علت باز نشدن فایل فتوشاپ در افتر افکت؟

سلام دوستان

برای باز کردن فایل فتوشاپ در افترافکت از همان روش import و انتخاب لایه مورد نظر استفاده می کنم اما زمانی که روی فایل فتوشاپ کلیک می کنم خطا میده. متنش هم به این صورت: cant import file: unsupported file type or extension.

یعنی چی؟ یعنی اینکه افتر من فتوشاپ رو ساپورت نمی کنه؟ ولی نمیشه که اصولاً یه فایل فتوشاپی باید تو محیط افتر افکت باز بشه. افتر افکت من نسخهcs5 و فتوشاپ هم همین نسخه است. مشکل از کجاست آخه؟

میشه راهنماییم کنید؟

ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
سلام دوستان

برای باز کردن فایل فتوشاپ در افترافکت از همان روش import و انتخاب لایه مورد نظر استفاده می کنم اما زمانی که روی فایل فتوشاپ کلیک می کنم خطا میده. متنش هم به این صورت: cant import file: unsupported file type or extension.

یعنی چی؟ یعنی اینکه افتر من فتوشاپ رو ساپورت نمی کنه؟ ولی نمیشه که اصولاً یه فایل فتوشاپی باید تو محیط افتر افکت باز بشه. افتر افکت من نسخهcs5 و فتوشاپ هم همین نسخه است. مشکل از کجاست آخه؟

میشه راهنماییم کنید؟

ممنون

من با After Effects آشنایی ندارم اما Photoshop و After Effects ای که نصب کرده اید هر دو 32 بیتی و یا هر دو 64 بیتی اند؟
یکی شون رو 32 بیتی و اون یکی رو 64 بیتی که نصب نکرده اید؟

من با After Effects آشنایی ندارم اما Photoshop و After Effects ای که نصب کرده اید هر دو 32 بیتی و یا هر دو 64 بیتی اند؟
یکی شون رو 32 بیتی و اون یکی رو 64 بیتی که نصب نکرده اید؟

افتر افکت رو که می دونم 64 بیتی هستش ولی فتوشاپ رو نمی دونم .هیچی رو بسته اش ننوشته:-?

آیا این ننوشتن دالِ بر 32 بیتی بودنش هستش؟

saeid..hp

Member
سلام
احتمالا مود رنگ فایل فوتوشاپ شما cmyk هست اون رو توی فوتوشاپ به rgb تغییرش بدین ببینید درست میشه یا نه

mortezarel

New Member
سلام دوست عزیز
این ارور میگه نوع فایل یا پسوندش توسط نرم افزار قابل پشتیبانی نیست. احتمال میدم:
1. پسوند PSD نباشه؛ یا
2. بعد از پسوند یه چیز دیگه وارد کردی مثلا AKS.psd.1f
اگه بازم درست نشد، میتونی فایل PSD ت رو بفرستی که چکش کنم.
موفق باشی

سلام دوست عزیز
این ارور میگه نوع فایل یا پسوندش توسط نرم افزار قابل پشتیبانی نیست. احتمال میدم:
1. پسوند PSD نباشه؛ یا
2. بعد از پسوند یه چیز دیگه وارد کردی مثلا AKS.psd.1f
اگه بازم درست نشد، میتونی فایل PSD ت رو بفرستی که چکش کنم.
موفق باشی

مشکل از پسوند فایل بود، چون نرم افزار نقص داشت و پسوند psd رو نشون نمی داد و به صورت psb ذخیره می کرد.
حذف کردم از اول نصب کردم تا فرمت های لازم برای ذخیره نشون داده بشه. ممنون از راهنمایی همگی.

samadionline

Well-Known Member
پسوند فایل psb هست یا psd ؟ چون فتوشاپ جدید psb میگیره پیشفرض شما باید psd خروجی بگیری.

جدیدترین ارسال ها

بالا