سایت پاسارگادگرافیک

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادت
منظورتون عدم ارتباط تصویر استفاده شده در باکس‌ها، با موضوع سایته ؟
نوع طراحی سایت آدیداس که یکی از موارد الهام گرفته شده شما بود، با توجه به نظرات متخصصان گرافیست و مدیران بازاریاب کمپانی آدیداس طراحی و پیاده سازی شد.
کثرت لینک ها و جذابیت بصری برای بازدید کننده ای که این سایت رو میبینه، هدف اول این طراحان هست که تلاش می کنند در کنار تبلیغ محصول جدید، به ترویج مد هم بپردازند...

من اصلا نظر مخالفی با طراحی شما ندارم، اما به زبان ساده تر میگم: مثل این میمونه که شما لباس تفریحی خودتون رو در مهمانی رسمی بپوشید...!

sharktech

کاربر فعال
منم با نظر آقای مدیر انجمن موافقم.

بیشتر مشتری ها و سفارش دهنده ها با اینجور سایت های خلاق و زیبا راحت نیستن! و اونطور که ما طراحان و برنامه نویسان فکر میکنیم, فکر نمیکنن!

nassir

Member
اول فک کردم فقط یه عکسه:green:
خواستم بنویسم همش 1 ساعت وقت میبره
بعد دیدمش
کارت بیست نیست ولی نوزده هست:green:
:rose:

scup

Member
آفرین آقا پویا .. خیلی خوب شده ..
به نظر من از jquery loading استفاده نکن .. به نظر من اسکرول رو ببند و کل این صفحه هارو زیر هم لود کن بره پایین .. بعد لینک ها رو جوری تنظیمکن که روشون کلیل شد شورو کنه اسلاید کردن تا برسه به مکان مورد نظر .. خیلی جالب میشه .. اگه کمک خواستی خبرم کن
google talk : miladmohebnia

scup

Member
راستی طرح کاملا الهام گرفته از windows phone 7 یا همون windows 8 هست :پی منم چند تا طرح اینجوری قبلا زدم ولی آپ نکردم :دی

pouya saadeghi

Active Member
آفرین آقا پویا .. خیلی خوب شده ..
به نظر من از jquery loading استفاده نکن .. به نظر من اسکرول رو ببند و کل این صفحه هارو زیر هم لود کن بره پایین .. بعد لینک ها رو جوری تنظیمکن که روشون کلیل شد شورو کنه اسلاید کردن تا برسه به مکان مورد نظر .. خیلی جالب میشه .. اگه کمک خواستی خبرم کن
google talk : miladmohebnia

مرسی :rose:سایت همینطوریشم برای سرعت های پایین یکم سنگینه (با ید به فکر کاربران dial up و GPRS هم باشم :green: )
اگه کل صفحه ها به همراه صفحه اصلی لود بشن کاربر بیچاره برای اولین ورودش به سایت باید 5 دقیقه منتظر لود شدن بمونه!
بدون اسکرول هم نمیشه! یعنی محتوا طوریه که تو یه صفحه جا نمیشه (مثلا صفحه نمونه کار طراحی بنر رو ببین)

هرچقدر فکر کردم دیدم برای همچین سایتی بهتر از همه همین jQuery Ajax ـه. خیلی راحت قسمت مورد نظر لود میشه و با سرچ انجین ها هم مشکلی نداره

o_real_love

Well-Known Member
پویا جون تبریک میگم
تو نگاه اول جالب به نظرم اومد
ولی همونطور که یکی از دوستان گفت
کار کردن با اینطور وب سایت ها برای کسانی که کار وب انجام میدن راحت هست
ولی برای کاربران معمولی نه متاسفانه ( البته این مشکل شما نیست )
یه جورایی user friendly نیست
حالا خودمم دارم برای جائی که کار میکنم یه سایت میزنم اونم تا اخر هفته میزام انشاا...
صرفا استفاده از تکنیک های جدید طراحی شاید جالب باشه ولی هنوز به نظرم به اون صورت کاربر پسند نیست
در کل به نظر من جالب اومد
موفق باشی

mazyar_f

Member
خیلی تمیز و مرتب در اومده فقط یه مقداری تغییری که بعد از رفتن موس روی هر کادر ایجاد میشه سریعه.نرم نیست.اگه سلیقه منو بخواین بدونین یه زمان واسش تعریف کنین که این تغییرات در طول این زمان(چند دهم ثانیه یا چند ثانیه ای)انجام بشه
فکر کنم اگه گوشه مربع ها گرد بشن جذاب تر هم بشه
عالی و دلنشین بود :paint:

hdnsoft

Well-Known Member
سلام خیلی عالی شده
البته اینکه دوستان میگن مشتری پسند نیست رو منم موافقم
ولی در کل برای کسی که مفهوم css و کدنویسی رو میفهمه این یک کار شاهکاری محسوب میشه .
در نظر داشته باشین که مشتریان شما اکثرا فرق بین اینکه css بهتره یا JS رو نمی دونن و شاید اصلا زیبایی کار شما رو درک نکنن
موفق باشین .

30min

Banned
به نظر من خیلی طراحی جالبی هستش اما اگه تو رنگ بندی تجدید نظر بشه و حالت Resize بخش ها کشویی باشه که یک دفعه بزرگ کوچیک نشه خیلی بهتره ... اینطوری یک کمی سردرگم میشه بیننده یا من یکی حداقل :wink:
ولی در کل خوبه من از 10 نمره 7 رو میدم اونم به خاطر پیش غذا ! ( نه این مال یه جای دیگه بود :wink: )
موفق باشی .

MJmoonwalk

Member
سلام
از لحاظ طراحی واقعا سایت زیبایی شده اما کیفیت و جذابیت تصاویر خیلی گیرا نیست.
قسمت "وبلاگ" موقع تغییر اندازه بالای بلاک فضای خالی داره.
کل صفحه توی 1027*768 در حالت عادی اسکرول داره.
لوگوی بالا رو پررنگ تر کنی بیشتر به چشم میاد.
صفحه ای که درخواست میشه صفحه قبلی رو پاک نمیکنه و پشت سر هم میان.

به نظر من وقتی روی یک لینک کلیک میشه محتوی رو توی همون باکس اصلی نمایش بده و لینک ها به صورت "دکمه" در بالا قرار بگیرند که نیازی به اسکرول صفحه نباشه.

"<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />"
این قسمت واسه HTML5 به صورت خلاصه تر هست.
کد نویسی رو مرتب کن.

در کل کار زیبا و جالبی رو ارائه دادی.

موفق باشی

pouya saadeghi

Active Member
ممنون از نظرتون :rose:
از لحاظ طراحی واقعا سایت زیبایی شده اما کیفیت و جذابیت تصاویر خیلی گیرا نیست.
حجم اسکریپت ها زیاده و اگه بخوام واسه همه باکس ها، عکس با کیفیت بذارم ، بارگذاری سایت خیلی طول میکشه ، واسه همین تو بیشتر باکس ها از رنگ‌های محدود استفاده کردم و فقط بعضی باکس ها رو عکس گذاشتم ؛ که اون عکس ها هم حجمش رو تا جایی که میشد کم کردم

لوگوی بالا رو پررنگ تر کنی بیشتر به چشم میاد.
لوگو حرف "پ" روی بکگراند سبزه و اگه بخوام عنوان سایت که بالای صفحه است رو پررنگتر کنم، باعث حواس پرتی کاربر میشه. واسه همین کمرنگ گذاشتم ، در حدی که قابل خوندن باشه و اسم سایت رو مشخص کنه + زیاد جلب توجه نکنه

صفحه ای که درخواست میشه صفحه قبلی رو پاک نمیکنه و پشت سر هم میان.
راستش من همچین مشکلی ندیدم! :-?
هر صفحه ای پایین لود میشه، با کلیک روی لینک دیگه، loading میاد و بعد محتوای بعدی جایگزین میشه

به نظر من وقتی روی یک لینک کلیک میشه محتوی رو توی همون باکس اصلی نمایش بده و لینک ها به صورت "دکمه" در بالا قرار بگیرند که نیازی به اسکرول صفحه نباشه.
ایده ی خوبیه. ممنون ولی چندماه دیگه، اگه وقت کنم، میخوام یه قالب جدید درست کنم، نمیخوام وقت بیشتری روی این قالب بذارم
این قسمت واسه HTML5 به صورت خلاصه تر هست.
مرورگرهای ضعیفتر (مرورگرهای قدیمی یا مروگرهای موبایل که HTML5 ساپورت نمیکنن) نمیتونن قالب رو به درستی نمایش بدن، حداقل باید بتونن متن فارسی رو خوب نمایش بدن :sad:

king75

Member
حیلی زیبا شده
واقعا حال کردم

ولی من هم نظر دوستان رو دارم که می تونستید عکس های بهتری استفاده کنید

alaamand

New Member
سلام آقا پویا خسته نباشی، کارت حرف نداره، خیلی خوب شده ... ... ...!
اگه دوست داشته باشی در باره کارهایی که انجام دادی توضیحاتی برای آموزش دوستان بنویسید.
متشکرم و موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا