طرح قهوه ای !

Mandana

Active Member
اوه چه رنگبندی ای
مامانه
cuty021.gif

اما کاش دور کادر عکس اصلی رو هم شبیه عکسهای قدیمی می کردی.گمونم باحال میشد
128fs3659061.gif

در هر حال زیباهه.
128fs318181.gif
موفق باشی
127fs2691814.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کار خیلی قشنگی شده فقط یکمی روی لبه های اون کاغذ اصلی کار کنی تا از اینحالت شارپ بودن در بیاد کار خیلی خیلی خوبی میشه. اگر روش کار کردی بذارش تو همین تاپیک تا بذارمش تو بخش تاپ گالری صفحه اول فروم. اگرم کار نکردی یا وقت نداشتی بگو تا همین رو بذارم.

Shouli

Active Member
سلام به همه دوستان :
ممنون لطف شما , راستش من زیاد روی این طرح کار نکردم گمون کنم توی 1 ساعت درستش کردم ! ( منظورم با طرح اول بود )

این هم طرح دوم شما هر کدوم رو دوست داشتین انتخاب کنید .

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب فکر کنم منظورم رو خوب نگفتم. ببین با ابزار Burn Tool دور تا دور کادر اصلی رو یکمی تیره کن که مثلا به نظر یکمی سوخته بیاد.

alireza-metal

Active Member
من که خدائی خیلی با طرحت حال کردم ---- من عاشق این رنگ هستم --- خیلی جذابه ---

hamid ir

Well-Known Member
کار جالبی شده
رنگبندیش خوبه
زمینه رو بهترم میشد کار کرد
در کل خوبه ولی یکمی سادست.سادگی از لحاظ مفهوم و نوع کار منظورمه
موفق باشی

siavashmusic

Active Member
من عاشق این نوع ترکیب رنگی هستم دقیقا به گفته سارا خانوم اگه روی لبه ها بیشتر کار کنی خیلی بهتر میشه
به هر صورت تبریک بخاطر رنگبندی

pix2007

New Member
گشنگ شده اين رنگ جذابيتش خيلي بالاس ولي ميتونستي درو عكست يكم سايه بيشتر بذاري بازم ميگم توپ توپ شده

Member
به نظر من هم خیلی زیبا شده.
فقط من هم میگویم اگر یک ذره روی کادر در عکس بیش تر کار می کردید بهتر می شد .البته الان هم خیلی عالیست.

neolone

Member
سلام . من از لحاظ معنوی نظر خودم رو میگم. همیشه اینطوری بوده که رنگای قهوهای و مشکی و یا نارنجی تیره آدم رو یاد قدیم و دلتنگی های اون موقع ها می اندازه بنا براین ما میتونیم به این حس یعنی دلتنگی خوشایندی که با یه رنگ قهوه ای قشنگ به عکسمون دادیم انرژی بیشتری بدیم مثلا با سوخته شدن یه تیکه از عکس یا با اوردن یه ابجکت مرتبط با اون دوران مثل گرامافون، عینک یا هر چیز دیگه ای که به تم بیاد . در کل من با طرحت حال کردم. دلتنگی توش موج می زنه.

chipaunt

Member
عالیه

سلام
واقعا دستت درد نکنه خیلی خوب شده اما من یه چیز رو متوجه نشدم بک رو خودت ساختی یا pattern ؟
راستی انتخاب رنگ و تونالیته خیلی خوب شده .j-:

Xplode

New Member
کار قشنگی شده.
راستش من با پس زمینه اش خیلی حال کردم! خیلی قشنگ و باسلیقه شده.
فقط اگه میشد یه کم این عکس بزرگه حالت افتاده پیدا کنه و لبه هاش کشیده تر بشه فکر کنم باحالتر بشه.

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا