سومین مسابقه رسمی مجیدآنلاین با موضوع: من و مجیدآنلاین!

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون متین جان...

در ضمن شمارو نمی دونم اما من به واژه رای گیری آلرژی پیدا کردم هم چشام میسوزه هم دلم هنوز هم هیچ آنتی هیستامینی براش پیدا نشده ... پیشنهاد می کنم از واژه نظرسنجی استفاده کنین

اتفاقا من توی پستم چندین بار تکرار کردم "رای گیری" تا اگر بعدا توی حق و حقوق کسی شاکی شد بتونیم بگیم اینم سر همون ماجراست و کاریش نمیشه کرد...!:wink:

راستی ن واسه کارم خیلی وقت گزاشتم خواهش می کنم سایز بزرگش رو هم بزارید
امین جان توضیحات لازم رو توی تاپیک نظرسنجی(!) دادم... همه چیز رعایت شده... بیا اونجا بخون مطلبو...

بچه ها بریم برای رای دادن در نظر سنجی(!):
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=122797

موفق باشید...
30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

mkf.cgi

Member
سلام.
يه نظري دارم البته با اينكه دير شده ولي فكر كنم باسه بعدا بشه ازش استفاده كرد.
ظاهراً عده اي از دوستان با راي گيري مشكل اساسي دارن و فكر ميكنن هميشه اين وسط يكي داره حقشون رو ميخوره و ...!
با اينكه با اين حرف ها و حرف هاي مدير محترم به نظر من به راي دهندگان توهين شده ولي بيخيال اين موضوع ميشم و ميگم به جاي اينكه راي از بقيه جمع كنيد.. بياين بين اونايي كه شركت كردن راي گيري كنين. هر كسي حق داره به غير از خودش به بقيه شركت كننده ها راي بده.حالا دلش ميخواد منصف باشه يا نه مهم نيست چون فرقي به حالش نميكنه! 12 تا شركت كننده داريم كه همه به هم راي ميدن و ديگه حرفي و حديثي پيش نمياد.. اصلا به جاي اينكه مستقيم تو تاپيك به هم راي بدن راي هاشون رو به مديرا پيغام بزنن تا مشكل ديگه اي پيش نياد.آخر سر هم بعد از پايان راي گيري تو يه پست ترو تميز تموم راي ها رو نشون بدن...
البته اگه بگن كه همديگر رو قبول ندارن اين بحثش جداست!!
در ضمن برنامه هايي براي مسابقات آينده در زير سر پروراندم كه به اطلاع مديراي باحال و بامرام ميرسونم.:wink:
موفق باشيد.

آخرین ویرایش:

H.S

Member
سلام.
يه نظري دارم البته با اينكه دير شده ولي فكر كنم باسه بعدا بشه ازش استفاده كرد.
ظاهراً عده اي از دوستان با راي گيري مشكل اساسي دارن و فكر ميكنن هميشه اين وسط يكي داره حقشون رو ميخوره و ...!
با اينكه با اين حرف ها و حرف هاي مدير محترم به نظر من به راي دهندگان توهين شده ولي بيخيال اين موضوع ميشم و ميگم به جاي اينكه راي از بقيه جمع كنيد.. بياين بين اونايي كه شركت كردن راي گيري كنين. هر كسي حق داره به غير از خودش به بقيه شركت كننده ها راي بده.حالا دلش ميخواد منصف باشه يا نه مهم نيست چون فرقي به حالش نميكنه! 12 تا شركت كننده داريم كه همه به هم راي ميدن و ديگه حرفي و حديثي پيش نمياد.. اصلا به جاي اينكه مستقيم تو تاپيك به هم راي بدن راي هاشون رو به مديرا پيغام بزنن تا مشكل ديگه اي پيش نياد.آخر سر هم بعد از پايان راي گيري تو يه پست ترو تميز تموم راي ها رو نشون بدن...
البته اگه بگن كه همديگر رو قبول ندارن اين بحثش جداست!!
در ضمن برنامه هايي براي مسابقات آينده در زير سر پروراندم كه به اطلاع مديراي باحال و بامرام ميرسونم.:wink:
موفق باشيد.

من 100% مخالفم‌‌!

دوست عزيزم، فكر نميكنم راي گيري مشكلي داشته باشه ! شما بحثتون رو نفراتي هستش كه با هم دشمني دارن كه اونا رو مديرا خوب ميشناسن و راي هاشون حساب نميشه !

به نظر من بهتره كه تمام اين فروم تو راي گيري شركت كنن، مسما كاري كه از نظر تكنيك و ايده محشر باشه، حتي يه نفر پيدا نميشه كه بگه زشته !!!

بقيه هم دسته مديراس، كسي نگراني نداشته باشه، ايشاا... نتيجه كاملا قاطع و منصفانه است.

mkf.cgi

Member
من 100% مخالفم‌‌!
حالا نميشه 99 درصد باشه!
بدون شك نتيجه كاملا منصفانه است و من هم غير از اين نميگم. اين فقط يه پيشنهاد بود.فقط همين:rose:
مسما كاري كه از نظر تكنيك و ايده محشر باشه، حتي يه نفر پيدا نميشه كه بگه زشته !!!
شما نگران نباش اون نفرش هم پيدا ميشه!
بي خيال... چرا اعصابت رو خورد ميكني؟ اينكه بايد قانون بررسي آثار درست و حسابي باشه كه بد نيست. اين رو بگم كه خودم با اين نوع بررسي مخالفم و يه پيشنهاد ديگه!!.. بيايم يه مسابقه باسه انتخاب اعضاي داوري برگزار كنيم كه مدلش هم همينجوري باشه و فقط كاربراي عضو فروم كه تعداد پستاشون يكمي رفته بالا از مهمون درآومدن و حداقل يه نمونه كار داشته باشن بتونن راي بدن . بعدش هم كه اعضا انتخواب شدن نتيجه گيري ها و انتخاب ها رو به عهده اونا بزاريم.چون ميدونيم از اين حرفه بيشتر از ما ميدونن و... البته مديراي محترم فعلي هم كارشون درسته و همه قبولشون داريم ولي بهتره براي مسابقات اعضاي بيشتري تصميم گيرنده باشن.
در ضمن تموم اين حرف ها رو به صورت آروم با لحن خوش بخونين تا احساس من موقع نوشتن متوجه بشين.:wink:

H.S

Member
حالا نميشه 99 درصد باشه!
بدون شك نتيجه كاملا منصفانه است و من هم غير از اين نميگم. اين فقط يه پيشنهاد بود.فقط همين:rose:
شما نگران نباش اون نفرش هم پيدا ميشه!
بي خيال... چرا اعصابت رو خورد ميكني؟ اينكه بايد قانون بررسي آثار درست و حسابي باشه كه بد نيست. اين رو بگم كه خودم با اين نوع بررسي مخالفم و يه پيشنهاد ديگه!!.. بيايم يه مسابقه باسه انتخاب اعضاي داوري برگزار كنيم كه مدلش هم همينجوري باشه و فقط كاربراي عضو فروم كه تعداد پستاشون يكمي رفته بالا از مهمون درآومدن و حداقل يه نمونه كار داشته باشن بتونن راي بدن . بعدش هم كه اعضا انتخواب شدن نتيجه گيري ها و انتخاب ها رو به عهده اونا بزاريم.چون ميدونيم از اين حرفه بيشتر از ما ميدونن و... البته مديراي محترم فعلي هم كارشون درسته و همه قبولشون داريم ولي بهتره براي مسابقات اعضاي بيشتري تصميم گيرنده باشن.
در ضمن تموم اين حرف ها رو به صورت آروم با لحن خوش بخونين تا احساس من موقع نوشتن متوجه بشين.:wink:

اگه شما تند خوندي من معذرت ميخوام. من كاملا آروم متنم رو نوشتم عزيزم.:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا