افزونه 1 صحبت های بهرام عظیمی در تلویزیون

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دیروز داشتم یه چرخی تو شبکه های تلویزیون میزدم که دیدم بهرام عظیمی داره حرص میخوره و حرف میزنه گفتم ضبط کنم بزارم واسه بچه ها تا بدونن بهرام هم از اوضاع راضی نیست. :-?
آهنگ زیرش ماله تیتر پایانی برنامس فک نکنید من انداختم ولی به سوز کار میخوره :green:
سه دقیقه اخر صحبت های آقای عظیمی

ارزش شنیدن داره حتما گوش بدین :wink:

پیوست ها

• bahram azimie.rar
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 362

yas_d

Member
من که به شخص اصلا حس خوبی‌ به ایشون ندارم
واقعا کار‌های ضعیفی رو ارائه دادن مخصوصاً تو تهران ۱۵۰۰
اصلا بحث پول نیست
یا شما قبول میکنی‌ کاری رو بسازی یا قبول نمیکنی‌
وقتی‌ قبول میکنی‌ بسازی باید بهترین رو بسازی
که خود ایشون گفت من بهتر از این بلد نیستم

Mehran coyote

Well-Known Member
وقتی‌ قبول میکنی‌ بسازی باید بهترین رو بسازی
که خود ایشون گفت من بهتر از این بلد نیستم
بلد نیست مذهبی بسازه ولی گفت چیزای دیگه بلدم :)
اره ولی خب پول نمیدن
اسپانسر درست وقتی نباشه حرفه ای ها هم پیداشون نیست و برای همین کار بی کیفیت در میاد یا پولا اون وسط هاپولی میشه
این شخص وظیفه ی مهمی رو دوشش هست و با هر حرکتی که میکنه میتونه دنیای 3d رو تو ایران بشناسونه تا شااید آینده ای بهتری رو برای این رشته شاهد باشیم

دولت باید حمایت کنه تا این رشته جون بگیره
اونجاش که میگه صدا سیما میگه من با 200 میلیون دو تا تله فیلم میسازم خیلی اعصاب ادم خورد میشه

yas_d

Member
من نمی‌‌فهمم ماها چرا گیر دادیم به دولت؟؟
دولت بره با ۲۰۰ تومن بسازه به من و شما چه ربطی‌ داره؟
ببینم مگه بهترین فیلم‌های دنیا رو دولت‌های اونا هزینش رو دادن؟
مثل این میمونه که یک پسر بچه ۴۰ سالش بشه هنوز دستش تو جیب باباش باشه و باباش هزینه هاشو بده
این چیزارو ولن کنید
تا زمانی‌ که کسی‌ نخواد کاری بکنه و کسی‌ نخواد سرمایه گذاری کنه به صورت شخصی‌ تا کار خوب ارائه بده و بعدا سودش رو بگیر به هیچ جا نمیرسیم همیشه همین می‌مونه
آخرشم یه منت بالا سرت هست که دولت پولش رو داده
هرچی‌ بشه همین رو میگن
آخرم یه انگ دزدی میزنن بهت که پول دولتو الکی‌ خرج کردی

Mehran coyote

Well-Known Member
من نمی‌‌فهمم ماها چرا گیر دادیم به دولت؟؟
دولت بره با ۲۰۰ تومن بسازه به من و شما چه ربطی‌ داره؟
ببینم مگه بهترین فیلم‌های دنیا رو دولت‌های اونا هزینش رو دادن؟
مثل این میمونه که یک پسر بچه ۴۰ سالش بشه هنوز دستش تو جیب باباش باشه و باباش هزینه هاشو بده
این چیزارو ولن کنید
تا زمانی‌ که کسی‌ نخواد کاری بکنه و کسی‌ نخواد سرمایه گذاری کنه به صورت شخصی‌ تا کار خوب ارائه بده و بعدا سودش رو بگیر به هیچ جا نمیرسیم همیشه همین می‌مونه
آخرشم یه منت بالا سرت هست که دولت پولش رو داده
هرچی‌ بشه همین رو میگن
آخرم یه انگ دزدی میزنن بهت که پول دولتو الکی‌ خرج کردی

افرین حرف خوبی زدی
ولی یه مسئله هست
اینجا همیشه یه سایه بالا سرته به نام دولت حتی اگه خصوصی هم فعالیت کنی باید از زیره ذره بین اونا رد بشی، ذره بین نیست که میکروسکوپه :green:، طعمشو چشیدم که میگم.
این جا خصوصی معنی نداره
از بچه ها هر چی من دیدم با هزینه شخصی بوده اگرم اسپانسر گیر بیاد 1/100000 پیدا میشه و .....

واسه همین میگم دولت باید حمایت کنه (نه فقط حمایت مالی) تا این هنر جون که گرفت اعتماد سازی ها انجام شد اونموقه اسپانسر میتونه راحت تر اعتماد کنه و سرمایه برای این کار بزاره

yas_d

Member
اینهمه کار مسخره برای شبکه خانگی ساخت می‌شه که می‌شه بهشون گیر داد اما گیر نمیدان
بحث چیز دیگس مهران جان
بحث سلیقهٔ مردم
به نظر من اول از همه باید سلیقهٔ مردم رو درست کرد
سر همین انیمیشن تهران ۱۵۰۰ چند درصد از مردم علاقه نشون دادن برن ببینن؟
اونوقت سر فیلم‌های کمدی مسخره چند در صد از مردم پا میشن برن ببینن؟
نمی‌شه اینطوری بمونه
راجعبه حرف اولمم هستم بجای اینکه از دولت توقع داشت باید خودمون کاری کنیم منظر از خودمون بخش خصوصیه

Mehran coyote

Well-Known Member
سلیقه ها که مشخصه از بس انیمیشن ساخته میشه، سلیقه ها از تعداد دانلودها مشخص میشه
امیدوارم من برم سربازی بیام همه چی درست شده باشه چون بعدش دیگه تحمل ندارم ببینم اوضاع همینطوری مونده

همچین می گفت اگه بهم می گند بساز منم قبول می کنم می سازم که انگار اگه قبول کنه آواتار میسازه ! تهران 1500 نه دوربین داشت نه رندر نه انیمیت مدل سازیش بدک نبود داستان هم افتضاح بود اون 4 میلیارد هزینش شد این شد دیگه که میاد بیشتر از 1 میلیارد سرمایه گذاری می کنه وقتی می گه اون که 4 میلیارد هزینه ساختش شد این شد ، حالا سرمایه گذار میگه من بیام 1 میلیارد بدم 1 چهارم کیفیت تهران 1500 ساخته بشه ؟ چه شود : ) ..

arminAnim

کاربر متخصص
آقای عظیمی و این حرفا ؟!!! تمام ِ آیتم هایی که توی این قسمت از صحبت هاش مطرح کرد رو خود ِ ایشون فاقدش هست! خودت چیکار کردی آقای عظیمی؟ کاراکتر خلق کردی؟ فضا خلق کردی؟ مردمو سرگرم کردی؟ بله حرف زدنو همه بلدن، منم می تونم طوری حرف بزنم همه بگن فلانی می تونه شگفت انگیزان بسازه، اما باید دید موقع عمل چند مرده حلاجه. که دیدیم آقای عظیمی رو! عظیمی دست وردار !!!

بقول حافظ که وعظ بی عملان واجب است نشنیدن
...

آخرین ویرایش:

mohammad@er

Well-Known Member
چرا خودتونو خسته می کنید.
تا بخاد سی جی تو ایران جا بیوفته 50 سالی طول می کشه.
من که خودمو جم کنم سری می ندازم می رم اروپایی جایی.

اونجا قدر کار آدمو بیشتر می دونن.

فقط داره مخم سوت میکشه. 4 میلیارد بابت تهران 1500 با اون انیمیت مسخره.

یعنی به قرآن من با روتیت و مو و خود مکس کار می کردم بهتر انیمیت می کردم.

(4 میلیارد):cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا