فارسی نیوز 2.5 تحقق یک رویای قدیمی!

sama_sally

Member
alirezarezaei گفت:
با سلام من برنامه شما رو دانلود کردم ...دستتون درد نکنه ...چیز خوبی از آب در اومده ... ممنون از شما ولی من نتونستم سیستم نظر سنجی رو پیدا کنم.... شاید هم اصلا نداره.. ولی تا جایی که یادمه گفته بودین سیستم نظر سنجی هم داره
غیر فعال کردم!

skh_med

Member
با سلام خدمت آقا سالار محصولتون رو نمی تونید به هیچ وجه تحت نام کد باز منتشر کنید چون کاربرانتون رو محدود می کنید . این دقیقا با مفاهیم عمیق و برتر کد باز تناقض داره .

carp3

Member
ایشون از اوپن سورس چیزی نمیدونن
دیدن که چند نفر میزارن ایشون هم گزاشت
63.gif

در کل جدی نگیرید !

sama_sally

Member
skh_med گفت:
با سلام خدمت آقا سالار محصولتون رو نمی تونید به هیچ وجه تحت نام کد باز منتشر کنید چون کاربرانتون رو محدود می کنید . این دقیقا با مفاهیم عمیق و برتر کد باز تناقض داره .
خوب جواب پدرام رو نمیدم چون دعوا میشه

آقای skh من اونورم خیلی سعی کردم به شما چیزی نگم
با اجازه از اساتید
1- برنامه منه و حقش با منه و به شما هیچ ارتباطی نداره اگه دوست نداری این تاپیک رو نخون
2- اولا فارسی نیوز محدودیت داشت و اگه بحث ها رو دنبال کرده باشی میفهمی که محدودیت کنار گذاشته شد و فارسی نیوز الان کاملا آزاده و همه حق دارن تحت قوانین open source هر کاری میخوان بدون استفاده از نام فارسی نیوز تویه برنامه انجام بدن
3- لطفا دهنت رو ببند و از این تاپک گمشو بیروون

carp3

Member
منم نمیخوام دعوا بشه
ولی ... خیلی بچه ای !
از قوانین هیچی نمیدونی
درسته هرکار دلت خواست میتونی بکنی ولی نمیتونی یه لایسنس بزاری بعد بگی من نمیخوام از ااین پیروی کنم
33.gif
24.gif

همون پست بالایی خودم ....

skh_med

Member
1- برنامه منه و حقش با منه و به شما هیچ ارتباطی نداره اگه دوست نداری این تاپیک رو نخون
در مورد این : فوروم مکانیست برای بحث و گفتگو نه اینکه کسی نخونه . اگه تو فورومی مطلبی پست می کنین انتظار جواب هم داشته باشین .

اولا فارسی نیوز محدودیت داشت و اگه بحث ها رو دنبال کرده باشی میفهمی که محدودیت کنار گذاشته شد و فارسی نیوز الان کاملا آزاده و همه حق دارن تحت قوانین open source هر کاری میخوان بدون استفاده از نام فارسی نیوز تویه برنامه انجام بدن

در مورد این : فکر نکنم یاردتون رفته باشه که گفتین در صورت عدم استفاده از نام و کپی رایت حق مسدود کردن سایت رو دارین .

3- لطفا دهنت رو ببند و از این تاپک گمشو بیروون

و اما این یکی . من طول مدتی که تو انجمن های دانشگاهم و انجمن های چندین کشور عضو بودم به یاد ندارم حتی وقتی که کل محصول یکی رو زیر سوال بردن این چنین جمله ای پست کرده باشه . در کل عرض کنم خدمتتون که عدم تحمل صحبت های دیگران و عقاید مخالف از برکات نام ایرانی بودن شماست .

آقای skh من اونورم خیلی سعی کردم به شما چیزی نگم

و اما این : آقا سالار بر عکس نامتون که بیانگر سخاوت و تحمل و سعه صدر هست خودتون به قدری مغرور هستین که در هر موضوعی بالجانب حرف می زنین . من نه طرفم شمایین نه چیز دیگه . بنده خدایی هستم که خواستم چیزایی رو که در حد یه بچه بلدم و به صورت آکادمیک نه دیمی یاد گرفتم تو فوروم که خودم همه یاد گرفته هام رو مدیون اون هستم انتقال بدم . با غرور اصلا میونه ای ندارم . چون غرور آدو رو از شناخت اصلی و درک واقعیت وا می داره . همونطور که شما رو از مفاهیم فوق العاده کد باز واداشت .

دیگه هیچوقت به جوابای شما پستی از طرف من زده نمی شه . موفق باشین . فقط آخرین پست این تاپیک :
«اگر شما یک سیب داشته باشید و من هم یک سیب و باهم سیبهایمان را عوض کنیم، بازهم هرکدام یک سیب داریم. ولی اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده و ایده‌هایمان را باهم عوض کنیم، اکنون هریک از ما دو ایده دارد.» - جرج برنارد شاو

carp3

Member
شما خودتو ناراحت نکن
خوبه که این یه کپی بیش نیست ....
اگه خودش مینوشتن الان فرومو میبرد هوا .....

اینمه آخرن پست من بود
skh جان با شما موافقم مخصوصا اون 2 پاراگراف آخر ...

آخرین ویرایش:

spsgorgan

Active Member
«اگر شما یک سیب داشته باشید و من هم یک سیب و باهم سیبهایمان را عوض کنیم، بازهم هرکدام یک سیب داریم. ولی اگر شما یک ایده داشته باشید و من هم یک ایده و ایده‌هایمان را باهم عوض کنیم، اکنون هریک از ما دو ایده دارد.» - جرج برنارد شاو
بسيار زيبا !
روزي انتظار داشتم بر سر اين تاپيك همچين اتفاقي بيوفته

sama_sally

Member
skh جان
اتفاقا برخلاف حرف شما در مورد غرور من
من مغرور نیستم ، ادعام نمیشه چیزی بلدم، شما استاد منی، فقط دیگه انقدر از دست دوست و دشمن خنجر خوردم که دیگه خسته شدم واسه همین این روزا اصلا اعصاب درست و حسابی ندارم. من همیشه با خنده جواب مردم رو میدادم ولی الان با ناسزا
قبول کن، دیگه تحمل ندارم دوستای خودم در موردم اینطوری حرف بزنن. همین پدرام دوست خوبم بود، همین دوست خوبم به من میگه تو عقده کپی رایت داری و هزار چیز دیگه ... سه روز پیش فحش مادر به من داده... میگه من ندادم ولی میتونست بخونه ببینه محتوی جمله ش چیه که به من میگه...

در مورد فارسی نیوز، من همینجا و با مشورت همین دوستان به این نتیجه گرفتم که کار من مسخره ست و نباید کاربرا رو محدود کنم چون نام opensource استفاده میکنم. الانم اگر سایتو ببینی میبینی اون جمله رو عوض کردم.

من به opensource و شما و دوستان احترام میگذارم. شما تاج سر من هستی
من کی هستم به شما فحش بدم؟ یه بچه 17 ساله و شما استاد من هستی.

من این کارو (مسدود کردن سایتها) فقط برای این میکردم که حداقل بتونم توی ایران از این کارای مردم جلوگیری کنم.
من تو پرشین تولز هم شرح دادم، حتی یه نفر فارسی نیوز رو با نام آیروایران نیوز منتشر کرده و میفروشه و من چاره این نداشتم چز اینکه بهش زنگ بزنم و بگم ورش دار.
از این به بعد هم کاری به کسی ندارم. من برای تحقق وب فارسی برنامه مینویسم نه برای پول، من تو این سن پول میخوام چی کار؟ به اندازه ای دارم که از گرسنگی نمیرم.

بازم عذر میخوام از اینکه بد با شما صحبت کردم.

YTERROR

Active Member
آقا چرا هیچی قالب واسه این نگزاشتید هر برنامه ای اگه فالبش زیاد باشه معروف می شه وگرنه نه هیچ موقع بین عموم مردم جا نمیافته البته این نظر و تجربه منه

sama_sally

Member
میدونم
چون وقت ندارم
امتحانام که تموم بشه درستشون میکنم!
مشکلم اینه که تنهایه تنهام

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوستان به نظر من هم بايد بيشتر به سالار كمك كنيم تا اينكه اون رو دل سرد كنيم

حالا اول كار سالار يك كاري رو اشتباه انجام داد و بعدش اومد شرح داد و عذر خواهي كردش.. به نظر من بايد به اينجور افراد بيشتر دلگرمي داد كه بتونن برنامه رو گسترش بدن و اون رو تكميلش كنن..
مهم اين نيست كه برنامه فارسي شده يا كلا از اول نوشته شده (كه البته اگر كلا نوشته شده باشه بهتره) اما در كل مهم اين هستش كه اين دوستمون سعي در گسترش محتوا و زبان فارسي داره و همين خودش جاي تقدير داره

موفق باشيد

مجيد

carp3

Member
سه روز پیش فحش مادر به من داده

هوی هوی هوی
من قرار نبود پست بزنم
ولی :
من به یکی از دوستام که آلمانی بلد بود گفتم یه فحشی چیزی آلمانی بگو حالا یکی از دوستامو بگیریم ( واسه شوخی )
آره بدا دیدم آخرش فارسی نوشته بود
درسته میتونستم آخرشو بخونم ولی وقتی من میدونم آلمانی بلد نیستم واسه چی سعی کنم بخونم ؟

Parham

Well-Known Member
سالار یه تشکر میکردی برای اون دگمه که استفاده کردی تو سایت اصلیت ... lol

sama_sally

Member
Parham گفت:
سالار یه تشکر میکردی برای اون دگمه که استفاده کردی تو سایت اصلیت ... lol
ااااا هههه پرهام جان مال تو بوده؟
ببخشید من یادم نبود از کجا کپی کردم :) میخوای کپی رایتشم بذارم؟!

spsgorgan

Active Member
پرهام جان يه سوال ! البته با اجازه سما
اين فونتي كه تو امضاتون هست دست خطه يا فونته ؟

Parham

Well-Known Member
فونتش هم هستش تو انجمن ها جستجو کن به اسم فونت دستخطی‌ پیدا میکنی‌ ، فکر کنم زیاد داره آف تاپیک می‌شه اگر نشد پیغام خصوصی‌ بده ...

جدیدترین ارسال ها

بالا