طراحی آیکون های iPhone

Lagon666

New Member
سلام
ممکنه چند تا راهنمایی کوچولو برای طراحی آیکون های iPhone (آیکون هایی که opacity نیمه ی بالایی اون ها، به صورت یه نیم دایره کم میشه) به من بگید. (مبتدی هستم، اما یه چیزهایی از فتوشاپ بلدم):sad:

سوال دومم هم در مورد ساخت تصویر های هست که به صورت قطری، خطوط با زاویه ی 45 درجه توی تصویر کشیده میشن. مثل این:
Kargardani.png

Erfan

Active Member
در مورد سوال دوم شما، با ابزار شیپ که طرح مورد نظر رو کشیدید سپس روی لبه های طرح که چهار مربع است کلیک کنید و سپس راست کلیک
و گزینه Warp رو انتخاب کنید و حالا هر گونه حالتی که خواستید میتوانید به طرح خود بدهید.

0011.jpg

0021.jpg

003.jpg

هر کدام از گوشه ها را که مشخص شده است رو به طرفی بکشید میتوانید طرح دلخواه خود را رسم کنید.

در مورد سوال اول شما هم فایل PSD مورد نظر رو گذاشتم برای درک بهتر مطلب.

:rose:

پیوست ها

• psd_iphone.psd
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 13
آخرین ویرایش:

Lagon666

New Member
سلام عرفان عزیز
فکر کنم سوال دومم رو واضح ننوشته بودم. منظور من این خطوطی بود که توی تصاویر زیر مشخص کردم:
attachment.php

در مورد فایل psd هم باید بگم که فتوشاپ من نتونست همه ی وکتور های اونو بخونه (Adobe Photoshop CS 8.0 مال عهد بوقه:green:). اما خودم به جورایی پیش رفتم (توی ضمیمه ی work.psd مشخصه). فقط نتونستم آثار دایره ی بالا رو از حاشیه پاک کنم. آخه رو زمینه هم افتاده.

میشه راهنمایی کنید.:rose:

پیوست ها

• work.psd
    40 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • test.jpg
    test.jpg
    25 کیلوبایت · بازدیدها: 23

Lagon666

New Member
عرفان جان مرسی، درس Pattern رو یاد گرفتم.

word.psd رو دیدید؟ همونطور که گفتم نتونستم آثار دایره ی بالا رو از حاشیه پاک کنم. آخه رو زمینه هم افتاده. میشه راهنمایی کنید؟:sad:

Erfan

Active Member
خب دوست من براتون خیلی ساده توضیح میدم که امیدوارم متوجه بشید :

وقتی سند رو باز کردید، در سمت راست، باکس لایه ها، لایه Shape 1 را به پله پایین تر بیارید طوری که لایه قلب بیفته روی لایه شیشه ای !!

ms_001.jpg

سپس روی لایه Shape 1 راست کلیک کن و گزینه Create Clipping Mask رو انتخاب کن :

ms_002.jpg

در این مرحله لایه قلب رو برگردون به جای قبلی خودش، یعنی زیر لایه شیشه ای.

ms_003.jpg

متوجه شدید ؟
:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا