سرور مجازی ssd خود را با %۷۰ تخفیف بسازید ! شروع قیمت سرورها از ۶ هزار تومان - OVH DC

succes

Member
SSD-SATA-Off-Summer.jpg

شرکت کندوهاست فروش ویژه تابستان خود را آغاز نمود. این آفر شامل سرور مجازی SSD نیز می باشد.

این آفر از تاریخ ۳۰مرداد شروع شده و تا ۵ شهریور ادامه خواهد داشت. در صورت تکمیل فضای سرور امکان اتمام آفر زودتر از زمان اعلام شده وجود دارد.

در سری جدید سرورهای کندوهاست تخفیف ویژه ای برای کلیه پلن های سرور مجازی در نظر گرفته شده است که به شرح زیر می باشد:

۷۰درصد تخفیف برای کلیه پلن های سرور مجازی SSD
۶۰درصد تخفیف برای پلن های سرور مجازی SATA

جزئیات این آفر به شرح زیر می باشد:

محصولات : سرور مجازی SSD -تخفیف ماه اول
تخفیف : ۷۰ درصد
دیتاسنتر : OVH فرانسه

تحویل اتوماتیک و آنی بعد از سفارش با سیستم عامل انتخابی شما. مجازی ساز KVM با منابع کاملا اختصاصی

کد تخفیف: tabestan-ssd95

برای سفارش به کندو هاست مراجعه کرده و سرور مورد نظر خودتون رو سفارش بدین : www.kandohost.com
محصولات:سرور مجازی SATA – تخفیف ماه اول
تخفیف: ۶۰ درصد
دیتاسنتر: OVH کانادا

مشخصات سخت افزاری سرورها :
رم سرور های اختصاصی ما : ۶۴ GB
پردازنده : ۸ هسته ای ۳٫۷ گیگاهرتز
شبکه : ۱گیگابیت – ۵۰۰ مگابیت گارانتی

تحویل اتوماتیک و آنی بعد از سفارش با سیستم عامل انتخابی شما. مجازی ساز KVM با منابع کاملا اختصاصی

کد تخفیف: tabestan95

برای سفارش به کندو هاست مراجعه کرده و سرور مورد نظر خودتون رو سفارش بدین : www.kandohost.com

abpak110

New Member
با سلام
شما از سرور مجازی بک آپ هم تهیه می کنید (بک آپ از ویندوز) که بتونم هر وقت دلم خواست به حالت اولیه برش گردونم؟

abpak110

New Member
با سلام
شما از سرور مجازی بک آپ هم تهیه می کنید (بک آپ از ویندوز) که بتونم هر وقت دلم خواست به حالت اولیه برش گردونم؟

succes

Member
با سلام
با سلام.
بصورت پیشفرض هیچ شرکتی از سرور ها بک آپ (اسنپ شات ) نمیگیره ولی ما بستری فراهم کردیک که کاربر با سفارش اون گزینه میتونه تنظیم کنه هر شب مثلا از سرورش اسنپ شات گرفته بشه در دیتاسنتر دیگری

جدیدترین ارسال ها

بالا