صدا زدن فایل .dll در فلش

fateme_s

New Member
سلام دوستان
می بخشید کسی در رابطه با صدا زدن فایل .dll در فلش اطلاعی داره که این کار انجام شدنی هست و اگر انجام شدنی هست می تونید راهنمایی کنید

ممنون میشم
فقط من خیلی گیر این کار هستم
لطفا اگه اطلاعی دارید سریعتر بگید واقعا ممنون میشم

akherat

مدیر انجمن
در اکشن دو رو نمیدونم(فکر نکنم اصلا بتونه باز کنه) اما در سه میشه dll رو خوند ولی دسترسی به اطلاعاتش بستگی داره شما چقد به خواندن و نوشتن بایت تسلط داشته باشید
در اکشن سه کلا همه چی رو میشه خوند اما باینری

fateme_s

New Member
روش صدا زدن فایل .dll همان روش معمول صدا زدن فایلها در فلش می باشد؟
یا برای صدا زدن فایل .dll روش خاصی موجود می باشد؟
ممنون از مرحمتی که داشتید و جواب من را دادید.

akherat

مدیر انجمن
صدا نمیزنی
فقط میخونیش
خوندنشم مثل اینکه داری یه عکس رو میخونی
در as3 با urlLoader این کار امکان پذیر است و در نهایت به شما byteArray میدهد که برای دست آوردن اطلاعاتش باید دانش کافی داشته باشید

wgolzar

Active Member
باسلام
اگرمنظور شما فایل swf باشد که پسوند ان را برای امنیت به dll تغییر داده باشید بله میتوان ان را مانند swf صدا زد و در فایل فلش دیگری لود کرد.:wink:

benyamin_pc

Well-Known Member
سلام دوستان
می بخشید کسی در رابطه با صدا زدن فایل .dll در فلش اطلاعی داره که این کار انجام شدنی هست و اگر انجام شدنی هست می تونید راهنمایی کنید

ممنون میشم
فقط من خیلی گیر این کار هستم
لطفا اگه اطلاعی دارید سریعتر بگید واقعا ممنون میشم
فکر میکنم منظور شما از dll , پکیج های کدنویسی هست که تو سیستم های برنامه نویسی مثل دات نت یا وی بی و امثال اینها دیدین
ببینین دوست عزیز اون dll را شما به هیچ عنوان نمیتوانید توی فلش صدا بزنید و از متدهاش استفاده کنید چون برای استفاده از هرکدام نیاز به کامپایلر هر نوع داره (دات نت , وی بی , سی پلاس پلاس) , در واقع dll پکیجی از کدهای هر زبونه و اینجا توی فلش swc همون dll ش هست

جدیدترین ارسال ها

بالا