عوض کردن آی پی!!!!!!

rss.Mafia

Banned
سلام
من میخواهم آی پی خودم را به آمریکا تغییر بدم به طوری که وقتی میرم این سایت آی پی من و کشورم را آمریکا نشون بده
http://www.cmyip.com/
ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر جواب بدین خیلی به من کمک بزرگی کردید
ممنون

Masoud1365

مدیر انجمن
آقا من مقاله اش رو آماده میکنم ولی به دلیل انتقال سرور ممکنه 2-3 روزی طول بکشه ! (اون مقاله در مورد عوض کردن آیی پی هست.)

rss.Mafia

Banned
بینهایت ممنون میشم من رو کمک بکنید
چون حتی این آی پی برام از نون شب هم واجب تر شده
اگه کمکم کنی آی پی امریکایی بگیرک بی نهایت ازت مممنون میشم
با تشکر

d@nial

Well-Known Member
خوب از انتی فیلتر ها و پروکسیها میتونین استفاده کنید

rss.Mafia

Banned
اقا من از onspeedاستفاده کردم اما بعضی از سایتها مچ من رو گرفتن و فهمیدن و کشور من رو ایران نشون دادن
من میخواهم به صورت100% و در ست کشورم را عوض کنم تا حتی گوگل هم نفهمه که من ایرانی هستم
من میخواهم کشورم را آمریکا نشون بده

rss.Mafia

Banned
اقا من میخواهم ای پی خودم را به امریکا تغییر بدم و اگر ممکنه یم رنج آی پی از امریکا به من بدهید
در ضمن اقا مسعود به جز آی پی دیگه چه چیز هایی هست که سایت ها میتونن از اون تشخیص هویت بدهند؟
dns?
اخه بعضی از سایت ها وقتی به یک صفحه از انها میری یا روی تبلیغشان کلیک میکنی کلی اطلاعات ازت میگیرن
حالا میخواهم بدونم به جز آی پی چه مشخصه دیگری است که مثل آی پی به هر فرد تعلق میگیره
ممنون میشم این کار رو بکنید

Masoud1365

مدیر انجمن
rss.Mafia گفت:
اقا من میخواهم ای پی خودم را به امریکا تغییر بدم و اگر ممکنه یم رنج آی پی از امریکا به من بدهید
در ضمن اقا مسعود به جز آی پی دیگه چه چیز هایی هست که سایت ها میتونن از اون تشخیص هویت بدهند؟
dns?
اخه بعضی از سایت ها وقتی به یک صفحه از انها میری یا روی تبلیغشان کلیک میکنی کلی اطلاعات ازت میگیرن
حالا میخواهم بدونم به جز آی پی چه مشخصه دیگری است که مثل آی پی به هر فرد تعلق میگیره
ممنون میشم این کار رو بکنید
آقا من نمی دونم دیگه به جز IP چطوری شناسایی می شید . و تنها راه دیگه ای که به ذهنم میرسه استفاده از انتی فیلتر ها و پروکسیها است که آقا دانیال گفتند.

amir-yazdel

Member
البته مشکل من هم هست. می خوام مک آفی رو آپ دیت کنم که نمی تونم. و به خاطر یه ویروس مزخرف 4بار ویندوزم رو عوض کردم و خیلی ممنون می شم اگه این راه حل رو سریع تر درج کنید. امام علی(ع): هیچ وقت کارهای اهم را فدای امور مهم نکنید.

bsb

Member
دوست عزيز شما با استفاده از اكانت Vpn به راحتي ميتونيد اي پيتون رو تغيير بدين

با تشكر

makintach

New Member
سلام
از نرم افزار Hide my ip هم می تونید استفاده کنید
ولی یه بدی داره و اون اینه که کرکش به سختی گیر میاد
ولی میتونید از سایتش دانلود کرده و چند روز استفاده کنید
یکی از خوبیهایی که این نرم افزار داره اینه که هر وقت بخواهید می تونید آی پی خود را تغییر بدید
اینم آدرس دانلودش:
دانلود

hypermatrix

Member
آی پی

تغییر آی پی ساده هست، اما بستگی به هدف شما داره.
همون طور که بعضی از دوستان هم براشون پیش اومده، با ست کردن یک پراک.30 مناسب، میشه اقدام به تغییر آی پی کرد.
اما اینکار ضمن کاهش سرعت اینترنت، احتمال مشکلات دیگه ای هم با خودش داره که کاهش امنیت سیستم شما و غیر قابل استفاده بودن در سایتهایی با پروتوکولهای خاص، از اون جمله اند.
در ضمن، با بالا رفتن ترافیک، احتمال داون شدن اون پراک.30 سرور وجود داره .. و موارد بسیار زیادی که به دلیل تخصصی شدن، از اونها صحبت نمی کنیم.

وی.P ان هم پیشنهاد خوبی هست و تا زمانی که شما با share بودن آی پی خودتون مشکلی نداشته باشید، براتون مشکلی پیش نمیاد. اما در صورتی که از خدماتی خاص و حساس ( مثل خرید و حسابهای بانکی و .. ) استفاده خواهید کرد، بهتره از آی پی اختصاصی( dedicate) استفاده کنید که هزینه های جانبی هم به همراه داره...

دی ان اس مربوط به تنظیمات محل قرار گیری آدرس وبسایتهاست و ارتباطی با این قضیه نداره. در ضمن، امکان خرید یک رنج آی پی به این راحتیها برای شما مقدور نیست، و صرفه ی اقتصادی هم نداره.

با اعلام هدف خودتون از اینکار ( و اینکه چرا میخواید حتماً آی پی آمریکا رو داشته باشید، با اینکه مشکلات زیادی داره و آی پی بعضی دیگه از کشورها بهتر هست ) ، می تونم بیشتر کمکتون کنم.

سلام
من میخواهم آی پی خودم را به آمریکا تغییر بدم به طوری که وقتی میرم این سایت آی پی من و کشورم را آمریکا نشون بده
http://www.cmyip.com/
ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر جواب بدین خیلی به من کمک بزرگی کردید
ممنون

navidba

Well-Known Member
بهترین راه برای تغییر آی پی کشور و عبور از پراکسی های بین المللی:
بری کارت اینترنت یه کشوری دیگه رو بخری مثل کشور ترکیه ... ولی پول تلفن خدا تومن میاد...

hypermatrix

Member
این هم ممکن هست، اما زمانی که شما میگید "بهترین" .. یعنی از هر نظر از بقیه ی راهها بهتره

با توجه به هزینه ی نجومی اینکار، بدون شک بهترین راه نیست و راههای زیادی بر اون مقدم هستند که چند مورد رو نام بردم و موارد دیگه ای رو هم میشه به لیست اضافه کرد.

بهترین راه برای تغییر آی پی کشور و عبور از پراکسی های بین المللی:
بری کارت اینترنت یه کشوری دیگه رو بخری مثل کشور ترکیه ... ولی پول تلفن خدا تومن میاد...

جدیدترین ارسال ها

بالا