.: سيستم Commenting براي سايت :.

TAEL

Member
دوستان گرامي

بنده يك سيستم Commenting همچون سيستم هاي نظر دهي در وبلاگ ها ((نظر بدهيد)) مي خواهم. فكر كنم به نام Shout Box باشد. به هر حال بنده اطلاع دقيقي از جزئيات آن ندارم و اگر ممكن است دوستان كمك كنند. ضمنا" طوري باشد كه روي پرشين گيگ كار كند.

با سپاس

Ocarina

Member
عرض شود که من خودم چند سال پیش مشکل داشتم در رابطه با ایجاد کردن یک سیستم نظرخواهی (کامنت) که بتونم نظر بازدید کننده های سایتم رو ثبت کنم، البته یه سیستم های خارجی در این ضمینه پیدا کردم.. اما مشکلاتی داشت بخصوص با زبان فارسی... مثلاً عدم راست چین کردن متن نظرات و نمایش نامناسب نظرات فارسی..
و از طرفی هم پروژه پایان ترم دانشگاهم هم باید یه چیزی طراحی میکردم ، بنابراین تصمیم گرفتن یه همچین سیستمی رو مخصوص سایت های فارسی و با امکاناتی منحصر به فرد و اختصاصی طراحی کنم!
و الان که پروژه من کامل شده اونو میزارم تا هر کس که به اون نیاز داشت بیاد و استفاده کنه... و اگه پیشنهادی برای تغییر یا بهبودش داشتین حتماً اطلاع بدین.

امکانات سیستم نظرخواهی:
+ دریافت نظرات و نمایش آن با حفظ ترکیب بندی خط فارسی
+ امکان فعال سازی آرشیو برای صفحه نظرات و مشخص کردن تعداد نظرات برای آرشیو
+ امکان پاسخ دادن به نظرات و نمایش پاسخ در انتهای هر نظر
+ امکان باخبر سازی از پاسخ دادن به نظرات از طریق ارسال ایمیل به صورت خودکار به فرد نظر دهنده
+ امکان نمایش سعودی یا نزولی ترتیب قرارگیری نظرات بر اساس تاریخ دریافت به انتخاب شما
+ امکان حذف نظر به انتخاب شما از لیست نظرات
+ درج خودکار تاریخ شمسی و ساعت رسمی ایران
+ امکان فیلتر کردن کلماتی انتخابی از سوی شما که نمیخواهید در متن نظرات قرار گیرد(جلوگیری از درج کلمات نامناسب)
+ قابلیت کد امنیتی برای جلوگیری از حملات روبوتها و هکرها برای درج مداوم نظرات ناخواسته و تبلیغاتی
روی هر سایت داینامیک و یا استاتیک(مانند سایتهای روی سرور پرشین گیگ) کار میکنه

Address: comment.ocarina.ws

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا