مربوط ميشه بيشتر .

ولي بيشتر 300 هستش و RGB

حدالامكان فرمت Tif باشه ...

رزلوشن 72 مربوط به دسكتاپ و وب ميباشد. در صورتي كه با اين رزلوشن براي چاپ ببري كامل افت كيفيت پيدا ميكند.

حتما بايد قبل از شروع كادر رزلوشن 300 ببندي....

دوستان... به دليل برخي مشكلات فعلان آموزش نميتونم بزارم... سوال داشتيد تو اين بخش بپرسيد حتما جواب ميدم...

مرسي

RΞZΛ

New Member
سلام taeybi جان.
ممنون از لطف هایی که تو این تاپیک کردین.
یه در خواست دارم ازتون.
اینکه لینکهای صفحات اول این تاپیک رو که توی سرور Opera آپ شده بود رو تصحیح کنید.
فکر میکنم لینکها برای سال گذشته باشه.اما متاسفانه من تازه این تاپیک رو پیدا کردم.
از عزیزان هر کس دیگه ای هم اگه داشت ممنون میشم لینکارو تصحیح کنه.
--------------------------
البته گفتید که یه عده خاص فقط نتونستن دانلود کنن.
اما من کلی کلنجار رفتم با 3 تا اکسپلورر و 3 تا کارت اینترنت و توی کافینتو با Adsl و ...
تا روی Download file کلیک میکنم مینویسه :
Not Found

The requested URL /taeybi/files/Learn 1.pdf was not found on this server.
--------------------------
خب آخه چهکاریه رویهمچین سرور عجیب قریبی آپلود کردن.
روی Files.to یا راپیدشیر یا مگاآپیود این کارو کنید خواهشا.
خیلی وقتم گرفته شد.آخرشم موفق نشدم.

آخرین ویرایش:

.::Dr.Ps::.

Member
سلام
اين تاپيك و من هم تازه ديدم تاپيك جالب و آموزنده ي بود
حيف كه اينجوري رها بشه
من هم يه آموزش در رابطه با روتوش زدم البته بصورت ويدئو هست
دوستاني كه مايل به يادگيري روتوش حرفه اي زيبا و ساده هستند پيشنهاد مي كنم دانلود كنند

ویرایش شد

پیوست ها

• Savitr Rotoosh poost porteghali.zip
    1.9 کیلوبایت · بازدیدها: 162
آخرین ویرایش توسط مدیر:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
سلام
اين تاپيك و من هم تازه ديدم تاپيك جالب و آموزنده ي بود
حيف كه اينجوري رها بشه
من هم يه آموزش در رابطه با روتوش زدم البته بصورت ويدئو هست
دوستاني كه مايل به يادگيري روتوش حرفه اي زيبا و ساده هستند پيشنهاد مي كنم دانلود كنند

ویرایش شد

قانون شماره ی 6:
گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.

لطفا رعایت کنید.
پستتون ویرایش شد.
در صورتیکه قصد آپلود کردن فایل دارید به هیچ وجه پسورد نذارید یا لینک سایت یا وبلاگ فارسی ندید.

SPD

Member
اوكي
حتما به لينك هاي اوليه وارد ميشم و ببينم مشكل كار در كجاست . تا حلش كنم/.//

SPD

Member
خوب دوستان بعد از مشاهده صفحات اول متاسفانه لينك ها به مشكل بر خورده است.

و من هم سورس فايل ها رو ندارم...

اگر دوستان قديمي اون فايلها رو دانلود كردن براي من پيغام خصوصي بزنن و فايلهاي رو براي من ارسال كنن تا من در لينك قرار بدهم

با تشكر از همگي دوستان.

SPD

Member
دكتر جان من تو رو ميشناسم تو هم منو ميشناسي... اوكي اين به كنار...

يكي از قوانين سايت مجيد آنلاين اينه كه حق گذاشتن لينك مستقيم تبليغاتي به همراه پسورد نداريد... والا بر خورد ميشود... بهتر نيستش به جاي اين حركت از امضا استفاده كني.... كه هر چي دلت بخواد ميتوني داخلش بزاري...

در ضمن هر چي مدير ميگه بدون كل كل گوش كن .... يه بار من نكردم دردش رفت تو چشم ... به نفعت هست گوش كني ..

و بحث ادامه ندي...

موفق باشي.:rose:

Dory

New Member
سلام منم یه کاربر جدیدم و عاشق فتوشاپ ومنتظر آموزشهای جدید وعالیه شما:oops:
متاسفانه مانند بقیه کاربرهای جدید در دانلود کردن مطالب گذشته مشکل دارم
باز هم از زحماتتون متشکرم:rose:

mahshid_ei

New Member
روتوش بافت پوست صورت

با سلام و تشکر از زحماتتون
یه سوال داشتم از حضورتون ، چطوری میشه بافت پوست صورت رو خیلی طبیعی روتوش کرد؟
در حالیکه نخوایم از blur و imagnomic portrait و photo instrument و portrait professional استفاده کنیم ، آیا راه دیگه ای داره؟ چون من دیدم که یه عکاسی با استفاده از یه پلاگین مخصوص اینکار ، پوست رو خیلی طبیعی روتوش کرد ولی متاسفانه اسمشو نگفت.
خواهش میکنم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. بازم ممنون از سایت خوبتون
سپاسگزارم

anayurdu

Member
من برنامه kpt یا همون روتوش پوست پرتقالی رو بهتون توصیه می کنم چون من خودم باهاش کار میکنم از خیلی راضی هستم
این برنامه حداقل اثر رو تو پوست میذاره و پوست خیلی طبیعی میشه
تو بخش درخواستها میتونی هم تنظیماتش رو و هم خود برنامه رو دانلود کنی چند روز پیش خودم گذاشتم یه نگاه بنداز

mahshid_ei

New Member
من برنامه kpt یا همون روتوش پوست پرتقالی رو بهتون توصیه می کنم چون من خودم باهاش کار میکنم از خیلی راضی هستم
این برنامه حداقل اثر رو تو پوست میذاره و پوست خیلی طبیعی میشه
تو بخش درخواستها میتونی هم تنظیماتش رو و هم خود برنامه رو دانلود کنی چند روز پیش خودم گذاشتم یه نگاه بنداز
سلام مرسی از پاسخی که دادین ولی نتونستم از بین اون همه درخواست kpt رو پیدا کنم. البته خودم kpt6 رو دارم ولی سریالشو ندارم...
میشه خواهش کنم در مورد "فتوباهوش" یه توضیجی بدید؟ هرکدوم از دوستان که میدونند...
با تشکر

.::Dr.Ps::.

Member
سلام مرسی از پاسخی که دادین ولی نتونستم از بین اون همه درخواست kpt رو پیدا کنم. البته خودم kpt6 رو دارم ولی سریالشو ندارم...
میشه خواهش کنم در مورد "فتوباهوش" یه توضیجی بدید؟ هرکدوم از دوستان که میدونند...
با تشکر
سلام
فتو باهوش يك نرم افزار كمكي در فتوشاپ است كه شما بوسيله اين نرم افزار مي توانيد بر روي تصاير خود به راحتي
كار كنيد
برخي از قابليت هاي نرم افزار
كادر بندي - روتوش حرفه اي - تور اگرانديسما - تصحيح فوكوس - تغيير حالت چهره - تصحيح و تغيير رنگ - قاب - فتو آرشيو
من اين نرم افزار رو از نمايشگاه 100.000هزار تومان براي يك عكاسي خريدم و راضي هم است
ولي من به شما روتوش پوست پرتغالي كه با اكشن است رو پيشنهائ ميكنم كه خودم زدم
و به همراه آموزش تصويري است كه در پست قبلي خودم گذاشتم مي تونيد دانلود كنيد
پيروز باشيد

mohsen_online_007

Active Member
خسته نباشید خدمت دوستان ..
یک سوال داشتم : این پلاگین هوشمند که قیمت گزافی هم داره رو کسی نمی توانه آپلود کنه ؟!
یا اسم کاملش رو بگیر سرچ کنیم، شاید سایت های خارجی free دانلود گذاشته باشند

Dory

New Member
سلام
فتو باهوش يك نرم افزار كمكي در فتوشاپ است كه شما بوسيله اين نرم افزار مي توانيد بر روي تصاير خود به راحتي
كار كنيد
برخي از قابليت هاي نرم افزار
كادر بندي - روتوش حرفه اي - تور اگرانديسما - تصحيح فوكوس - تغيير حالت چهره - تصحيح و تغيير رنگ - قاب - فتو آرشيو
من اين نرم افزار رو از نمايشگاه 100.000هزار تومان براي يك عكاسي خريدم و راضي هم است
ولي من به شما روتوش پوست پرتغالي كه با اكشن است رو پيشنهائ ميكنم كه خودم زدم
و به همراه آموزش تصويري است كه در پست قبلي خودم گذاشتم مي تونيد دانلود كنيد
پيروز باشيد

[font=&quot]سلام[/font]
[font=&quot]من آموزش شما را دآنلود کردم شما برای رتوش از اکشن استفاده کردید من که این اکشن را ندارم وهمراه فیلم آموزشی اکشنی هم نبود حالا اگه بخوام عکسمو رتوش کنم ( باروش شما)باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/font]

SPD

Member
[font=&quot]سلام[/font]
[font=&quot]من آموزش شما را دآنلود کردم شما برای رتوش از اکشن استفاده کردید من که این اکشن را ندارم وهمراه فیلم آموزشی اکشنی هم نبود حالا اگه بخوام عکسمو رتوش کنم ( باروش شما)باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/font]

بهتره روتوش بدون اكشن دوست عزيز ياد بگيريد تا بتونيد همه جا رتوش بزنيد ... در اصطلاح رتوش با استامپ كار كنيد .

موفق باشيد

جدیدترین ارسال ها

بالا