سه تا سوال در مورد اتوران ، move و تسکبار

mahdi7610

Member
سلام دوستان

3 تا سوال داشتم ممنون می شم پاسخ کامل بدید

اول اینکه چه طور می شه کاری کرد که یه برنامه اجرا بشه به طوری که توی تسکبار نشون داده نشه . یعنی وقتی روی ایکون برنامه کلیک میکنیم برنامه اجرا بشه و برنامه توی دسکتاپ دیده بشه که داره اجرا می شه اما توی تسکبار اثری از ایکون برنامه نباشه

دوم اینکه چه طور می شه کاری کرد وقتی برنامه اجرا شد در مکان خاصی از مانیتور باشه
مثلا وقتی روی ایکون برنامه کلیک می کنیم برنامه در سمت راست بالای گوشه مانیتور نشون داده بشه .

سوم اینکه چه طور می شه توی اتوران یه موسیقی گذاشت ولی موقع رایت کردن روی سی دی نیازی به رایت فایل صوتی کنار اتوران نباشه . و موقع اجرا کردن اتوران صوت هم پخش بشه .
توی sampel های خود مالتی مدیا بیلدر یه نمونه هست اما من متوجه نشدم چه طور این کار انجام شده .

موفق و پیروز باشید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

splinter cell

Well-Known Member
با سلام!
اولاً بهتر بود سئوال ها تون رو جداگانه میپرسیدید.
دوماً برای تاپیکتون نام مناسبی بذارید تا چنانچه بعداً کاربری دنبال همین موضوع بود با یک سرچ کوچولو به خواسته اش برسه!
ممنون از شما که رعایت خواهید کرد.
جواب سئوال ها:

1-برای اینکار پلاگین های زیادی وجود دارند که از همه کوچکتر و بهترtbarbtn هست که توی انجمن قبلاً معرفی شده و سرچ کنید پیدا میشه.
2-برای انتقال پنجره به مکانی خاص کافیست از این فرمان در شروع صفحه استفاده کنید.
کد:
SysCommand("MoveWindow","0,0")

3-برای اینکار شما باید آهنگ خودتون رو به پروژهEmbeddکنید.از منویproject گزینه Embedd sound رو انتخاب کنید. و بعد آدرس اون رو به عنوان موزیک بک گراندتون بدین.
موفق باشید.

mahdi7610

Member
با سلام!
اولاً بهتر بود سئوال ها تون رو جداگانه میپرسیدید.
دوماً برای تاپیکتون نام مناسبی بذارید تا چنانچه بعداً کاربری دنبال همین موضوع بود با یک سرچ کوچولو به خواسته اش برسه!
ممنون از شما که رعایت خواهید کرد.
جواب سئوال ها:

1-برای اینکار پلاگین های زیادی وجود دارند که از همه کوچکتر و بهترtbarbtn هست که توی انجمن قبلاً معرفی شده و سرچ کنید پیدا میشه.
2-برای انتقال پنجره به مکانی خاص کافیست از این فرمان در شروع صفحه استفاده کنید.
کد:
syscommand("movewindow","0,0")

3-برای اینکار شما باید آهنگ خودتون رو به پروژهembeddکنید.از منویproject گزینه embedd sound رو انتخاب کنید. و بعد آدرس اون رو به عنوان موزیک بک گراندتون بدین.
موفق باشید.

سلام دوست خوبم

اول از همه تشکر بابت پاسخی که دادین

بابت عنوان تاپیک معذرت می خوام . مدیران عزیز زحمت عنوان را بکشند .

اما فکر میکنم اگه مدیران یه تاپیک برای سوالات سرپایی یعنی سوالاتی که جوابشون کمه بزنن بهتر باشه . این کار باعث می شه از ایجاد تاپیکهای زیاد جلوگیری بشه .

در مورد پلاگین ممنون پیداش کردم . جالبه توی انجمن سرچ کردم هیچی پیدا نکرد اما وقتی توی گوگل سرچ کردم همون تاپیک انجمن را پیدا کرد .
اگه میشه یه توضیحی در مورد نحوه استفاده از این پلاگین را بدید . توی اون تاپیک یه توضیحی داده شده اما من سر در نیووردم .
اگه می شه یه کم بهتر توضیح بدید تا من تازه کار بتونم انجامش بدم .

یه سوال دیگه
چه طور می تونم کاری کنم بعد از اینکه روی ایکون برنامه کلیک شد و برنامه اجرا شد برنامه بره و توی startup قرار بگیره و موقع راه اندازی سیستم خودکار اجرا بشه

موفق و پیروز باشید .

آخرین ویرایش:

splinter cell

Well-Known Member
این پلاگین دو تا دستور داره یکی برای مخفی شدن از تسکبار و یکی هم برای نمایش مجدد آن.شما میتونید در قسمت شروع صفحه اسکریپت مربوط به مخفی شدن رو قرار بدین.تا به محض اجرای برنامه از تسکبار مخفی بشه.اینم دستوراتشه

کد:
[SIZE=2][COLOR=#008000][SIZE=2][COLOR=#008000] 
** hide button
[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=2][COLOR=#000080] 
Refresh[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("")
PluginSet[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("PlugIn","[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff0000]1[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]")
PluginRun[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("PlugIn","HideTaskbarButton")
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#008000] 
** show button
Refresh[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("")
PluginSet[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("PlugIn","[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff0000]0[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]")
PluginRun[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#010101]("PlugIn","HideTaskbarButton")
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#008000]**********
If you are using this code in page start, try using Refresh("") before code.
*/
[/COLOR][/SIZE]
البته یادتون نره اول اون رو به پروژه اضافه کنید بعد از اسکریپتها استفاده کنید.سئوال جدیدتون هم قبلاً مطرح شده اما میتونید اونرو در یک تاپیک جداگانه بپرسید تا جواب داده بشه.ما در خدمت عزیزانی مثل شما هستیم موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mahdi7610

Member
سلام

مگه این طوری نیست که باید ابتدا اون پلاگین را از قسمت object -> Plug-In اد کنم . بعد توی page propertise صفحه اول در قسمت page start اون کد را قرار بدم ؟

خب من این کار را انجام می دم ولی نمی شه .

ممنون می شم زیر سیکل توضیح بدید .

mahdi7610

Member
سلام

خیلی ممنون

بابا یه کم هوای این تازه واردها را داشته باشید .

خودم هم همین کارها را می کردم اما نمی دونم چرا نمی شد .

بازم دستت درد نکنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا