سیستم اعلام نمره و انتخاب واحد...

SME

Banned
باید ماژول خاصی نصب بشه؟
چطوری میشه ازش استفاده کرد؟

MAJOR

Well-Known Member
ای بابا فقط احتیاج به یه جستجو تو دیتا بیس داری که با select *from table1 البته بعدشم شرط جستجو رو میزاری دیگه داره به همین راحتی

برنامه انتخاب واحد تحت ویندوز و اینترنت

به نام الله::
با سلام.من برنامه ای نوشتم برای مدیریت دانشگاه و مراکز آموزی عالی.بخش تحت ویندوز این برنامه با زبان قدرتمند c# نوشته شده و بانک اطلاعاتی اون هم sql server میباشد.برنامه دارای امکانات کاملی هست و به نحوی طراحی شده که در تمامی مراکز آموزشی از قبیل دانشگاه ها و دانشکده های فنی و آزاد،مراکز آموزش عالی،دانشگاه های پیام نور،سما و حتی مراکز فنی و حرفه ای و هنرستانها هم میشه از این برنامه استفاده کرد.
در واقع این برنامه به نوعی طراحی شده که بتونه همه نیازمندیهای شما رو بر آورده بکنه.
نسخه تحت وبی هم برای این برنامه در نظر گرفته شده است که دانشجویان میتونن از اون برای انتخاب واحد تحت اینترنت استفاده بکنند.گفتنی است برای قسمت اینترنتی این برنامه از asp .net استفاده خواهد شد.اما در صورت نیاز حتی به صورت php هم طراحی خواهد شد که باز هم در این مورد دمو آماده و آنلاین وجود داره که در صورت تمایل میتونید مشاهده کنید.
به نا به دلایلی از قبیل جلوگیری از الگو برداری افراد سود جو و .. از گذاشتن عکس و دمو در حال حاظر معذورم.
دوستانی که تمایل دیدن دموی این برنامه چه تحت وب و چه تحت سیستم عامل رو دارند میتونن برای من میل ارسال کنند.
همچنین در صورت تمایل میتونید برای آی دی یاهو من هم پی ام ارسال کنید.
my yahoo id ::fu20car
خوش و خرم باشید.

SME

Banned
دمو هم دارید؟
آنلاین یا عکس.
قیمتش چجوریاس؟
برای مدرسه هم میشه استفاده کرد؟
امکانات دقیقش رو هم بگید ممنون میشم...

به نام او::
با سلام.

بله همون طور که گفتم دمو داره و عکس هم از نسخه جدیدش و تحت ویندوزش وجود داره که میتونید برای من میل بزنید یا پیغام خصوصی بگذارید.
و همون طور که گفتم در همه مراکز آموزشی حتی مدارس قابل استفاده و قابل گسترش و سلیقه دلخوه مشتری خواهد بود.

منظورم هم اینه که خریدار میتونه امکاناتی رو که نیاز داره و برنامه نداره(که فکر نمیکنم همچین چیزی وجود داشته باشه)میتونه سفارش بده تا با همون قیمت واسش آماده بشه.

[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا