عجب طراحی داره این سایت. چند در میاد بخواهیم بدیم درست کنن؟

rayyan

New Member
سلام.من این سایتو دیدم کفم برید.چون این سایت ایرانیه.اصلا سایت ایرانی اینجوری ندیدم.اگه میشه بگید با چی طراحی شده ؟ ممنون:rose:
http://www.graphicha.com

• Like
Reactions: pcj

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
با سیستم مدیریت محتوای ورد پرس و یک قالب خوب
میشه شبیه این سایت رو راه اندازی کرد
.
.

Milad

Well-Known Member
الان یک هفته بیشتره دارم رو طرح سایتم کار میکنم ، وقتی اینا رو میبینم اصلا انگیزم دود میشه میره هوا میگم منم یک تم کپی بزنم بره :sad: 30 - 40 تومن هزینش میشه .

آخرین ویرایش:

p30graphic

Active Member
الان یک هفته بیشتره دارم رو طرح سایتم کار میکنم ، وقتی اینا رو میبینم اصلا انگیزم دود میشه میره هوا میگم منم یک تم کپی بزنم بره :sad: 30 - 40 تومن هزینش میشه .

آره ولی وقتی خودت یه طرح بزنی خیلی ارزش بالاتری داره. حتی اگه از یک یا چند جا ایده بگیری

Milad

Well-Known Member
تنها دلیلی که باعث میشه ادامه بدیم همینه وقتی به این فکر میکنم که یکی بگه طرحش دزدی اصلا حالم بد میشه ... :sad: وگرنه چیزی که زیاده نمونه ، مخصوصا تو template monster دو بار تم زده باشی 1 ساعته یک تم خوب میتونی کپی بزنی به اسم خودت بفروشی بعد گندش در بیاد:lol: نمونش رو همگی دیدم .

شما یک کیف را نمیدزدید ، شما یک کفش را نمیدزدید ، شما دست تو جیب باباتون نمیکنید .

کپی تم های دیگران دزدیست !

rayyan

New Member
سلام عزیزsharktech. میشه بدونم چطوری این سایت خارجی رو پیدا کردی؟ قبلا دیده بودی؟ ممنون از این که این سایت رو دادی

• Like
Reactions: pcj

sharktech

کاربر فعال
نه این سایت رو قبلا ندیده بودم اما با بررسی کردن کد های قالب این سایت رو پیدا کردم!

یه جورایی فوت کوزه گری هست :دی

سلام
میشه گفت حتی اگه کپی باشه ادامه برنامه نویسیش که فروشگاه زدند و حتی داخل پست ها را عوض کردند و خیلی چیزای دیگه هنره اگه واقعا توجه بکنید می فهمید آقای sharktech کم لطفی کردند و باقیش را نگفتند ارائه مطالبش از همه مهمتر و حتی ماهنامه این سایت .
ان سایت خارجی هم که گفتید من دیدم از روی آن گرافیک ها کپی زده دوست عزیز معلومه که آن سایت عکسه خیلی برنامه نویستون ضایع بود . فکر کردید خارجی ها کپی نمیکنند

hsajj

Member
خواهشا بچه ها اگه میخواین ایده بگیرین یا قالب سایتی رو بردارین از سایت های خارجی استفاده کنین . :mad:
برداشتن قالب سایتای ایرانی واقعا نامردیه ! (خودم قربانی این کار کثیف شده ام)

چرا شما نظراتتون انقدر کشکیه آخه این فلشه که شما میگی چه ربطی داره به وردپرس بابا شما ها عجب نقد کننده های عقبی هستید

bluekerm

Member
خواهشا بچه ها اگه میخواین ایده بگیرین یا قالب سایتی رو بردارین از سایت های خارجی استفاده کنین . :mad:
برداشتن قالب سایتای ایرانی واقعا نامردیه ! (خودم قربانی این کار کثیف شده ام)

وااااا چه ربطی داره اون خارجیه هم واسه طراحی قالبش همون وقت ی رو گذاشته که یه طراح ایرانی می زاره
بلاخره دزدی قالب سایت نامردیه

Milad

Well-Known Member
کپی اینترفیس یک کار فوق العاده زشت هست . چه خارجی باشه چه ایرانی ، ربطی هم به نحوه استفاده و برنامه نویسی و ... نداره .

اینا که وقت گذاشتن با wp ست کردن ، رابط گرافیکیش رو هم خودشون طراحی میکردن بهتر بود .

آخرین ویرایش:

---

Active Member
چرا شما نظراتتون انقدر کشکیه آخه این فلشه که شما میگی چه ربطی داره به وردپرس بابا شما ها عجب نقد کننده های عقبی هستید

دوست گرامی گرافیک سایت باعث زیبا جلوه دادن اون میشه البته می دونم فلش اصلا به گرافیک ربطی نداره !!!!!!!
ایشون گفتن از دیدن سایت گرافیک ها هیجان زده شدن منم نمونه دادم بهشون از هیجانشون کم کنم
توجه داشته باشید ایشون کاری به وردپرس ندارن وردپرس یه پیشنهاد بود از طرف یکی از دوستان منم جوملا یا دروپال رو پیشنهاد میدم پس بهتره شما پستتون رو ویرایش کنید

با احترام

hsajj

Member
وااااا چه ربطی داره اون خارجیه هم واسه طراحی قالبش همون وقت ی رو گذاشته که یه طراح ایرانی می زاره
بلاخره دزدی قالب سایت نامردیه
آره حالا که فک میکنم میبینم شما درست میگین ! دزدی همیشه زشته ! :rose:

لطفا دوستان مباحث را قاطی نکنید اولا ایشون اگر هیجان زده شدند از طراحی ، شما لینک دادید واسه مشاهده ، بهتره توی رده خود آن قالب پیشنهاد بدید نه اینکه فلش بگید با فلش میشه طراحی بهتر از ان سایت ارائه داد که شما لینک دادی .
دوما آقایونی که میگن این سایت کپیه ، خیلی بیسوادند میدونید چرا ؟ چون مثل آدمایی میموند که یکی بگه اااااا نگا کن طرف چه دروغ گنده ای میگه حالا هیچی نمی فهمندا میگن اااا راست میگه طرف چه دروغ میگه .

بابا یه کم علمتون را ببرید بالا بعد نظر بدید ، آن سایت خارجی که ایشون گفتند اصلا اگه کدنویسی بلد باشید از کد قالبش میشه فهمید که از روی گرافیک ها کپی زده از روی تاریخ ساختشون هم معلومه
چرا ما اایرانی ها همش انگ بد میزاریم روی یه چیزی . خودتون را دست کم گرفتید ؟؟؟؟؟؟
یه کم خوش انصافی هم خوبه ...

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا