سری جدید مسابقه هفتگی مدلسازی

::reza::

کاربر VIP
attachment.php

::::: سری جدید مسابقات هفتگی :::::

سلام به همگی

به امید خدا دوباره مسابقه هفتگی رو شروع میکنیم.

خوب، سری جدید مسابقه هفتگی مدلسازی به این صورت هستش که یک روزی از ایام هفته رو همراه تاریخ عنوان میکنیم و به مدت یک هفته وقت برای مدلسازی دارید.(تاریخ مهلت ارسال هم ذکر میشه)

- چون مسابقه مدلسازی هستش سعی میشه که بیشترین نمره به مدلسازی کارها داده بشه. کارها رو میتونید رندر هم بگیرید رندر کار هم نمره داره. 70 نمره مدلسازی و 30 نمره رندر

- موضوع طوری انتخاب و اعلام میشه که همه بتونند شرکت کنند. سعی کنید با توانایی و مهارتی که در مدلسازی و استفاده از نرم افزارهای مدلسازی دارید نوع مدلتون رو انتخاب کنید و بسازید. وقتی موضوع اعلام شد شما آزادید از هر نوعی که از اون موضوع موجود هست (در گوگل جستجو کنید) و برای خودتون کانسپت فراهم کنید. و طبق همون کانسپت مدلتون رو بسازید. سعی کنید که مدلی که انتخاب میکنید زیبا باشه چون به زیبایی اثر هم نمره داده خواهد شد.
قابل توجه دوستانی که اسکیچ میتونند کار کنند. (میتونید از اسکیچ ایده هاتون استفاده کنید)

- کارههای ارسالی رو برای من Gs-Graphic به صورت پیغام خصوصی ارسال میکنید.(فایل رو در یک آپلود سنتر آپلود کرده و لینکش رو برای من ارسال میکنید)
سایتهای آپلود سنتر
http://up.iranblog.com/
--------------
http://img4up.com/
--------
http://img4up.com/

- از مدلی که میسازید باید 2 تا رندر تحویل داده بشه. یکی به صورت وایر فریم بدون اسموس (سیمی) و یکی هم به صورت رندر اصلی . وایر فریم الزامیه. بدون اسموس بودن وایر فریم تاثیر زیادی در نحوه داوری داره.

کاری که وایر فریم ارسال نشه برای کار داوری ارسال نمیشه. رندر اصلی از کار میتونه تو نماهای دیگه هم باشه ، یعنی میتونید رندر اصلی رو در چند نما هم ارسال کنید. این کار در نظر داورها تاثیر خواهد داشت.

- روی رندرتون به هیچ عنوان امضا یا علامت و یا اسمی قرار ندهید.

- مراحل کارها رو میتونید در بخش WIP مسابقه قرار دهید فقط رندر اصلی نباید توی بخشWIP قرار بگیره

- از هفته بعدی ان شالله موضوع جدید رو شخصی اعلام میکنه که اول شده باشه.

آیتمهای داوری و همچنین داورها رو هم در طول هفته اعلام میکنم.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

داوران سری جدید مسابقه مدلسازی::rose:

Baloot3D

E-power

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

** ممکنه بعضی نکات رو بعدا اضافه کنم، فعلا نکات مهم رو گفتم اگه چیزی جا افتاده بود بعدا اضافه میکنم**

این عکسها رو هم میتونید به عنوان امضای مسابقه در امضاهاتون قرار دهید.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

موضوع این هفته ساعت دیواری هستش

مسابقه از همین الان شروع میشه و تا تاریخ 14 / 07 / 1390 تا ساعت 11 شب ادامه داره.
آرزوی موفقیت برای همگی دوستان:rose:

پیوست ها

• m.jpg
    m.jpg
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 248
آخرین ویرایش:
به یاد خدا
شروع مسابقه رو تبریک میگم.
:rose:
من اسکچ کانسپت میزنم و روی یه ساعت دیواری متفاوت!
حداقل کمی متفاوت !!!
:green:
مدلسازیمون هم که جای خنده و عبرت گیری خواهد بود.
با یه رنگ و پست افکت خاص ... اما هدف نشاط و همراهی هست که هستیم.
خلاصه هر چی از خودم تعریف کنم کمه ...:lol:
دوستان از همراهیتون خوشحالم

یا علی

ssevil

Well-Known Member
امیدوارم مثل شروعش با همین هیجان ادامه پیدا کنه .........
دوستان حسابی مسابقه رو بچسبید ول نکنید :)
برای همگی ارزوی خوش گذشتن می کنم

مجید فینگیلی تو همون ساعت مدل می کنی وگرنه .............

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
خب این هفته که نفر اول مجیده چون یه ساعت خیلی گرون از قبل مدل کرده انشاالله از هفته بعد.

هیچ ساعتی در کار نیست چرا شایعه درست میکنی :green:

اولم از اخر میشم البته امیدوارم :)

راستی رضا جان تاپیک وایپ رو هم بزن ممنون...

behrang2

Member
من همون دیشب تازه ساعت یک شب بیدار شدم اینجا رو دیدم:د
درجامیه مدل زدم.. الان که نگاش میکنم خیلی عجیب و افتضاحه :د واقعا افتضاحه سر همین نمیذارمش.. وگه نه اصلا واسه رقابت و اینا نیست که نمیذارم:د
داغونه :د
دیگه وختی تازه از خاب بیدار میشم سعی میکنم ایده پردازی نکنم :د(یه ساعت عجیب غریبه.ازون نظر افتضاحه:د ببینین چقد رو این کلمه تاکید دارم:د افتضاح)

ssevil

Well-Known Member
من همون دیشب تازه ساعت یک شب بیدار شدم اینجا رو دیدم:د
درجامیه مدل زدم.. الان که نگاش میکنم خیلی عجیب و افتضاحه :د واقعا افتضاحه سر همین نمیذارمش.. وگه نه اصلا واسه رقابت و اینا نیست که نمیذارم:د
داغونه :د
دیگه وختی تازه از خاب بیدار میشم سعی میکنم ایده پردازی نکنم :د(یه ساعت عجیب غریبه.ازون نظر افتضاحه:د ببینین چقد رو این کلمه تاکید دارم:د افتضاح)

الان با تمام این افتضاحه که گفتید من راغب شدم ببینم
مطمئنا خیلی جالب شده و اصلا افتضاح نیست
بزارید ببینیمش

behrang2

Member
الان چون واقعا نمیخام شرکت کنم طرحمو همینجا اپ میکنم
از روشه ساختم خوشم اومد
ایدممم به نظرم داشت خوب میشد ..اما الان پشیمونم :د ... همین پست رو ادیت میکنم عکسمو میذارم :)

پیوست ها

آخرین ویرایش:

ssevil

Well-Known Member
الان چون واقعا نمیخام شرکت کنم طرحمو همینجا اپ میکنم
از روشه ساختم خوشم اومد
ایدممم به نظرم داشت خوب میشد ..اما الان پشیمونم :د ... همین پست رو ادیت میکنم عکسمو میذارم :)

عالیییییییییییییییییییییههههههه
ذهن به این خلاقی و بزرگی دارید
ادامه ...... ادامه .......ادامه........
:clap::clap:

اقای رئیس تاپیک یه تاپیک wip بزن بیابم اونجا
مرسی :)

::reza::

کاربر VIP
سلام
آفرین میبینم که ماشالا شروع به مدلسازی کردید. عالیه
دوستان اگه تمایل به نشون دادن کار هستند و میخوان که کارهاشون رو مرحله به مرحله در تاپیک WIP بزارند . من یکی از قوانین رو حذف میکنم و تاپیک WIP رو میزنم. اینطوری جنبه آموزشی خیلی بیشتر میشه.

اگه موافقید دکمه تشکر رو بزنید. تعداد بالای 5 نفر نشونه تایید میشه. با تایید شما این بند رو یا بر میداریم یا به قول مجید تغییرش میدیم

"کارها رو تا موقعی که داوری نشده در سایتی قرار ندهید. (چون با این کار در مسابقه شرکت داده نخواهید شد)"
تغییر به
>>> مراحل کارها رو میتونید در بخش WIP مسابقه قرار دهید فقط رندر اصلی نباید توی بخشWIP قرار بگیره ....
:::::::::::::::::::::

:tavajoh: قوانین آپدیت شد
ممنون از همگی :rose:

آخرین ویرایش:
سلام من ضمن اينكه يك عضو تازه ورود هستم نميدونم جريان WIP چيه ؟ آيا من كه كاربر ويژه نيستم ميتونم ارتباط برقرار كنم؟ و اينكه دارم فكر ميكنم مسابقه شركت كنم يا نه؟:) اصلا ميتونم يا نه؟ يه جوري ترس تو وجودم اومده كه نكنه آبروم بره با اين كارم:neutral:

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
رضا جان و بچه ها نظرتون چیه که شرکت در بخش وایپ توی مسابقه نمره داشته باشه

مثل مسابقه ی نوروز ..

یعنی هر کس فعالیت داشت توی بخش وایپ و مراحل کار گذاشت و .. یه امتیازی به عنوان فعالیت در بخش وایپ بهش داده بشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا