شرکت در نظرسنجی thearender

خوب خبر اینکه مدیران تیا رندر تصمیم گرفتن اینکه تیا برای چه نرم افزاری پلاگین بعدیش رو منتشر کنه یه همه پرسی برگذار کنن ! شاید بهتر باشه بگم برگزار داره میشه ... خوب بعد از درخشش پلاگین های تیا برای اسکچ و مکس ... نوبت به بلندر و سی 4 دی رسید تا نسخه های بهینه ی اون ها هم ارائه بشه ... حالا انگار این کمپانی دهنش مزه کرده و طیف وسیعی از نرم افزارهای مرتبط با معماری رو به پرسش گذاشته !
انگار تیا به هیچ وجه قصد جلوه های ویژه یا همون vfx رو نداره ! چون کاربراش زیاد با امثال مایا یا هودینی کار معماری انجام نمیدن ! لیست نرم افزار های ارایه شده نشون میده تیا میخواد روی رندرینگ معماری زوم کنه و برای نرم افزار مدلینگ پرکاربرد در معماری انرژی بذاره ...

Thea for AllPlan
Thea for ArchiCAD
Thea for AutoCad
Thea for Bonzai
Thea for FormZ
Thea for Houdini
Thea for Lightwave
Thea for Maya
Thea for Modo
Thea for Revit
Thea for SolidWorks
Thea for VectorWorks
Thea for ZBrush
Other

خوب فرصت خوبی ه که شما هم با انتخاب نرم افزار مورد علاقه تون تیا را به اون نرم افزار بکشونین . راستی من خودم به revit رای دادم چون حس میکنم revit به شدت به چیزی مثل تیا نیاز داره ! یه پل خوب بین رویت و استدیو تیا و یک دنیای رندرینگ حرفه ای ولی ساده !
جالب اینجاست که تا اینجای کار formz بیشترین رای رو از طرف کاربران تیا آورده ! بعد رویت و بعد آرشیکد و ... .
لینک نظرسنجی :

http://www.thearender.com/cms/

جدیدترین ارسال ها

بالا