سایت افغان نیک

shirini_forush

Well-Known Member
جبهه نگیر ترور جون.
چشم.
به زودی وبلاگم رو تموم میکنم و آپ میکنم.
البته من هیچ ادعایی ندارم. نه تو آژاکس نه تو زمینه های دیگه.

اون آقا هم بیخودی هندونه زیر بقلای من گذاشت.
منم اگر تو این پستا چیزی میگم شما جدی نگیر.

به هر حال... اگر واقعا دوست دارید نمونه کاری ببینید... خیلی خوشحال میشم به گالری کارام که به زودی آماده میکنم و تو سایت میزارم سر بزنید.
نظر هم بدید خوشحال میشم.

YTERROR

Active Member
تکمیل که شد , میذارم واسه فروش

:D جان واسه فروش :lol: بی خیال دیگه چند تا Sampel آماده که هر کس تویی گوگل سرچ کنه پیدا می کنه تویی همین مجید آنلاین هم بارها گزاشته شده دیگه فروشش چیه

ghanariashegh

New Member
میدونی سایت های بزرگ یا طراحان بزرگ از همین Sample هایی که میگی شروع کردن

راستی این طرح هم درست شد

برای مشاهده به سایت مراجعه کنید

YTERROR

Active Member
نه وحید جان در استفاده و ... که ایرادی نداره ولی خام استفاده کردن و قصد فروش داشتن یکم ایراد داره ایرادشم تویی همین فروم یکدونه پست که بهت لینک دادم در همین زمنیه بود یکی دقیقا همین چیزی که شما رو می گیدی حرفه ای تر به یک بنده خدایی فروشخته بود بعد که طرف دیده بود فریشو شروع به دعوا و مرافه و .... کرده بود واسه پیشگیری از این امر گفتم

ان شاالله موفق باشی ولی بزرگترین رمز یک طراح موقعیت شناسی و استافده درست از معلوماتشه یک سایت فول آژاکس موقعی خوبه که خوبش خوب باشه ولی میشه از همین جاوا اسکریپتت جوری هم استفاده کرد که یک سایت رو گند بکشه

موفق و پیروز باشید

amirlol

Well-Known Member
بحث که خیلی داره پرت پیش می ره !!!

راستی اینم بگم که یه مشکلی که هست اینه که سایت های بزرگ معمولآ از sample هایی که می گین استفاده نکردن !!

در sample ای پر باگ است !! همونطوری که می دونید یکی از پرطرف دار ترین سایت های دوست یابی از طریق xxs هک شد !

اینم تنها دلیلش مشکلات همین چیز های آمادست !!!

در ضمن نوشتن آزاکس کاری نداره !
و هر چیزی بخواهین میشه به راحتی نوشت

TNZ187

Member
چه جالب !!!

خلی معذرت می خواهم . ولی از شخصیت های بزرگی که توی این بحث هستند یه سوال ؟ تمام مطالبی که فرمودید خیلی عالیه ولی بهتر نبود توی یک عنوان دیگه این مطالب رو می آوردید ؟ این مطالب دعوای آژاکس و خیلی به سایت افغان نیک ربطی نداره .
:d

YTERROR

Active Member
این مطالب دعوای آژاکس و خیلی به سایت افغان نیک ربطی نداره .

والا من با وحید (افغان نیک ) نظرم و می گم ولی چرا تایپیک منحرف میشه باید از این پست به بعد سوال کرد

.اقعا به نظر شما آژاکس چن تا تابعه؟

شاید کنجکاوی بعضی از افراد موجب این کار شده

ولی در کل Sampel یا .... چیزی نیستند که یک نفر بخواد بگه من استفاده نمی کنم چون هر Sampely از یک آموزش ساخت بهره گرفته به طور مثال تبهای یاهو در اصل آموزشش تویی خیلی سایتها ست که خیلی هم ساده و دقیقا همون بازده رو بهتون میده حالا این وسط ممکنه بثول امیر یکم باگ داشته باشه و یا با هر مرورگری درست نباشه یا فارسی رو اصلا ساپرت نکنه دیگه این تغییرات رو باید خود فرد انجام بده

که اگه کسی یکسری اطلاعات اولیه در مورد CSS داشته باشه خیلی راحت می تونه انجام بده

موفق و پیروز باشید

amirhkh

Member
با سلام

سایت افغانستان رو دیدم

مثل هزاران سایت دیگه از چند تا Function آماده جاوا اسکریپت استفاده کرده

فکر نمی کنم چند تا Function این همه جای بحث داشته باشه

به راحتی با ذخیره Page مذبور می تونید از اون چند تا Function استفاده کنید

اگه راست می گید بشینید Gmail گوگل رو تجزیه تحلیل کنید

اگه من مدیر این بخش بودم حتما تاپیک رو قفل می کردم

این بحث های بچه گانه سایت رو کوچیک می کنه و باعث می شه افراد متخصص اینجا نیان

در ضمن Ajax چیز خیلی شاخی نیست که اینقدر سرش دعوا می کنید