[ضروری]ایجاد افکت صوتی روی صداهای خام مذهبی

mohammad moeini

Active Member
با سلام خدمت تمامی اساتید و عزیزان انجمن:rose:
بنده به یک (نرم افزار+آموزش) برای ایجاد افکت صوتی روی صداهای خام مذهبی که واسه کارهای مذهبی ضبط شده اند نیاز دارم(احیاناً اگه این کارها رو با چیزایی غیر از نرم افزارهای Adobe Audition یا Fl Studio انجام میدن ذکر کنید و یا کمی بیشتر در این خصوص توضیح بدین)
نمیخوام توش آهنگ بزنم، فقط میخوام یه جورایی صداها رو زیبا جلوه بدم
یک نمونه از اینگونه صداهایی رو که میخوام در کلیپ زیر هست، لطفاً دانلود کنید و اگه فیلم آموزشی یا هر چیز آموزشی در این خصوص داشتید، دریغ نکنید
لینک دانلود کلیپ(با افکت صوتی):
http://www.omidvaran.org/film/530848440265126_8920.mp4
با تشکر:rose:

mohammad moeini

Active Member
کسی پیدا نمیشه به ما جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اساتید، مدیران انجمن
کسی نیست به ما جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:mad:

majid_aghaei

New Member
سلام با ادوب ادوشن معمولا همه ی نیاز ها برطرف میشه
بیشتر توضیح بدین که چی میخوان؟
مثلا اکو میخواین بدیدن به صدا یا میخواید صدارو زیرو بم کنید؟

omid74

Member
با سلام خدمت تمامی اساتید و عزیزان انجمن:rose:
بنده به یک (نرم افزار+آموزش) برای ایجاد افکت صوتی روی صداهای خام مذهبی که واسه کارهای مذهبی ضبط شده اند نیاز دارم(احیاناً اگه این کارها رو با چیزایی غیر از نرم افزارهای Adobe Audition یا Fl Studio انجام میدن ذکر کنید و یا کمی بیشتر در این خصوص توضیح بدین)
نمیخوام توش آهنگ بزنم، فقط میخوام یه جورایی صداها رو زیبا جلوه بدم
یک نمونه از اینگونه صداهایی رو که میخوام در کلیپ زیر هست، لطفاً دانلود کنید و اگه فیلم آموزشی یا هر چیز آموزشی در این خصوص داشتید، دریغ نکنید
لینک دانلود کلیپ(با افکت صوتی):
http://www.omidvaran.org/film/530848440265126_8920.mp4
با تشکر:rose:

سلام. داخل این فایلی که گذاشتین افکت های زیادی به کار رفته. از جمله افکتهایی که به گوش میرسه: تیون هست،دلی، ریورب، کمپرسور، اکولایزر و... که تیون صدا یا همون لیزری بودن صدا باعث جذابیت صدا شده که اگه بخواین اونو یاد بگیرین حتما باید با تئوری موسیقی آشنا باشین. فعلا آموزش اونو قرار ندادم چون مقداری پیشرفته هست

من دوتا از افکت ها رو که بیشتر واسه کارهای مذهبی استفاده میشه رو بهتون میگم یعنی دلی و ریورب. این فیلم رو با آدوب درست کردم. امیدوارم کمکی کرده باشم

لینک دانلود

mohammad moeini

Active Member
سلام. داخل این فایلی که گذاشتین افکت های زیادی به کار رفته. از جمله افکتهایی که به گوش میرسه: تیون هست،دلی، ریورب، کمپرسور، اکولایزر و... که تیون صدا یا همون لیزری بودن صدا باعث جذابیت صدا شده که اگه بخواین اونو یاد بگیرین حتما باید با تئوری موسیقی آشنا باشین. فعلا آموزش اونو قرار ندادم چون مقداری پیشرفته هست

من دوتا از افکت ها رو که بیشتر واسه کارهای مذهبی استفاده میشه رو بهتون میگم یعنی دلی و ریورب. این فیلم رو با آدوب درست کردم. امیدوارم کمکی کرده باشم

لینک دانلود

سلام داداش
دمت گرم بابت آموزشی که زحمت کشییدی و تدارک دیدی:oops:
نزدیک یک سال میشه که این تاپیک رو ایجاد کردم ولی متاسفانه اکثر انجمنها توی بخش صدا ضعیف هستن و اگر هم قوی باشن فقط در حوزه کارهای موسیقی6-8 هستش.... بگذریم....
ولی من بازم مشتاقم تا هر طور شده این تکنیک ها رو باید یاد بگیرم
ممنون میشم اگر لینک دیگه ای در خصوص ساخت پادکست و نظیر فایلی که ضمیمه کردم اینجا قرار بدین
حالا مختص مذهبی هم نشد عیب نداره، مهم اینه که تکنیک رو آدم یاد بگیره، بعد اون میتونه حتی در کارهای مذهبی ازش استفاده کنه
:rose:

omid74

Member

سلام داداش
دمت گرم بابت آموزشی که زحمت کشییدی و تدارک دیدی:oops:
نزدیک یک سال میشه که این تاپیک رو ایجاد کردم ولی متاسفانه اکثر انجمنها توی بخش صدا ضعیف هستن و اگر هم قوی باشن فقط در حوزه کارهای موسیقی6-8 هستش.... بگذریم....
ولی من بازم مشتاقم تا هر طور شده این تکنیک ها رو باید یاد بگیرم
ممنون میشم اگر لینک دیگه ای در خصوص ساخت پادکست و نظیر فایلی که ضمیمه کردم اینجا قرار بدین
حالا مختص مذهبی هم نشد عیب نداره، مهم اینه که تکنیک رو آدم یاد بگیره، بعد اون میتونه حتی در کارهای مذهبی ازش استفاده کنه
:rose:

چشم. حتما. درگیر چندتا کار هستم. مقداری سرم خلوت تر شد حتما آموزش هایی رو تدارک میبینم، چه واسه آهنگسازی و تنظیم و چه واسه میکس وکال با آهنگ:rose:

این انجمن صدا خیلی کار داره

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا