سفارش ساخت cd آموزشی (بازی ، اسلایدر عکس و پلیر فیلم)

amin_82

New Member
سلام وقت بخیر.
عذر میخوام لطفا دوستانی که توانایی انجام این کار رو دارن تا آخر هفته حتما اعلام کنن زمان خیلی محدوده

توضیح پروژه:

ما احتیاج به چندتا CD آموزش زبان انگلیسی داریم شامل (اینترو ، منو اصلی: درس ها ، دیکشنری تصوری و بخش سرگرمی )

درس ها
کاربر وارد که بشه منو دیگه باز میشه که لیست داره (اسم بازی ها هست ، و چندتا اسلایدر برای نمایش عکس و چندتا پلیر برای پخش فیلم)
بین 7 تا 10 بازی تعاملی که هر بازی باید چند اسلاید مختلف داشته باشه (داخل هر بازی باید بصورت صفحه به صفحه چندین سوال پرسیده بشه) کاربر باید جواب متناسب با اون رو انتخاب کنه ، امیتاز منظور بشه و در آخر بازی امتیاز به کاربر اعلام بشه.
اسلایدر برای نمایش عکس و پخش صوتی تلفط کلمه.
پلیر برای نمایش فیلم
پخش چندتا بازی swf که از اینترنت گرفته شده

دیکشنری تصوری
لیست کلمات هست ، قابلیت جستجو کلمه وجود داره ، متناسب با هر کلمه که انتخاب بشه باید تلفظ صوتی پخش بشه و لغت با افکت نمایش داده بشه.

سرگرمی
تعدادی بازی swf از اینترنت جمع آوری شده و باید اجرا بشن
تعدادی فیلم از اینترنت جمع آوری شده و باید پخش بشن

نکته: گرافیک قبلا طراحی شده و تصاویر بصورت لایه لایه جدا شده (در قالب png) ، این CD قبلا اجرا شده با WPF و شما میتونید نمونه داشته باشد فقط باید همین کار رو داخل فلش اجرا کنید به دلیل اینکه WPF نیاز به نصب دات نت فریمورک رو کامپیوتر کاربر داره میخوایم به فلش تبدیل بشه.

هر مجموعه باید بصورت داینامیک اجرا بشه ، یعنی بعد از اتمام کار و ارائه به ما ، درصورت نیاز بتونیم عکس هارو عوض کنیم یا تغییر بدیم. یا مثلا کلمات دیکشنری رو کم و زیاد کنیم و ....

کار باید کاملا حرفه ای ، با ظرافت و با سلیقه انجام بشه.

دوستانی که توانایی انجام پروژه رو دارن لطفا اعلام آمادگی کنن. ترجیحا در تهران یا مشهد کار انجام بشه بهتره.

بازم تاکید میکنم باید داینامیک و حرفه ای اجرا بشه

تعدادی عکس از محیط کاری ضمیمه شده.

شماره تماس: 09190542622 (اگه تماس جواب ندادم لطفا پیام بدید بعدا خودم تماس میگیرم)

با تشکر

پیوست ها

• Examples.zip
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 50

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
البته با توجه به محدودیت زمانی شما ممکنه که کار شروع شده باشه، اما در صورت تمایل بنده نیز می تونم باهاتون همکاری داشته باشم،
رزومه، اطلاعات تماس و نمونه کارهام رو در سایت شخصی من می تونید مشاهده نمایید : http://www.mohsenmaghsoodi.ir

با احترام

جدیدترین ارسال ها

بالا