طراحی پوستر برای امام هادی (ع)

sharktech

کاربر فعال
سلام

احتمالا از دهه بزرگداشت امام علی النقی عليه‌السلام در فضای مجازی خبر دارید.

اگه خبر ندارین به این لینک مراجعه کنین :

دلیل اینکه این تاپیک رو ایجاد میکنم برای اینه که یه فاجعه در مورد این امام بزرگوار در فضای مجازی در حال رخ دادنه (رخ داده!) و اگه کلمه های نقی و امام نقي رو در گوگل سرچ کنین متوجه فاجعه میشین! که واقعا جای تاسف داره!

برای همین دوستانی که توانایی طراحی پوستر, بنر و ... رو دارن دعوت میشه تا طرح هایی رو کار کنن و در سایت ها منتشر کنن تا این ترکیب تغییر داده بشه.

یه حدیث هم از امام هادی(ع) نقل کنم : نيّت مؤمن بهتر از عمل او و نيت منافق بدتر از عمل اوست.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
دوست گرامي
شما كه كاربر فعال هستيد بايد الگوي ديگران باشيد
قوانين انجمن رو مجددا مطالعه بفرماييد ! لطفا لينك فارسي توي هيچ تاپيكي درج نكنيد !
پستتون هم ويرايش كردم

jahan654

New Member
سلام

احتمالا از دهه بزرگداشت امام علی النقی عليه‌السلام در فضای مجازی خبر دارید.

اگه خبر ندارین به این لینک مراجعه کنین :

دلیل اینکه این تاپیک رو ایجاد میکنم برای اینه که یه فاجعه در مورد این امام بزرگوار در فضای مجازی در حال رخ دادنه (رخ داده!) و اگه کلمه های نقی و امام نقي رو در گوگل سرچ کنین متوجه فاجعه میشین! که واقعا جای تاسف داره!

برای همین دوستانی که توانایی طراحی پوستر, بنر و ... رو دارن دعوت میشه تا طرح هایی رو کار کنن و در سایت ها منتشر کنن تا این ترکیب تغییر داده بشه.

یه حدیث هم از امام هادی(ع) نقل کنم : نيّت مؤمن بهتر از عمل او و نيت منافق بدتر از عمل اوست.

موفق باشید
باید دقیقا چکار کرد؟
من همه جوره هستم

در پ.خ یکم توضیح بده که چکار می کنند

sharktech

کاربر فعال
دوستان هر کاری که از دستشون بر میاد انجام بدن, مثلا اطلاع رسانی تو سایت ها و انجمن های دیگه و البته مهمتر از همه طراحی پوستر, بنر, تیزر, ویدئو گرافیک و ...

منم اینجا خواستم اطلاع رسانی کنم تا افرادی که علاقه دارن و امامشون رو دوست دارن دست به کار بشن.

جدیدترین ارسال ها

بالا