|| سایت بهرام رادان یا امید علومی ؟ ||

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahrestan

Member
سلام دوستان عزیز
من طراح سایت امید علومی هستم.
می خواستم یک نظرسنجی از شما داشته باشم درباره دو سایت فول فلش و پر حجم
(البته سایت امید هنوز تکمیل نشده است)
بهر حال تا کنون شما نصبت به نوع طراحی نسبت به سلیقه خودتون نظر بدید.

بهرام رادان = www.bahramradan.com

امید علومی = www.omidoloumi.com

مرسی

amird

خبرگان انجمن فلش
دوست عزیز کار شما خوب هست اما می شه گفت سایت بهرام با توجه به اینکه خیلی وقت هم هست روی وب هست خیلی قویتر هست . کار شما هم تا حدی از اون ایده گرفته ...

در کل موفق باشی

البته با این چیزی که unkonwn_user گذاشت دیگه بحثی در مورد خلاقیت نمی مونه .....
در کل اگر کپی می کنی برای نظر سنجی نذار به هر حال یکی پیدا می شه که رو می کنه ....

آخرین ویرایش:

shahrestan

Member
بچه ها خیلی ممنون
مشکل ما اینه که :
اگه کسی هم از چیزی استفاده میکنه اینقدر ازش بد و بی راه میگن که اون طرف رو ضایع کنن
آخه این طوری خودشونو نشون میدن
عزیز من این کار بدرد نمیخوره
اگه از خودتون خیلی متشکرید خودتون این کارو کنید
اون آقا محسن هم که میگه من کار سایتمو خودم انجام میدم با جرات میگم این ...
حالا دلتون خنک شد ؟

عیب نداره
خدای ما هم بزرگه

amird

خبرگان انجمن فلش
عزیزم کپی مشکلی نداره ... (البته خیلی مشکلی نداره منظورم تو ایرانه)
ولی مساله اینه که شما می ری کپی می کنی بعدشم می ذاری برای نظر سنجی عمومی ....و می گی کار خودمه ... این مشکل داره ! وگرنه اگه این سایتو همینطوری به امید خدا ول می کردی و نظر نمی خواستی از کسی هیچوقتم این مسائل پیش نمی یومد و حای اگر کسی هم (مثل مرتضی) سایت اصلی رو دیده بود چیزی نمی گفت . حالا فهمیدی مشکل از کجاست ؟؟
در ضمن آدم کار کپی رو هم برای مقایسه نمی ذاره !!!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
منظورتون از اون آقا محسن رو نمی دونم ولی اگر با من هستید سعی کردم طوری صحبت کنم که کسی رو ناراحت نکنم البته نمی دونم شاید اشتباه کرده باشم

راستی به جرات رو نمی گید بعد می گید به جرات اگر جرات دارید بگید و ... ننویسید

در مورد کارهای خودم هم قبل از اینکه شما بگی گفتم که هر کس ببینه می گه بدرد نمی خوره ولی از نظر من یه ویژگی مهم داره اونم این که خودم درستش کردم و اگر روزی کاری رو کپی کنم می گم که کپی بوده ، من در مورد گرافیک اطلاعات ندارم ولی با همین اطلاعات اندکم کار می کنم تا پیشرفت کنم شما می تونید هر روشی رو پیش بگیرید و به من ربطی نداره ولی منم با نظر امیر موافقم نباید برای مقایسه یا نظرسنجی به اسم خودتون اینجا قرار می دادید ...

موفق باشید

mafton

Member
به به چه با حاله
من واقعا دلم سوخت اما خوب نمیتونم جلوی خندمم بگیرم:lol::lol:
ولی در کل طراح سایت رادان قشنگ تر کار کرده از طراح سایتی که شما از روش کپی کردی :wink:

shahrestan

Member
آقا این چه جوریه؟
مگه آدم کشتم
از مدیر انجمن خواهش میکنم به این بحث خاتمه بدن ( هر چه زودتر )

p30room

Member
چرا ما با دوستانمون این طوری رفتار می کنیم . حالا ایشون از طرح یکی دیگه ایده گرفته . باید بیاییم شخصیت ایشون رو نادیده بگیریم و به ایشون توهین کنیم به خاطر یه کپی برداری
در مورد طرح هم باید بگم چیزی از فلش نمی دونم ولی از نظر گرافیک در سطح بسیار خوبیه
موفق باشید

آخرین ویرایش:

amird

خبرگان انجمن فلش
چرا ما با دوستانمون این طوری رفتار می کنیم . حالا ایشون از طرح یکی دیگه ایده گرفته . باید بیاییم شخصیت ایشون رو نادیده بگیریم و به ایشون توهین کنیم به خاطر یه کپی برداری
در مورد طرح هم باید بگم چیزی از فلش نمی دونم ولی از نظر گرافیک در سطح بسیار خوبیه
موفق باشید

سلام دوست عزیز ما با ایشون رفتار بدی نکردیم ایشون با ما رفتار بدی کردن که اومدن توی یک فروم فلش عکسای یک سایت خارجی رو فقط تغییر دادن و بعدش اون رو به عنوان کار خودشون با یک کار قوی ایرانی مقایسه کردن ...
من نمی دونم هدف از این کار چی بوده !؟ شاید می خواستن با این کار به بچه ها ثابت کنن که حرفه ای هستن اگر هدف این بوده که به نظر من واقعا کار بچه گانه ای بوده چون اینجا حتی اگر هم روی کسی حساب حرفه ای کنن چیزی آیدش نمی شه ....
من از سایر عزیزان هم خواهش می کنم دیگه اینجا چیزی ننویسن که دیگه این تاپیک بالا نیاد و روش بحثی نشه . دوست عزیز shahrestan ما شما رو قبول داریم بیخیال این تاپیک هم شو هر سوالی هم توی فروم بپرسی مطمئن باش بچه ها با کمال میل جواب میدن و کسی هم دیگه یادی از این تاپیک نمی کنه البته اگر دنبالشو نکشی ....

موفق باشی

p30room

Member
سلام دوست عزیز ما با ایشون رفتار بدی نکردیم ایشون با ما رفتار بدی کردن که اومدن توی یک فروم فلش عکسای یک سایت خارجی رو فقط تغییر دادن و بعدش اون رو به عنوان کار خودشون با یک کار قوی ایرانی مقایسه کردن ...
من نمی دونم هدف از این کار چی بوده !؟ شاید می خواستن با این کار به بچه ها ثابت کنن که حرفه ای هستن اگر هدف این بوده که به نظر من واقعا کار بچه گانه ای بوده چون اینجا حتی اگر هم روی کسی حساب حرفه ای کنن چیزی آیدش نمی شه ....
من از سایر عزیزان هم خواهش می کنم دیگه اینجا چیزی ننویسن که دیگه این تاپیک بالا نیاد و روش بحثی نشه . دوست عزیز shahrestan ما شما رو قبول داریم بیخیال این تاپیک هم شو هر سوالی هم توی فروم بپرسی مطمئن باش بچه ها با کمال میل جواب میدن و کسی هم دیگه یادی از این تاپیک نمی کنه البته اگر دنبالشو نکشی ....

موفق باشی

سلام
ببخشید من منظورم شما نبودید
منظور بنده شخص ahange-eshgh با اون حرف های توهین آمیزش بود که دوست عزیزمون mohsensemsarpour حرف های ایشون رو به مدیر گزارش داد
موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا