طرح يك تازه كار در مورد شهادت حضرت زهرا (س)

majidnew

Member
سلام دوستان به من بگيد اين طرح من چطوره ؟
بگراند برای ویندوز با موضوع شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها
فاطمیه 89

zahra.png

گلِ زخمی، گلِ پرپر، گل سـرخ

گل افتاده پشتِ در، گل سـرخ

شکستـه زیـر آوار در و میـخ

گل پژمرده پـرپـر، گل سـرخ

گل پـهلو کبـودِ چـهره نیـلی

بـهار آتشین‌پیـکر، گل سـرخ

گل در خون و آه و گریه غلتان

میان آتش و خنجر، گل سرخ

اندازه : 1280*1024

حجم فايل : 788 KB (806,912 bytes)
فرمت :pNG

براي دانلود بر روي عكس كليك كنيد ....

سلام
لطفا از نظر من ناراحت نشين ولي چرا هميشه همه ميگن خوبه ، عاليه و ... چرا نقاط ضعف كمتر گفته ميشه البته به جا و درست يعني سازنده باشه
و در مورد طرح كار در كل خوبه و كاش كم كم از اين قطره هاي خون و امثالهم كمتر استفاده ميكرديم و به سمت ايجاد فضاي غم و اندوه و يا حتي واسه اعياد از فضا هاي شاد با استفاده از رنگها و تكنيكهاي مختلف استفاده ميكرديم
فكر ميكنم چيدمان هم يه كم بايد عوض بشه چون چشم دائم ميپره
مجدد معذرت ميخوام
آقا مجيد من خودم حرفه اي نيستم يا درسشو نخوندم ولي چيزي كه حسم ميگه رو بازگو كردم

to remember sb

مدیر انجمن
کارتون خیلی زیباست ... ساده و جذاب
و در مورد صحبت دوستمون جناب حبیب فرهادی باید بگم ... ما فقط نمیگیم خوبه و من فکر نمی کنم وقتی یکی میگه خوبه همه پشت سر اون بگن ... ببینید اینجا بجث سلیقست شما از یه کاری خوشت میاد ولی ممکنه من خوشم نیاد این دلیل نمیشه .. شاید شما یه ایرادهایی رو ببینی که من نبینم واسه همینم ما کارامونو واسه نظر خواهی میزاریم ... بارها این اتفاق افتاده که طرحی که همه گفتن بده رو 2 نفر گفتن خوبه و ...
ببخشید زیاد حرف زدم
موفق بباشید :cool:

Saeed

Well-Known Member
سلام

طرح زیبایی شده اما !! بنظر من استروک مشکی یکمی کارو خراب کرده !! و شعر رو یه چیدمان شیک بهش بده با یه فونت شیک :wink:

موفقیت ^.^
:rose:

rimember جان سليقه يه قسمتي از كار هستش ، من منظورم قواعد و اصول اوليه كاركه از شما دوستان ميخواهيم كه در حين نظر دادن به ماها ياد بديد مثلا تناسب رنگها يا ريتم كار و يا ...
مرسي از همه

alionline1366

Active Member
اجزاء رو کار خوب ننشستن انگار هر کدوم برای خودشون رو هوا هستن اون لکه خون هم جالب نشده

deamondisk

Member
ُلام دوست عزیز خسته نباشی :)
طرحت جالب شده ولی میتونه جالبتر هم بشه اگه به چشم خودت این سادگی و شیکی که داره کافیه که کارت عالیه
ولی اگه خواستی روش کار کنی به نظر من جالبتر و جذابتر خواهد شد چون بیس کارت جالبه :cool:

unknown63

Active Member
سلام
تو هم مثل من تازه کاری، ولی خوب اگه تازه کاری خوب کار کردی باید تبریک بگم
فقط نظرات شخصیمو میگم
بین فا و ط جایی که برخورد کردن، لکه ای هست که درست برش نخورده یا پاک نشده بخاطر همین دور کار اونجا تو چشم میزنه درستش کن
اگر از زمینه مشکی استفاده میکردی بهتر بود ،لکه های خون اصلا رو این زمینه خوب دیده نمی شن
فکر کنم لایه خون بین لایه السلام و لایه هاله زیرش افتاده جاشو تغیر بده
شعر رو دست نویس مینوشتی خیلی جذاب تر می شد
روی فاطمه(س) رو با پترن اسلیمی پر کن خیلی قشنگ تر میشه
در کل قشنگه
منتظر کارای بعدی شما هستم
موفق باشی:rose:

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا