غیره طراحی ماشین ماکسیما

mohamad7824

New Member
سلام
من چند وقته که شروع کردم مدل ماکسیما رو بسازم. و تا اینجای کار رو ساختم :
uxkwgfahnsufqgul05t0.jpg

au6cy0mojxe9u5iddybu.jpg

ممنون میشم پیشنهاداتتون رو بگید .:rose:

SinaTR

Well-Known Member
سلام،
اول از همه پيشنهاد می کنم اصلا عجله نکن، تا يه قسمتو تموم نکردی به سراغ قسمت بعدی نرو، مثلا تو الآن شيشه رو ساختی ولی لاستيکه دوره شيشه هنوز جاش معلوم نيست
و اينکه انقدر همه چيو تخت و صاف در نيار، حتی پرايد و پيکان که همه فکر می کنن مکعبيه اصلا اينطور نيست، اينکه ديگه ماکسيماس، شيشه های ماشين و چراغ کاملا تخت، سقف و کاپوت کاملا تخت، ستون بغل کاملا تخت،... اينا کارتو خراب می کنه.

البته فکر کنم اين کار تو قسمت کارای در حال انجام بايد قرار بگيره.

mohamad7824

New Member
سلام،
اول از همه پيشنهاد می کنم اصلا عجله نکن، تا يه قسمتو تموم نکردی به سراغ قسمت بعدی نرو، مثلا تو الآن شيشه رو ساختی ولی لاستيکه دوره شيشه هنوز جاش معلوم نيست
و اينکه انقدر همه چيو تخت و صاف در نيار، حتی پرايد و پيکان که همه فکر می کنن مکعبيه اصلا اينطور نيست، اينکه ديگه ماکسيماس، شيشه های ماشين و چراغ کاملا تخت، سقف و کاپوت کاملا تخت، ستون بغل کاملا تخت،... اينا کارتو خراب می کنه.

البته فکر کنم اين کار تو قسمت کارای در حال انجام بايد قرار بگيره.

ممنون بابت نظرتون :)
در مورد این که میگید خیلی صاف شده، من مدل رو از روی بلوپرینتش ساختم و سعی کردم که تا جایی که میشد خوب درش بیارم ، اسموث هم که میزنم جاهایی که خیلی تخت شده درست میشه. به هر حال سعی میکنم بهترش کنم.
ضمنا این دومین مدل ماشینی هست که دارم میسازم (اولی رو وسط کار حوصلم نشد کامل کنم ولش کردم:lol:) و هنوز کامل حرفه ای نیستم. :/

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام کارتون یه تمرین بسیار با ارزش هست. اما خب اینجا برای کارهای نهایی هست.کار شما شامل حیطه wip میشه

mohamad7824

New Member
سلام کارتون یه تمرین بسیار با ارزش هست. اما خب اینجا برای کارهای نهایی هست.کار شما شامل حیطه wip میشه
شرمنده نمیدونستم تاپیک رو کجا بزنم
اگه میشه یکی از مدیران انتقال بدن تاپیک رو.

جدیدترین ارسال ها

بالا