سومین مسابقه رسمی مجیدآنلاین با موضوع: من و مجیدآنلاین!

H.S

Member
دوستان بجنبید دیگه !

فقط من کارمو تموم کردم.

به خدا منم خیلی گرفتار بودم.

اما چون قانون بود من از کار خودم زدم تا تو مسابقه شرکت کنم.

خواهشا بقیه هم ارزش قائل شن.

موفق باشید همگی.

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
منم با دوستانی که میگن تمدید شه موافقم:D
حد اقل 1 هفته
یا 2 یا 3 روز
تمام فشار کاریم افتاده توی همین بازه زمانی :sad:

mkf.cgi

Member
نميخوام آيه نحس بخونم ولي من ار همون اولش گفتم كه موضوع مسابقه مشكل داره و حد كار شركت كننده گان رو مشخص نميكنه.مثلا اگه موضوع ساخت يك ماشين يا يه انيميشن تعيين شده بود يا يه چيزي تو همين مايه ها, ميشد روش برنامه ريزي كرد و بالاخره همه زاواياي كار معلوم بود,ولي الان من نميدونم چي بسازم يا وقتي هم به نتيجه ميرسم و شروع ميكنم ميبينم حجم كار اينقدر بالاست كه تك نفري كم ميارم يا كارم به مسابقه نميرسه يامثالا نميدونم كه كارم در حدي هست كه قابل شركت در مسابقه باشه يا نه !!!
من از همون اولش اين مشكلات رو داشتم و هنوز هم دارم به خصوص كه مشغله اي برام پيش اومده كه كار كردنم رو تحت تاثير قرار ميده. پس خواهشا مدت مسابقه رو تمديد كنيد تا بتونيم بهتر به نتيجه برسيم.
من با دو ماه موافقم.:-<

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
نميخوام آيه نحس بخونم ولي من ار همون اولش گفتم كه موضوع مسابقه مشكل داره و حد كار شركت كننده گان رو مشخص نميكنه.مثلا اگه موضوع ساخت يك ماشين يا يه انيميشن تعيين شده بود يا يه چيزي تو همين مايه ها, ميشد روش برنامه ريزي كرد و بالاخره همه زاواياي كار معلوم بود,ولي الان من نميدونم چي بسازم يا وقتي هم به نتيجه ميرسم و شروع ميكنم ميبينم حجم كار اينقدر بالاست كه تك نفري كم ميارم يا كارم به مسابقه نميرسه يامثالا نميدونم كه كارم در حدي هست كه قابل شركت در مسابقه باشه يا نه !!!
من از همون اولش اين مشكلات رو داشتم و هنوز هم دارم به خصوص كه مشغله اي برام پيش اومده كه كار كردنم رو تحت تاثير قرار ميده. پس خواهشا مدت مسابقه رو تمديد كنيد تا بتونيم بهتر به نتيجه برسيم.
من با دو ماه موافقم.:-<

به نظر من موضوع مسابقه چون اولین باره به این شکل مطرح شده یکم عجیب غریب می زنه

تا حالا برای یه مسابقه عادت نکردیم از یه موضوع خیلی خیلی کلی یه عنوان برای خودمون برداریم .. عادت کردیم به اینکه بهمون چی می خوان و ما همونو می سازیم

این چنین مسابقه هایی هم گاهی لازمه به نظر من

برای وقتش هم خوبه اگر زیاد بشه . چون شاید منم اومدم تو مسابقه . اما باید نظر کسایی که تو مسابقه شرکت کردن و از وقتشون زدن تا تو اینجا طرح بدن هم پرسیده بشه

به هر حال تصمیم نهایی با مدیران عزیزه

موفق باشین

ali_118

کاربر VIP
منم کارمو تا یه جاهایی پیش رفتم اما چون نمیدونم که میرسم تمومش کنم یا نه هنوز تاپیک نزدم :sad:

اگه تمدید بشه مزیتش اینه که اونایی که کارو شروع کردن میتونن تمومش کنن و از طرفی هم باعث طولانی شدن مسابقه میشه که این خودش خیلی خسته کنندس دیگه !
(یعنی اگر هم تمدید نشه جا داره که یه جورایی سر و تهشو هم بیارم :wink:)
در هر صورت من با هر دو حالت موافقم :D
به سایر دوستان هم پیشنهاد میکنم یه سنگ کوچیکتر وردارن ، یه خورده هم رو ایدشون کار کنن که یه اجرای ساده تر داشته باشه ، از شرکت نکردن خیلی بهتره
موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
ما داریم سر یه ماه دو ماه چونه می زنیم شما می گی یکی دو روز؟

دمت گرم بابا
آخه من نمیخوام مثل شما ها خفن پروژه تحویل بدم که:sad:
از شانس بد هم پروژه های مهم سازمانی هم افتاده توی همین زمان (من اصلا به شانس اعتقاد ندارم ها:wink: هر علتی یه معلولی داره :D)
به هر حال یکی دو هفته هم کار بنده رو راه میندازه
ولی اگه یکی دو ماه باشه که معرکه میشه
میشه با حوصله روی پروژه کار کرد

به هر حال بنده هم تقاضای تمدید رو دارم - امید وارم که مورد توجه مسئولین امر قرار بگیره :cool:

Sawper

Active Member
سلام به همه دوستان.:rose:
خسته نباشيد ميگم.
دلم ميگه كه تنگه همهتون شده بوده.
-----------------------------------
پست ها كه زياد شده.جريان اين پست هاي يك صفحه اي رو يكي به من هم بگه! اينطور كه من فهميدم شايد فكر كنم وقت كم اومده.
انگاري عزيزان هنوز تعطيلات عيد دارند.از بدشانسي، منم كه وقت نميكنم از داربست فلزي بيام پائين!:D
يه نكته واسه شركت كننده ها اگه تايم زياد بشه ،مطمئنا انتظار مديرا (و بقيه هم) از نتيجه ها بالا ميره.
فكر كنم دو ماه خيلي زياده باشه.واسه نقاشي رنگ و روغن هم زياده.(مسابقات زيبراش بعضا ساعتي انجام ميشه)
ولي هميشه استثنا داريم.
راستي دوستاني كه دست به كار شدند حتمني يه رندري،يه وايرفرمي،يه آيكوني! چيزي تا اينجاي كارشون بذارند تا روحيه عوض بشه

Sherlock_Holmes

Active Member
از توجه همه دوستان ممنونم... هم دوستانی که موافق تمدید بودن هم اونهایی که زمان رو مناسب میدونستن...

به هر حال بدلیل اینکه تازه در شماره جدید مجله برای تبلیغ مسابقه اقدام شده و خیلی از دوستان ممکنه از اون طریق به مسابقه بیان، من و امین تصمیم گرفتیم زمان مسابقه رو بیشتر تمدید میکنیم...

دوستانی که کارشون نیمه تمام بود و نیز اونهایی که شروع نکرده بودن این فرصت خوب و نسبتا بلندی هست تا ایدشون رو به مرحله اجرا در بیارن...
ضمن اینکه از دوستانی که از وقت خودشون زدند تا برای 15 اردیبهشت کار رو تمام کنن، تشکر میکنم و خسته نباشید میگم و امیدوارم اونها هم این تمدید رو به دید فرصت بیشتر برای کار نگاه کنند...

زمان مسابقه تا 31 خرداد ماه تمدید شد...

.
ممنون از سارای عزیز بابت تبلیغ در مجله...

.

موفق باشید...

H.S

Member
دوستان بجنبید دیگه !

فقط من کارمو تموم کردم.

به خدا منم خیلی گرفتار بودم.

اما چون قانون بود من از کار خودم زدم تا تو مسابقه شرکت کنم.

خواهشا بقیه هم ارزش قائل شن.

موفق باشید همگی.

:sad:

از توجه همه دوستان ممنونم... هم دوستانی که موافق تمدید بودن هم اونهایی که زمان رو مناسب میدونستن...

به هر حال بدلیل اینکه تازه در شماره جدید مجله برای تبلیغ مسابقه اقدام شده و خیلی از دوستان ممکنه از اون طریق به مسابقه بیان، من و امین تصمیم گرفتیم زمان مسابقه رو بیشتر تمدید میکنیم...

دوستانی که کارشون نیمه تمام بود و نیز اونهایی که شروع نکرده بودن این فرصت خوب و نسبتا بلندی هست تا ایدشون رو به مرحله اجرا در بیارن...
ضمن اینکه از دوستانی که از وقت خودشون زدند تا برای 15 اردیبهشت کار رو تمام کنن، تشکر میکنم و خسته نباشید میگم و امیدوارم اونها هم این تمدید رو به دید فرصت بیشتر برای کار نگاه کنند...

زمان مسابقه تا 31 خرداد ماه تمدید شد...

.
ممنون از سارای عزیز بابت تبلیغ در مجله...

.

موفق باشید...

Sherlock_Holmes

Active Member
بچه ها خبری نیست از کاراتون!
یه تکونی بدین به خودتون ببینیم چیکار کردین...
اینجوری مجبور میشیم نفر اول تا سوم نداشته باشیما...! مجبوریم از چهارم شروع کنیم...! :wink:

Havvaa

Member
آقایون صبر کنید
صبر کنید
من تازه اومدم.
تازه دیدم مسابقه دارید
منم میخوام کار کنم
نمیشه جایزتون گرونتر باشه ؟؟؟:D
بزرگتر باشه ؟؟:D
من تو 3d مبتدیم ولی مدل سازیم بد نیست .
منم برا مجید آنلاین کاراکتر میزنم چون با اینکه تازه وارد این سایت شدم ولی خیلی چیزا یاد گرفتم .
برا من هم صبر کنید تو رو خدا:sad:

Sherlock_Holmes

Active Member
نمیشه جایزه های امسال از آخر بدی
نه...!:wink:
نمیشه جایزتون گرونتر باشه ؟؟؟
بزرگتر باشه ؟؟
بازم نه...! :wink:

Havvaa جان خوش اومدید...
ایشاا... کار خوبی بزنید...
نمیگم هدف جایزه نیست بلکه تجربه و کار کنار هم و از این حرفاست...! جایزه کلا چیز خوبیه و فکر میکنم جایزه ی این مسابقه هم کم یا زیاد بهرحال ارزشش رو داره... میدونم که موافقید...!
30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Farrokh

Active Member
بچه ها این تعطیلات بهترین موقع هست برای کار کردن ها

بجنبید

این مسابقه به شدت داره حرفه ای و جالب می شه
شما هم در این امر سهیم باشید
مقام آوردن توی یک مسابقه ی حرفه ای خیییییلی افتخار آمیز تر هستا ! ! !

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من گه می خوام طرح عوض کنم حالا ببین کی گفتم من آخر میشم با این ایده ها

Sherlock_Holmes

Active Member
اکثر بچه ها خوب دارن کاراشون رو پیش میبرن...

فقط بجنبید ممکنه تایم رو از اونوری تمدید کنیم و بکشیمش جلو.. یعنی بیستم تمام بشه...!:wink:
(شوخی کردم...!)

همگی خسته نباشید...

جدیدترین ارسال ها

بالا