شناساندن 4گیگ رم

shutterian

New Member
سلام

سیستم عامل من ویستا 32 بیت می باشد ولی افتر cs4 دو گیگ رم را می شناسد. ممنون می شوم دوستان برای شناساندن 4 گیگ به افتر راهنماییم کنند.

لازم به ذکر است قبل از این ویستا 64 نصب بود و مشکلی نبود ولی به خاطر عدم سازگاری با دیگر برنامه های ضروریم مجبور به نصب نسخه 32 بیتی شده ام و سرعت من بسیار پایین تر آمده نسبت به 64 بیت. آیا این طبیعی است یا مربوط به همان رم می باشد.

ممنون.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تا اونجای که من می دونم سیستم 32 بیت تا 2 گیگ بیشتر ساپورت نمی کنند

و با ترفند میتونی تا 3 گیگ کنی که من پیشنهاد نمیدم

مشکل شما هم فقط سیستم عاملتون

تا اونجای که من می دونم سیستم 32 بیت تا 2 گیگ بیشتر ساپورت نمی کنند

و با ترفند میتونی تا 3 گیگ کنی که من پیشنهاد نمیدم

مشکل شما هم فقط سیستم عاملتون

اون حرکت هم فقط در ظاهر 3 مکنه ! ولی 2.47 بیشتر تو 32 بیتی نمی شه استفاده کرد. 64 بیت بریز حالشو ببر

Mr.Steres

Active Member
سیستم های 32 بیتی اگر رم چهار داشته باشند مقدار proc سی پی یو وحشت ناک بالا می ره ! به همین دلیل سرعت به شدت میاد پایین! os فقط 64 بیتی ! سرعت و پایداری بالا ...

shutterian

New Member
سیستم های 32 بیتی اگر رم چهار داشته باشند مقدار proc سی پی یو وحشت ناک بالا می ره ! به همین دلیل سرعت به شدت میاد پایین! os فقط 64 بیتی ! سرعت و پایداری بالا ...

سلام

دقیقا همینطور است که می فرمائید. من بطور محسوسی سرعت را با سیستم عامل قبلی حس می کنم بااینکه سی پی یوی سیستم Quad 9550 است و رم های من DDR3 1333 می باشد.

حال سئوال این است که به نظر شما فقط AE بیش از 2 گیگ را نمی شناسد؟ یا اینکه در تمامی برنامه ها این مورد وجود دارد در صورتی که در system information ویندوز 4 گیگ شناسایی می شود.

ممنون.

آخرین ویرایش:

Mr.Steres

Active Member
در کل نوع برنامه نویسی این نوع برنامه طوری هست که نمی تونه بیشتر از 32 بیت ادرس دهی کنه ! 32 بیت هم مجازش 2024 ه ! ( توانش یادم نیست )

جدیدترین ارسال ها

بالا