تغییرات فایل 1 سوالات مربوط به edius

mahlam

New Member
سلام به دوستان عزیز من مشکلم در ادیوس 6 رندر کردن خواهش می کنم راهنمای کنید چکار کنم

mnh40

Well-Known Member
با سلام به دوست مهربان :oops:

مشکلت رو واضحتر بگو تا ببینیم چی:paint:ه

منظورت از اینکه تو رندر مشکل داری چیه :shock:

Kian Khosravi

New Member
سلام دوستان عزیز من تازه وارد این سایت شدم خیلی خوشحالم که اینجارو پیدا کردم برای پرسیدن سوالاتم...
راجب نرم افزار EDIUS 6 میخواستم بدونم آیا کسی میدونه چطور میشه از این جلوه های نوری روی فیلم بیاریم؟
مدتیه خیلی دارم دنبال این افکت میگردم ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید

پیوست ها

• ssa.png
    ssa.png
    433.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

Kian Khosravi

New Member
سایتتون انقدر که جواب گوی سوالات کاربرانش نیست باعث میشه کاربران خودشون برن جواب سوالاتشون رو پیدا کنن...
مرسی از سایت خوبتون !! خودم کشفش کردم

editor1

New Member
سایتتون انقدر که جواب گوی سوالات کاربرانش نیست باعث میشه کاربران خودشون برن جواب سوالاتشون رو پیدا کنن...
مرسی از سایت خوبتون !! خودم کشفش کردم
سلام ، فک کنم یکی از قوانین این سایت اینه که تا حد امکان پست قدیمی بالا آورده نشه !
اما برای پاسخ به شما این افکت نیست ! البته تو افتر افکت میشه با فیلتر ی مثل Optical Flares ساختش .
اما در ادیوس این جلوه نوری هست و بهش اصطلاحا light_leak یا تصاویر Flares گفته میشه . در واقع ویدیو های نوری هستن که در قالب فایل های ویدویی اماده شده اند .
و اصولن رو تایم لاین ویدیو یا کلیپ مد نظر درگ میشن ، یا به صورت کانال الفا هستن و بدون هیچ افکت یا فیلتری بر روی کلیپ اعمال میشن یا به صورت بلک تک کانال هستن که لازم خصوصیت تصویر رو تغییر داد .

editor1

New Member
سلام اگر کسی منبع معتبر آموزشی هم داره معرفی کنه
حقیقتا منبع فارسی در حیطه ادیوس خصوصا ورژن های جدید در کشور ما در حد صفر هست .
ما تو سایتامون یه فعالیت هایی داشیم اما قطعا کافی نبوده و نیست قطعا !!
الان در مورد ادیوس 8.5 داریم یه دوره کلاس از مبتدی تا پیشترفته اوکی میکنم. تا ببینیم چی میشه . در مورد کتاب الکترونیک هم 2 کتاب به زودی منتشر خواهیم کرد.
همش شده به زودی .....
چه منبعی مد نظرتون هست ؟ آموزش چه ورژن و در چه سطحی !

ghafoori66

New Member
سلام خسته نباشید من ادیوس 8.53 را نصب کردم کرک هم شد و الان بدون هیچ مشکلی بالا میاد
فقط نمی تونم فایل های تصویری را بیارم تو پروژه از هیچ طریقی نه درگ کردن نه از طریق پنجره بین
در ضمن قسمت ادد تایتل هم خاموش و غیر فعاله

پیوست ها

• Screenshot (6).png
    Screenshot (6).png
    134.5 کیلوبایت · بازدیدها: 2

editor1

New Member
سلام خسته نباشید من ادیوس 8.53 را نصب کردم کرک هم شد و الان بدون هیچ مشکلی بالا میاد
فقط نمی تونم فایل های تصویری را بیارم تو پروژه از هیچ طریقی نه درگ کردن نه از طریق پنجره بین
در ضمن قسمت ادد تایتل هم خاموش و غیر فعاله
سلام ، ادیوس رو از کجا دانلود کردین ؟ (چه منیع و چه سایتی ) ، احتمالن باید تنظیمات ادیوس رو به پیش فرض برگردونید !

editor1

New Member
تا حالا اسمشون رو نشنیده بودم ؛ نکته منفی که در این دیدم نرم افزار رو میزارن برا دانلود بعد هیچ پشتیبانی و یا مشاوره ای حاضر نیستن اراییه بدن (چون رایگان گذاشتن) . حتی فک نکنم تست کنن نرم افزار رو !
---------------------------------------------
پیشنهاد میدم اول نسخه معتبر و استیبل و تست شده و رایگان رو دانلود کنید از سایت زیر :
نسخه کامل EDIUS-8.5.3 کرک افلاین بدون نیاز به اینترنت | فروشگاه اینترنتی ادیوس فا خدمات تدوین, کلیپ ادیوس, آموزش و تکنیک های میکس و مونتاژ
------------------------------------------------------------
چطور می تونم تنظیمات را دیفالت کنم
باید به پوشه C:\Users\your-pc\AppData\Roaming\Grass Valley برید و حذفش کنید .
اگر آموزش بیشتری نیاز دارید بگین

ghafoori66

New Member
تا حالا اسمشون رو نشنیده بودم ؛ نکته منفی که در این دیدم نرم افزار رو میزارن برا دانلود بعد هیچ پشتیبانی و یا مشاوره ای حاضر نیستن اراییه بدن (چون رایگان گذاشتن) . حتی فک نکنم تست کنن نرم افزار رو !
---------------------------------------------
پیشنهاد میدم اول نسخه معتبر و استیبل و تست شده و رایگان رو دانلود کنید از سایت زیر :
نسخه کامل EDIUS-8.5.3 کرک افلاین بدون نیاز به اینترنت | فروشگاه اینترنتی ادیوس فا خدمات تدوین, کلیپ ادیوس, آموزش و تکنیک های میکس و مونتاژ
------------------------------------------------------------

باید به پوشه C:\Users\your-pc\AppData\Roaming\Grass Valley برید و حذفش کنید .
اگر آموزش بیشتری نیاز دارید بگین

-----------------------------------
ممنون دوست عزیز من یکبار پاک کردم کل آثار نصب ادیوس را هم پاک کردم از سایت دیگه ای دانلود کردم ولی باز دقیقا همون مشکل را دارم.
البته از اون سایتی که لینک داده بودید نتونستم دانلود کنم
ولی فکر کنم مشکل از یک جای دیگس....

چون توی همه این مواردی که نصب کردم بعد از کرک شدن موفق نرم افزار بازم هم برنامه باز نمیشد و خطا میداد که بعد از تحقسق فهمیدم یکی از پلاگین های داخل پوشه نصب باعث این خطا میشه با حذف اون پلاگین حالا برنامه بالا میاد ولی مشکل ورود عکس و تایتل پیدا شده اسمش این بود (CtsImporters.tpi)
تو این پوشه بود که عکسش را گذاشتم فایلش را دارم ولی از مسیر نصب برداشتمش اگه برگردونم دوباره همون مشکل پیش میاد

پیوست ها

• 9999re.JPG
    9999re.JPG
    90.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

ghafoori66

New Member
اگه اون پلاگین را برگردونم به مسیر نصب موقع باز شدن این خطا را میده

پیوست ها

• 0000000000e.JPG
    0000000000e.JPG
    46.6 کیلوبایت · بازدیدها: 2

masih311

New Member
سلام دوستان من پلاگینهای ادیوس نصب میکنم اما توی قسمت افکت نمیاد چیکار باید بکنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا