عــادل/ 3DS Max & PS /Prince Of Persia

Farrokh

Active Member
نه مشکلی که نه

ولی من به نظرم میاد یکم بی فکر هست کارت

.لی خوب تو اگه می دونی به اندازه ی کافی روش فکر کردی کاری به نظر من نداشته باش و اون کاری رو که خودت می دونی بکن

اگر نه اون پست منو بخون و سعی کن بیشتر مفهومی کار کنی

ببخشیدا
ولی من انتظارم از کار تو خیلی بالاست !

• Like
Reactions: H.S

H.S

Member
منم برای نظر تو فرخ جان خیلی ارزش قائلم, و بهت اعتماد میکنم و ازت کمک میخوام. نه تنها از تو از همه. پس میخوام ایده رو عوض کنم. منتظر ایده یی جدید باشید...

عنوان تاپیک خوبه ولی ایده رو عوض میکنم.

animations

Active Member
به نظر من کشیدن چهارچوب برای مجیدآنلاین خوبه. چون به هر حال قوانینی وجود داره و همه ما در قالب اون قوانینه که پست می زنیم و فعالیت می کنیم. اینطوری که دورش رو باز کردی خوبه. یعنی کاراکترهات راحت می تونن توش رفت و آمد کنن. من با این قضیه مشکلی ندارم. حتی اون قفس هم خوب بود. به شرطی که کاراکترها راحت می تونستن بیان توش و برن بیرون.

موفق باشی دوست عزیز. :rose:

H.S

Member
من فقط میخواستم تو مسابقه شرکت کنم. مهم برنده شدنم نیست. ولی حرف های فرخ روم اثر گذاشت. ایده مشخص شده ولی هنوز نمیگم. میخوام کار رو یه کم جلو ببرم البته عنوان تاپیک هم باید عوض بشه.

موفق باشید.

H.S

Member
دوباره سلام.

ایده عوض شد. هیچ توضیحی ندارم ! همه چی مشخصه.

عنوان : Prince Of Persia

کاربران رو به شکل قوری در آوردم. کار جنبه طنز هم داره. به کسی بر نخوره.

انتقاد میکنی فرخ هان ؟!!!!!!!!!!! :دی

موفق باشید.

رندر آزمایشــی :

yqtzo0lrpfnrl5k4g9rj.jpg

سعی میکنم تو دو مرحله دیگه تمومش کنم.

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
هه هه ایول

خوشم اومد

ولی می گن ملا نصر الدین بی کار شد یه سوزن ور داشت زد به خودش !
یکی نیست بگه دستت بی کار بود کمک کردی ؟:دی

نه ولی اگه بتونی خوب اجراش کنی حتما مقام میاری
روی جنبه های زیبایی شناسانش خوب کار کن
ستونها و . . .

موفق باشی

• Like

H.S

Member
سلام.

کاره منم تموم شد. امیدوارم که خوشتون اومده باشه.

مدلینگ کارو یه مقدار عوض کردم.

قوری های آبی که فعالند دارن مجید/ ماندانا رو باد میزنند :دی ( فقط جنبه طنز داره ).

قوری های سبز مدیر انجمن و کمک دست مدیریت هستند.

قوری های بنفش که سینشون رو جلو دادن ناظم و مراقب انجمن هستند.

قوری های خاکستری که تعظیم کردند هم کاربران معمولی هستند.

( مجید شاهزاده ایرانی ) :دی

زمان رندر 4 ساعت.

مدلینگ : 3 روز پراکنده.

تکسچرینگ : 1 روز.

نورپردازی : یادم نیست دقیقا ولی زیاد طول نکشید.

منتظر نظرتون هستم.

کار تموم شده و هیچ ویرایشی انجام نمیگیره.

ممنون.

آخرین ویرایش:

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
عادل جان خیلی با حال شده ... خصوصا قسمتی که دارن ماندانا رو باد می زنن ... خوش به حالش !!!

ولی به نظر من چندتا ایراد داره که اگه اشکالی نداشته باشه می گم :

طرحت زیادی متقارنه . یعنی چیدمان آبجکتها و کاراکترها خیلی متقارن و مرتبه .. بیشتر آدمو یاد یه محیط نظامی می ندازه ... باید همه تو این سالن باشن و حرکت کنن و حرف بزنن .

مدیر هاین ما هم این شکلی نیست که !! ماندانا ار همه بیشتر فعاله تو فروم ... روی اون هم تجدید نظر بکنی جالب میشه

اون پارچه ها اصلا به کار نمی خوره !! یعنی فکر می کنی تو یه نور دیگه ازش تصویر تهیه شده

و حالا یه پیشنهاد
این چیدمان رو برای محیط داشته باش و توی این سالن رو پر از قوری های مختلف بکن که دارن با هم حرف می زنن ، قوری های فعال و مدیرا ها هم بین این قوری ها پراکنده اند و هم فعالیت می کنن و هم مدیریت

یاد Holy Teapot افتادم !! در کل خیلی جالب شده

موفق باشی دوست من

Farrokh

Active Member
قشنگ شده

رنگاش یکم جیغ هستند ولی خوبه

امیدوارم مقام بیاری

• Like

H.S

Member
عادل جان خیلی با حال شده ... خصوصا قسمتی که دارن ماندانا رو باد می زنن ... خوش به حالش !!!

ولی به نظر من چندتا ایراد داره که اگه اشکالی نداشته باشه می گم :

طرحت زیادی متقارنه . یعنی چیدمان آبجکتها و کاراکترها خیلی متقارن و مرتبه .. بیشتر آدمو یاد یه محیط نظامی می ندازه ... باید همه تو این سالن باشن و حرکت کنن و حرف بزنن .

مدیر هاین ما هم این شکلی نیست که !! ماندانا ار همه بیشتر فعاله تو فروم ... روی اون هم تجدید نظر بکنی جالب میشه

اون پارچه ها اصلا به کار نمی خوره !! یعنی فکر می کنی تو یه نور دیگه ازش تصویر تهیه شده

و حالا یه پیشنهاد
این چیدمان رو برای محیط داشته باش و توی این سالن رو پر از قوری های مختلف بکن که دارن با هم حرف می زنن ، قوری های فعال و مدیرا ها هم بین این قوری ها پراکنده اند و هم فعالیت می کنن و هم مدیریت

یاد holy teapot افتادم !! در کل خیلی جالب شده

موفق باشی دوست من
قشنگ شده

رنگاش یکم جیغ هستند ولی خوبه

امیدوارم مقام بیاری

از متین و فرخ عزیز تشکر میکنم.

بی اشکال نیست. اگه مشکل قرار دادن قوری های آبیه که من گفتم فقط جنبه طنز داره بهتون بر نخوره. منم خودم همینم دیگه.

ولی متاسفانه من دیگه وقت ندارم. میخواستم کارو تو 4 یا 5 روز جمع کنم که به کارام برسم.

خوشحال شدم از نظراتتون.

موفق باشید.

Dr.xyz

Well-Known Member
سالم
خسته نباشي
جالب شده
ولي بهتر بود كه به برنامه هايي نظير فوتوشاب و بعضى از برنامه هايى كه توى اين سايت بهش بها داده ميشه هم يك اشاره اى ميشد
و ميتونى اينو روى ديوار بصورتى نمايش ميدادى
در كل دستت درد نكنه

• Like

mkf.cgi

Member
اقا عادل تبريك ميگم كار تر و تميزي شده,من كه باحاش حال كردم.مخصوصا استفاده ي درست از تكسچر ها كه به نشون دادن محيط به صورت يه قصر قديمي كه البته شايد نبايد اين طور ميبود كار رئال تر شده.
البته با قوري ها هم يه نموره مشگل دارم,شايد به خاطر متريال با شدت زياد و البته مدل ساده ي اونا باشه.
به هر حال اميدوارم بتوني مقام خوبي بياري.
موفق باشي .:rose:

• Like

H.S

Member
سلام.

ممنونم ازتون.

Dr عزیز من هیچ نرم افزاری رو نشون ندادم چون هدفم این نبود. ایده ی من چیزه دیگه ای بود.

========

پ.ق : آقا من ایمیلم رو عوض کردم همه چیم عوض شده !!! :دی

یکی رسیدگی کنه.

پیغام خصوصی هم نمیتونم بدم به ماندانا که درستش کنه. یکی اگه میشه لطف کنه زحمتش رو بکشه.

Mandana

Active Member
:دی
درست شد.

/

ببخشید توی تاپیک ات اسپم زدم اما نوشتم که دیگه دوستان زحمت پیغام خصوصی به می رو نکشن ^.^
کار ات به کجا انجامید؟

ایول عادل خان . خیلی خوشگل شده .
من راستش دیدم مسابقه ست ها ! به دو دلیل شرکت نکردم.
1 - جرات نکردم با اساتیدی مثل شما طرف شم !
2 - وقتم خیلی کم بود.

به هر حال امیدوارم که تو و همه کسایی که تو مسابقه شرکت کردین اول بشین !! :lol:

• Like

جدیدترین ارسال ها

بالا