سوال درباره طراحی صفحه اصلی سایت

سلام
کسی میتونه به من کمک کنه؟
واقعا احتیاج به کمک دارم

من تازه یه هاست و دامین خریدم نمی دونم برای تغییر دادن html قالب صفحه اصلی سایتم به کجا باید برم یا قالب تو کجای cpanel هستش
چون می خوام قالب سایتم رو مثل قالب وبلاگم تغییر بدم ولی نمیدونم چیکار باید بکنم
منظورم اینه که من چنتا قالب آماده دارم ولی نمیدونم اون ها رو کجای کنترل پنل سایتم باید قرار بدم تا به عنوان صفحه اصلی سایتم نمایش داده بشه. چون توی وبلاگ باید به قسمت ویرایش قالب بری و قالب رو تغییر بدی ولی توی سایت نمیدونم قسمت ویرایش قالب صفحه اصلیم کجاست !
تو رو خدا کمک کنید خیلی عجله دارم از بس با سایتم ور رفتم تمامش داره قاطی پاتی میشه لطفا به زبان ساده برام میل کنید یا همین جا بنویسید !
اگه کسی میتونه کمک کنه یک دنیا ممنون میشم
این ایمیله منه:
[email protected]
:-? :sad: :sad: :sad:

آخرین ویرایش:

bahy_my

Active Member
توتی جان
طراحی سایت مثل وبلاگ نیست.
برای اینکه مثه وبلاگ بشه باید یه برنامه ی آماده مثه وردپرس استفاده کنی.
======اگه خوب توضیح ندادم شرمنده.

ممنون بهای جان ولی منم مشکلم همینه یعنی قالب رو آماده دارم ولی نمیدونم کجای سایت باید قرار بدم (آپلود) کنم تا به عنوان صفحه اصلی نمایش داده شه

خوب بگین آیا سایت رو کسی طراحی کرده ؟ یا سیستم آماده هست ؟
حداقل لینک بذارین!

می خوام بدونم صفحه اصلیش در کجای کنترل پنل بصورت html قرار داره تا من ویرایشش کنم

سیتم شما مامبو هستش!
شما اول اگه خود مامبو رو نصب کنید - تو پنل مدیریتش ازتون خیلی راحت میاد تمپ رو دریافت میکنه و خودش درستش میکنه!

لینک بالا رو هم بردارین! - مرسی ! ویرایش رو بزنید یا پاکش کنید !

حسین جان مرسی از راهنماییت ولی من با نصب خود مامبو هم مشکل دارم توی یه پوشه آپلودش کردم ولی دیدم هیچ تغییری تو سایتم ایجاد نشد

دوسته عزیز فایل های شما برای اینکه نمایش داده بشن باید تو همون پنلتون یا اینکه از روی ftp خودتون یک پوشه به نام public_html بسازین بعد مثلا فایل index.php رو داخل اون بریزین البته صفحه دیگه ای هم می تونه به عنوا صفحه پیش فرض سایتتون باشه که باید داخل htaccess دستکاری کنین
برای مثال شما صفحه ای در این مسیر http://www.shahravard.com/old-_vti_inf.htmlرو هاستتون دارین که باید در این پوشه قرار بگیره البته با نام index.htm .
هر کمکی خواستین مطرح کنین من به شما کمک می کنم

مجتبی جان خیلی خیلی لطف کردی
میرم امتحان کنم
هرچند که زیاد امیدوار نیستم
ولی بازم ازت ممنونم

pendesign

Member
دوست من حدس میزنم قالب رو از قبل داشتی و شما الان فکر میکنید با آپلود کردن قالب همچه حل شده !
ولی واقعیت کاملا عکس این هست :) اگه قالبتون HTML باشه و در واقع به هیچ برنامه مدیریت محتوایی وابسته نیست و در کنارش کسی اون رو کدنویسی نکرده که حداقل بتونید توی صفحه اولش به صورت آنلاین چندتا متن وارد کنید ... باید اون رو به صورت دستی بروز رسانی کنید .
یعنی شما در مرحله اول باید قالب خودتون رو با یه برنامه ادیتور مثل FrontPage و Dreamweaver باز کنید و اونطوری که دوست دارید صفحه رو طراحی کنید و بعد ذخیره کنید .
حالا برای اینکه این قالبتون به عنوان صفحه اول سایت ( با وارد کردن نام سایت شما در مرورگر این صفحه بارگزاری بشه ) دو راه دارید .

* 1 - نام قالبی رو که قبلا با یک ادیتور طراحی کردید رو به index تغییر بدید و بعد او رو با یه برنامه مدیریت Ftp مثل Cut FTP در پوشه Public_html سایتتون آپلود کنید .
* 2 - قالبتون رو از طریق کنترل پنل سایتتون که اگه بخواهید واردش بشید باید در مقابل نام سایت یک / وارد کنید و بعد کلمه Cpanel رو تایپ کنید و صفحه کنترل پنل سایت رو بارگزاری کنید . ( حتما در ایمیل تایید مبلغ واریزی به حساب شرکتی که از اون هاست تهیه کرده اید لینک ورود به کنترل پنل و یوزر و پسورد داده شده )
حالا توی محوطه کنترل پنل خودتون به قسمت File Manager وارد شوید و از اونجا به قسمت Public_html برید و در همون صفحه قالب خودتون رو از طریق لینک Upload file در قسمت بالای صفحه آپلود کنید . )

* نکته بسیار مهم : دوست من اگر دقت کرده باشی قالبی که طراحی کردی دارای یک پوشه هست که در اون فایل های مربوط به قالبت که همون عکس ها / کدنویسی ها / استایل ها و ... در اون ذخیره شده اند . حتما این پوشه رو از به همراه صفحه قالبت که اسمش رو به index تغییر دادی بروی هاست همونطوری که در بالا توضیح داده شده آپلود کن.

امید وارم مفید واقع شده باشه ... اگه سوالی داشتی همینجا مطرح کن

من نمیدونم چطور به قالب html صفحه اصلی سایتم دسترسی داشته باشم تا اون رو ویرایش کنم
چون توی سایت تازه کارم خیلی از مباحث ساده برام گنگه
ممنون میشم لطف کنید و من و راهنمایی کنی
دستت طلا

ممنونم ازت
آخه مشکل من اینه که اصلا نمیدونم قالب سایتم کجاست که برم اون رو با فرانت پیج ویرایشش کنم
یوزر نیم پسورد رو دارم ولی وقتی وارد کنترل پنل سایتم میشم نمی دونم رو کدوم آیکون باید کلیک کنم تا بتونم قالب سایتم رو گیر بیارم
منظور من اینه که مثلا توی وبلاگ یه قسمتی هست که کل کدهای html قالب وبلاگ اون جاست و براحتی میشه اون کد ها رو تغییر داد و قالب وبلاگ رو عوض کرد
حالا من میخوام بدونم از کجای panel باید به قالب سایتم برسم .
ببخشید وقتتم گرفتم
واقعا ازت ممنونم که کمک میکنی

خیلی توضیحاتت کامل بود
دستت درد نکنه
میرم ببینم چیکار میتونم بکنم
هرچند زیاد امیدی ندارم
ولی بازم ازت ممنونم که وقت گذاشتی و جوابم رو دادی
تشکرررررررررررررررررررررررررررررر

soheilweb

Active Member
شما از ناک پلاتینیوم استفاده کن ...
نصب رایگان - پشتیبانی 24 ساعته و رایگان
همه چی هم داره : بخش خبر - بخش دانلود - بخش مقالات - فروشگاه اینترنتی و ...
http://www.afagh.biz/

جدیدترین ارسال ها

بالا