سایت دانلود نرم افزار باید warez باشه؟

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
من میخوام تا چند وقت دیگه یه سایت دانلود به صورت حرفه ای راه بندازم . و میخوام نرم افزارها را با کرک قرار بدم.
آیا اگر هاستینگ وارز نباشه مشکلی پیش میاد؟ و حتما سایت باید وارز باشه یا احتیاجی نیست؟ اگه وارز نباشه هاست و دامین را بلوکه میکنند؟
لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

vatanmusic

Well-Known Member
بله مشكل واستون پيش مياد
هاست وارز خواستيد در خدمتم
با قيمت بسيار عالي

maysam.m

Well-Known Member
با سلام

بله مشكل واستون پيش مياد
هاست وارز خواستيد در خدمتم
با قيمت بسيار عالي

ممنون
لطفا آدرس وب سایتتون را بدهید!

تنها هاست نیست.امکان این وجود داره دامنه شما هم بسته بشه
یعنی اینکه هاست رو که میبندند دامین را هم بلوکه میکنند خوب اون موقع دامین را دیگه نمیشه آزاد کرد؟

كه اونم با ir حله

میشه کمی بیشتر توضیح بدید

با تشکر از دوستان :rose:

egcom

Member
مطمئنید دامین رو هم بلاک میکنن ؟ پس این همه سایت وارز رو اُ.آر.جی و بقیه دامین های بین المللی چطور کار میکنن

maysam.m

Well-Known Member
مطمئنید دامین رو هم بلاک میکنن ؟ پس این همه سایت وارز رو اُ.آر.جی و بقیه دامین های بین المللی چطور کار میکنن
این دوستمون راست میگه! این همه سایت دانلود هست مثل p30world , p30download , asandownload ...
پس چطور دامین اینها را بلوکه نمیکنند!

در ضمن اگر در سایت نرم افزارها را در هاست خودمون آپ کنیم و کرکها را در جای دیگه آپ کنیم و لینک کنیم باز هم احتمال بسته شدن سایت وجود دارد؟

Mozafary

Member
سلام
قانونش هست و شما پیش از ثبت هر دامنه با اون موافقت میکنید.اینکه قانون برای همه اجرا میشه یا نه جای بحث داره.
تا حالا ۵-۶تا دامنه از مشتریهای من رو برای این مورد بستن.
بعضی اوقات میگن که میتونی دامنه رو منتقل کنی به یک رجیسترار دیگه
بعضی اوقات اجازه تمدید رو نمیدن
بعضی اوقات هم کلا دامنه رو suspend میکنن
این سه مورد برای من اتفاق افتاده.
برای سایتی که scam میکرده از یک بانک
برای سایتی که از نام شرکت مشابه سو استفاده میکرده و کالاهای قلابی میفروخته
برای سایتی که فقط و فقط داخل اسمش کلمه ی crack بوده و حتی این دامنه استفاده هم نمیشده!فقط ثبت شده بوده!
همیچیز بستگی به این داره که طرف شما کی باشه،منظورم از رف جایی هست که شاکی میشه،چقدر قانون رو بلندن یا چقد حرفشون برو داره :D
iranmastercard منو مثلا suspend کردن چون مسترکارت شاکی شده بود :D
فقط خواستم بدونید این امکان وجود داره،اما وجودش دلیل بر این نیست که جلوی همه گرفته میشه :D

maysam.m

Well-Known Member
سلام
قانونش هست و شما پیش از ثبت هر دامنه با اون موافقت میکنید.اینکه قانون برای همه اجرا میشه یا نه جای بحث داره.
تا حالا ۵-۶تا دامنه از مشتریهای من رو برای این مورد بستن.
بعضی اوقات میگن که میتونی دامنه رو منتقل کنی به یک رجیسترار دیگه
بعضی اوقات اجازه تمدید رو نمیدن
بعضی اوقات هم کلا دامنه رو suspend میکنن
این سه مورد برای من اتفاق افتاده.
برای سایتی که scam میکرده از یک بانک
برای سایتی که از نام شرکت مشابه سو استفاده میکرده و کالاهای قلابی میفروخته
برای سایتی که فقط و فقط داخل اسمش کلمه ی crack بوده و حتی این دامنه استفاده هم نمیشده!فقط ثبت شده بوده!
همیچیز بستگی به این داره که طرف شما کی باشه،منظورم از رف جایی هست که شاکی میشه،چقدر قانون رو بلندن یا چقد حرفشون برو داره :D
iranmastercard منو مثلا suspend کردن چون مسترکارت شاکی شده بود :D
فقط خواستم بدونید این امکان وجود داره،اما وجودش دلیل بر این نیست که جلوی همه گرفته میشه :D

با سلام
یعنی میشه این طور گفت که چقدر هم آدم شانس داشته باشه؟ :D
شما از کجا دامین ثبت کردید؟
آیا ثبت کننده ی دامین هم در این ماجرا میتونه تاثیر داشته باشه؟ مثلا از Directi , onlinenic و یا مثلا از name.com ثبت کنی ممکنه هر کدام از این سایتها تاثیری در ساسپند شدن دایمن داشته باشند؟

قبل از ساسپند شدن چقدر طول میکشه که به آدم اطلاع بدهند و بعد هاست و دامین را بلوکه کنند؟

در ضمن دامینی مثل p30world.com را چرا ساسپند نمیکنند ؟ یا مثلا از سایتهای معروف خارجی مثل crackdb.com که هر کرکی توش پیدا میشه؟

این دلایل به نظرم قانع کننده نیست (البته بی احترامی نباشه) به نظرم دلایل دیگری هم دخیل است!

پس به نظر شما من در صورت افتتاح سایت در چه مواردی احتیاط لازم را بکنم تا اگر خدا خواستو مثلا سایت ما گرفت به این سرنوشت دچار نشویم. مخصوصا سرنوشت بسته شدن دامین چون آدم اگه هاستینگشو ببندند میتونه باز کاری کنه اما دامین را ببندند دیگه تمومه

بازم ممنون جناب Mozafary از اطلاعاتی که در اختیارمون گذاشتید

آخرین ویرایش:

Mozafary

Member
سلام
اینکه کجا ثبت میکنی تاپیر داره بدون شک،مثلا همین estdomain خدا بیامرز یکی از دلایل بسته شدنش همین موضوع تعداد زیاد دومینهای spammer و scam بود که در اون ثبت شده بود.
من directi و stargate دامنه ها رو ثبت کرده بودم
اینکه چرا بعضی ها رو نمیبندن من اطلاع ندارم.اما اینو میدونم برای اینکه دامنه کسی رو ببندن نیاز نیست اونرو قانع کنن!
میتونی خودت به قانون ثبت دامنه مثلا در directi مراجعه کنی،بطور مثال در قسمت دوم از پیوست ۱ شرایط ثبت دامنه امده:
Using OrderBox services to point to or otherwise direct traffic to, directly or indirectly, any material that, in the sole opinion of Registrar, is associated with spamming, bulk e-mail, e-mail harvesting, warez (or links to such material), is in violation of copyright law, or contains material judged, in the sole opinion of Registrar, to be threatening or obscene or inappropriate;
و چند بخش دیگه هم در مورد copyright و trademarkها صحبت شده.
پیش از بستن دامنه شما مطلع نمیشی!بحث هاست متفاوت هست از دامنه.

maysam.m

Well-Known Member
با سلام
ممنون . به نظر شما چه اقداماتی بیشترین عامل بسته شدن دامین ها هستند؟

و ای کاش دوستان دیگر هم می آمدند و نظراتشون را میدادند!

آخرین ویرایش:

Mozafary

Member
یک سایت warez رفتم صفحه اولش یک TOU بود که باید اول اونو OK میکردی بعد وارد سایت میشدی،توی اون چیزای جالبی نوشته بود مثل:
اگر شما از مرکز ارایه دهنده ی سرویس(هاست)به این سایت هستید حق ورودبه سایت را ندارید.
اگر شما در/برای یک شرکت کار میکنید که نرم افزارهای داریا کپی رایت تولید میکند حق ورود به این بخش را ندارید.
اگر شما از بخش جرایم رایانه ای هستید حق ورود به این سایت را ندارید و اینجور چیزا :D اما نمیدونم به درد میخوره یا نه =))

maysam.m

Well-Known Member
اگه تو ایران همچین چیزی توی سایت بگذاریم ،دیگه هیچکس وارد سایت نمیشه و .... ! :d
این کار بیشتر شبیه کارهای سایت هایی است که برای افراد +18 سال ساخته شده است و ابتداش پیغام میزنه که این سایت برای افراد +18 سال ساخته شده است !!و میپرسد آیا شما +18 سالتونه؟
اگر +18 سالتونه جواب میدید بله و وارد سایت میشید! :)
و اگر -18 سال هم هستید میزنید نه و مثل بچه آدم! از سایت خارج میشید!
البته -18 هم باشید وارد میشید! :D

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا