سعید صالحی/کلید جادویی/ مایا- زیبراش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maya_22

Well-Known Member
سلام منم تصمیم گرفتم شرکت کنم تو مسابقه امسال شرکت کنم
خب ایده من هم ترجیح میدم یک داستان باشه (یکی از داستانهام که قراره انیمشن ازش ساخته بشه ) .راستش بچگی خیلی عاشق جادو و جادوگری و شعبده بازی و اینا بودم الانم البته هستم اما اون موقع یک حال دیگه ای :lol:داشت.برا همین تصمیم درام تو این زمینه کارم را بسازم
saeed.jpg

آخرین ویرایش:
سلام
هنوز واسه نظر دادن رو این کار خیلی زوده...
منتظر ادامه هستم امیدوارم کا خوب پیش بره...
موفق باشی دوست عزیز.
:rose:

Farrokh

Active Member
خیلی خوبه
ولی توجه داشته باشید که شما باید کار رو تحت قالب استیل ایمیج ارائه کنید و نه انیمیشن !

پس این گونه داستان پردازی ها ممکنه خیلی در راستای اهداف مسابقه نباشه و نشون دادنش در یک یا چند عکس غیر ممکن باشه

ضمنا اسم مسابقه وقتی که کودک بودم هست و باید در مورد دوران کودکی خودتون باشه نه زمان کورش
خواهش می کنم تمام یوزر ها به این مساله دقت کنند تا بتونن امتیاز ایده رو کسب کنند

لطفا ایده ی کار رو مطابق با موارد خواسته شده بپرورانید و برای جلو گیری از مشکلات احتمالا ایده ی خودتون رو با پیغام خصوصی با من مطرح کنید تا براتون ثبتش کنم
موفق باشید

maya_22

Well-Known Member
ممنون فرخ جان ممنون از راهنماییت سعی میکنم بیشتر روش کار کنم تا در قالب موضوع مسابقه باشه

آخرین ویرایش:

.:. soroosh .:.

Active Member
سعید ایده خیلی خوبی داری ولی باید روی اجرا خیلی خوب کار کنی، کاراکترت را چون میدونم هنوز در حال ادیتش هستی روش نظر نمیدم.
منتظر ادامش هستم :rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
آفرین ، خوبه

فقط زود تر شروع کنید که وقت اونقدرا هم نیستا

به نظر من یه محیط مرموز ( عینه یه زیر زمین شلوغ و پر از تار عنکبوت ) می تونه کارتو خیلی خوب نشون بده :rose:

موفق باشی

ali3dm

کاربر VIP
طرحی که برا کلید ساختم اینه

فعلا بندانگشتی های پیوستی

از الان پیداست کار متفاوتی میخوای ارائه بدی
چند روزی هست پستی نزدی که معلومه شدیدا مشغول کارت هستی؟
امیدوارم هرچه زودتر ادامه کارتون رو بیشتر ببینیم

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام خسته نباشید دوست عزیز
در مورد کاراکترتون تا اینجای کار که انجام دادین نیاز به دقت بیشتری روی صورتش هست ، قسمت های مثل بینی یا چشم ها ، و امیدوارم با تکمیل شدنش کار خوبی ازتون ببینم
اون طرح ارائه شده از کلید هم جالب شده و همینطور از همین رنگبندی ها با شدت بیشتر تو خود کار هم میتونید استفاده کنید
اگر در مورد ایدتون و اینکه قراره چه اتفاقی بیفته هم توضیح بیشتری بدی خیلی خوبه

maya_22

Well-Known Member
ممنون از همه دوستان که با نظراتشون انرژی میدن

MortezaAghili
در موردمحیط راستش دارم فکر میکنم چی باشه هرچند پیشنهادت خوبه شاید همین را زدم یک محیط مرموز :wink:

ali3dm
ممنون سعی میکنم در حد توانم کار متفاوتی ارایه بدم :rose:
hosienmax100
ممنون از نظرت :wink:

FATEMEH
فاطمه جان مدلی که بالا گزاشتم یک بیس بود وکلا تغییر کرده .

یک کم سرم خلوت شده بود و تونستمببرمش تو زیبراش و
لباس شاید تغییر کنه و رندر نهایی از مو -تو مایا استفاده میکنم

اینم کارکتر اصلی شاید کارکترهای دیگه هم اضافه کنم شایدم با همین ادامه دادم.
ممنون
saeed.jpg

Borhan72

خسته‌ی خسته...
همه چی عالی شده به جز گوش كه فكر كنم هنوز روش كار نكردی...
آفرين...
خيلی عالی داری جلو ميری :paint:

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
عالیه به نظر من قیافش رو یکم امویی کن چون هم مو هاش میریزه رو گوشش و دیگه نیاز با کار نداره هم خبلی بامزه تر میشه

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام سعید جان خسته نباشید . چهره جدید که گذاشتید و روش کار کردید خیلی خیلی بهتر شده ، در ادامه ببینیم چه میکنید :)

maya_22

Well-Known Member
سلام ممنون از همه دوستان با نظرات خوبشون
تصمیم گرفتم محیطم کمی مرموز و عجیب یا ترسناک باشه :-?.

مدلسازی محیطی که براش ساختم تا اینجا اینه البته تغییراتی حتما خواهد داشت.کار تو این مایه هاست دیگه
اطراف کار چون رندر را تو شب میگرم تاریکه و یک ماه تو آسمون تو رندر بهتر معلوم میشه:)برا همین فکر کنم
مدل محیط همین باشه

شاید چیزایی کم یا زیاد کنم
ممنون

پیوست ها

• land g1.jpg
    land g1.jpg
    180.1 کیلوبایت · بازدیدها: 34
سلام

تا حالا یکمی ترسناک جلو رفتی. این ابهام توی وضعیت رو نمیدونم عمدی گذاشتی یا نه. من الان نمیتونم پیش نمایشی برا خودم درست کنم. تو با اون کلید جادویی میخوای بری تو اون قصر و اتاق مخفی؟ مدلت تک هست یعنی بیابونی و پشت بومی هست یا اطرافش چسزهایی هستند.
داستان رو توضیح بدی درک روابط مدل ها و خب احتمالا ایده هایی به ذهنمون برسه. یه جورایی بی نظم یا بهتره بگم عجیب به نظر میرسه. ببخشید از کم سوادی ما ... برام جالب شد بقیه رو بدونم... راستی رنگش رو چه جوری میخوای بزنی میتونه غیر متعارف باشه و اسرارآمیز تر بشه....

یا زهرا

maya_22

Well-Known Member
ممنون .خب محیط حتما اطرافش چیزای دیگه ای هم هست مثل چند تا اسکلت آویزون و چندتا درخت ...
و دو سه تا کوتوله :shock: این محیط تو بیرون شهره یا یه جایی پرت

که کارکتر اصلی بوسیله این کلید و با نشانه هایی یا قدرتی که کلید بهش داده وتوسط راهنمای یکی از کوتوله ها به اینجا رسیده.تو این مکان میخام جادوی کلید را نشون بدم .تو رندر نهایی از رنگای آبی صورتی سبز و کمی نارنجی استفاده میکنم تا کمی مجیک تر بشه
رمز آلود بودن بخشی از این کاره جادوییه :-? برا جذاب شدن :wink:
ممون ار دقت نظرت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا