سوالاتی در پریمیر

SU-57

Active Member
سلام

من تازه یادگیری پریمیر رو شروع کردم و مبتدی هستم و خواهش می کنم سوالاتی رو که هم الان و هم بعدها می پرسم پاسخ بدید

من یک ویدئو ایمپورت کردم و اومدم به این صورت کراپ کردم. از سمت چپ 20 درصد، از سمت راست 5 درصد و از بالا 10 درصد.
تصویر به صورت زیر شده

شات

1- چطور من می تونم بدون ازمون و خطا و با یک روشی دقیقا این تصویر کراپ شده رو نسبت به سمت راست و چپ در مرکز قرار بدم طوری که از سمت راست و چپ دقیقا به یک اندازه باشه

2- چطور می تونم نوار سیاه رنگ بالا رو در سرتاسر حذف کنم طوری که فقط در سمت راست و چپ نوار سیاه ببینیم و بالا اصلا نداشته باشه و این روش هم دقیق باشه که قسمتی از تصویر حذف نشه

3- فرض کنید من دو تا کار بالا رو انجام دادم. حالا رزولوشن این تصویر 1920x1080 هست و من می خوام بدون اینکه فرم و اندازه ویدئو تغییر کنه رزولوشن تصویر رو بذارم روی 720 در 720. الان که اینکار رو می کنم و ایکسپورت می کنم یک تصویر کوچیک در وسط Player نشون میده که از 4 طرف سیاهی داره و باور نمی کنید همه اینا رو طی این 2 روز 30 بار با روش های مختلف ایکسپورت گرفتم اما نمی شه

دو تا سوال درباره محیط کار پریمیر

4- در تصویری که قرار دادم دو تا علامت ضربدر می بینید. من در فیلم هایی که توی اینترنت هست نگاه می کردم در نسخه های قبلی به جای اون قسمت های سیاه رنگ که اضافه هستن کل اون قسمت ویدئو رو نشون میده. تو پریمیر جدید، راهی هست که ویدئو رو در اون قسمت کامل بزرگ کنم که ویدئو کل پنل مربوطه رو پوشش بده و به اصطلاح بزرگ بشه

5- کل اون پنل که تو عکس نشون دادم و ویدئو رو نشون میده با همه ایکن ها و ... رو می شه Full Screen کرد که اندازه اون پنل رو به اندازه صفحه مانیتور در بیاره که بزرگتر بشه دید. چون من هر چی تو آیکن هاش می گردم Full Screen رو پیدا نکردم

پیشاپیش از پاسخ های شما سپاسگزاری می کنم

جدیدترین ارسال ها

بالا