طرحهای لایه باز کارت ویزیت ، سربرگ ، کاتالوگ ، بروشور و...

Anubis64

Member
سلام و خسته نباشید .
من این قالب رو چند وقت پیش ادیت کردم و این کار رو در آوردم . البته من مبتدی هستم . میخاستم بدونم کجا قالب های قابل ادیت مشابه این که تو مجله های تبلیغاتی استفاده میشه پیدا کنم ؟ ممنونم لینک بزارید . زمینه کاری هم همین فروش فولاد و استیله ... ممنون

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    393 کیلوبایت · بازدیدها: 21

alijo0on

Well-Known Member
سلام و خسته نباشید .
من این قالب رو چند وقت پیش ادیت کردم و این کار رو در آوردم . البته من مبتدی هستم . میخاستم بدونم کجا قالب های قابل ادیت مشابه این که تو مجله های تبلیغاتی استفاده میشه پیدا کنم ؟ ممنونم لینک بزارید . زمینه کاری هم همین فروش فولاد و استیله ... ممنون

لینک لایه باز ب سختی گیر میاد
ولی برای گرفتن ایده صرفا واسه طراحی میشه بروشور و کاتالوگ رو هم ب زبان فارسی و هم انگلیسی سرچ کنی تو گوگل
ب نتیجه های جالبی میرسی ...

ostadgraphic

New Member
سلام وقت بخیر ممنون از موضوع خوبی که انتخاب کردید .
خیلی از کاربرا و طراحای ما از تکراری شدن کارهاشون شکایت دارن چون الگوها تکراری شده با یکم تغیر میتونید هم کارهاتون بفروشید هم این که یک خورده مدرن ترشون کنید من یک سایت از کارت ویزیت لایه باز,وکتور لایه باز,دانلود موکاپ و دانلود زمینه به شما پیشنهاد میکنم که شاید بتونه این مشکل کاربرای حل کنه طرح لایه باز زیادی توی سایت هست که میتونید دانلود کنید .
سایت استادگرافیک اگر توی گوگل سرچ کنید یک منبع طرح لایه باز که میتونید ازش استفاده کنید.
بازم ممنون از موضوعی که انتخاب کردید.

جدیدترین ارسال ها

بالا