سوال از حرفه ایها ..چند تا مشکل با Photoshop CS2

شروع موضوع توسط HamidrezaK ‏14 ژانویه 2006 در انجمن سوالات و درخواست ها

1. HamidrezaK

HamidrezaK Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام به همه ...
    آقا من از اولین روزی که این cs2 اود بازار گرفتم ونصب کردم ...چند تا مشکل باهاش دارم که میخام بدونم ایا توی نسخه اورژینال هم همینطوره یا مشکل از این نسخه ای هست که من نصب کردم ...البته من تا حال از روی دو cd مختلف فتوشاپ وهر کدوم رو روی ویندوزهای مختلف و کامپیوترهای مختلف تست کردم ولی بازهم همینطور بودن ...و اما مشکلات :

1- موقع ترانسفورم کردن خیلی اذیت میکنه و با یه حرکت کوچیک ماوس خیلی جابجا میشه ..حتی تو حالت 100%

2 *- با ctrl+ کلیک روی یه لایه توی پالت لایرس نمیشه محدوده لایه رو انتخاب کرد ...واصلا به هیچ طریق دیگه ای نمیشه اینکار رو کرد .

در ضمن اگه دوستان این مشکلات رو ندارن که فکر هم نمیکنم داشته باشن ...لطف کنید بگید از چه مجموعه نرم افزاری یا cd چه شرکتی استفاده کنم که مشکل نداشته باشه ....ممنون از شما..:)

نوشته شده توسط HamidrezaK در ‏14 ژانویه 2006
  2. S.H.R.M.K

S.H.R.M.K Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    من که هیچ مشکلی باهاش ندارم .
    اولین مشکلتو درست متوجه نشدم چی هست ولی فکر کنم که از این دقیق تر دیگه نمیشه مال من که عالیه.
    در مورد سوال دومت هم باید روی عکسی که کنار لایه هست Ctrl+کلیک کنی نه روی خود لایه.
    کلا تو کار با لایه ها یکم عوض شده و یکم کار کنی دستت میاد که چی به چیه خیلی راحت تر شده و بهتر.

نوشته شده توسط S.H.R.M.K در ‏14 ژانویه 2006
  3. mohsenshahab

mohsenshahab Active Member

امتیاز دستاورد:
    43
    سلام این چیزی که من از سوال اولت فهمیدم مربوط میشه به گزینه snap
    باید بری تو منوی viewو گزینه snap رو غیر فعال کنی فکر کنم مشکلت حل بشه

نوشته شده توسط mohsenshahab در ‏14 ژانویه 2006
  4. GFX Master

GFX Master مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه

امتیاز دستاورد:
    36
    من هم باهاش مشکلی ندارم و راحت کار می کنم

البته بچه ها حلا که بحث Cs 2 شد بگم که جدیدا یه سری نسخه جدید اومده که روش نوشته Cs 2 فارسی. بهتون پیشنهاد می کنم اصلا نخریدش چون واقعا چیز افتضاحیه!!! اومده منوهای برنامه رو فارسی کرده اسمشو گذاشته فتوشاپ فارسی ولی توی تایپ فارسی خیلی بد عمل می کنه

موفق باشید

نوشته شده توسط GFX Master در ‏14 ژانویه 2006
  5. mostafa_az

mostafa_az Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    من از مخالفین سرسخت سی اس 2 بودم . به خاطر همین تغییراتش . اما الان دیگه با سی اس 2 کمتر نمیتونم کار کنم .

سلکت لایه ها با کنترل و کلیک روی پنجره preview خر لایه انجام میشه .
    از مزایای سی اس 2 انتخاب چند لایه و انجام یه عمل خاص روی اوناست که بدون لینک کردن انجام میشه .
    لینک کردن هم تغییر کرده و با انتخاب لایه های مورد نظر و انتخاب تکمه لینک در پائین پالت لایه ها انجام میشه .
    نسبت دادن لایه ها به هم ( ماسک ) هم با کلیدهای ctrl+alt+g انجام میشه نه با کنترل و جی .

مخلصیم
    مصطفی

نوشته شده توسط mostafa_az در ‏14 ژانویه 2006
  6. HamidrezaK

HamidrezaK Member

امتیاز دستاورد:
    6
    اولا خیلی ممنونم از راهنمایی دوستان عزیز ....( جواب اون سوال اول فکر کنم کم بودن رم و cpu باشه دیگه ...)من هم بخاطر همین این سوالا رو پرسیدم ( البته از بی سوادیه دیگه ) ...چون واقعا با این پیشرفتهایی که این ورژن کرده واقعا کولاک کرده و تازه با همین مشکلات هم که داشتم باهاش کار میکردم ....بنظر من یکی از مهمترین تغییرات اون . زیاد شدن سرعت باز کردن فایلهای حجیم هست که واقعا عالی شده و همینطور مواردی که آقا مصطفی گفتن و بقیه دوستان و خیلی چیزای دیگه که برای حرفه ایها یک جهش عالی شده ..واقعا دیگه با کمتر از اون نمیشه کار کرد ...

نوشته شده توسط HamidrezaK در ‏15 ژانویه 2006
  7. S.H.R.M.K

S.H.R.M.K Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    احتمال داره که به خاطر همین باشه یعنی Ram و CPU البته رم تاثیر بیشتری تو سرعت فتوشاپ داره.

نوشته شده توسط S.H.R.M.K در ‏15 ژانویه 2006

به اشتراک بگذارید