ساخت یک انجمن رایگان phpbb ورزن جدیدش

filikyfilik

New Member
سلام به همه ی دوستان عزیز
همه از این ناراضی اند که چرا ایران یک سیستم فروم دهی رایگان در اختیار هموطنان عزیز نمی گزارد.
خبر جدید و مژده:
سایت بزرگ FARSI PHP BOARD تا ساعاتی دیگر راه اندازی میشود.در طی بسته شدن سایت پارس برد و ناراضی کردن بسیاری از هموطنان جناب آقای امیر ****صیر و تیمشون تصمیم گرفتن یک سایت دیگر راه اندازی کنند با امکانات بیشتر و سرعت خیلی بهتر.توجه این سایت هیچ گونه ارتباطی با پارس برد ندارد
برخی از خدمات سایت
داشتن یک دامنه با نام yourdomain.fpb.ir
اختصاص 100 مگابایت هاست به هر تالار گفتمان
اختصاص یک تالار گفتمان با امکانان متفاوت و قدرتمند به هر کار
امکان استفاده از بیش از 100 پوسته آماده برای راه اندازی تالارهای گفتمان
امکان تغییر آرم و لوگوی تالار هر تالار گفتگو
امکان تعیین گروه های کاربری و تعیین مدیران مختلف توسط مدیر تالار
امکان مدیریت اطلاعات کاربران
امکان ارسال پیام های دسته جمعی به کاربران عضو تالار
اختصاص یک صندوق پستی برای دریافت پیام های خصوصی کاربران
امکان اختصاص بیش از 1000 شکلک آماده به اعضا و همچنین استفاده از شکلکهای اختصاصی کاربران
امکان محدود کردن سطح دستی کاربران به بخش های مختلف

شایان به ذکر است که فعلا قالبصفحه اصلی سایت آماده نشده ولی این مشکل در ساخت یک فروم در حال حاظر مشکلی ایجاد نمی کند.تا ساعاتی دیگر دامنه ی این سایت راه افتاده و هموطنان می توانند از مزایای آن به صورت رایگان بهره ببرند.با هم تاکید می شود جناب آقای امیر ****صیر و تیمشان هیچ گونه ارتباطی با پارس برد نداند

دامنه فعلی بریا دیدن سایت: ww.come2chat.ir/f در این جا شما فعلا صفحه ای غیر اصلی سایت را مشاهده می کنید(این صفحه تا هفته ی دیگر عوض می شود و فعلا فقط جهت نمایش به عزیزان راه اندازی شده است)
دامنه ای که تا ساعاتی دیگر می توانید از آن استفاده کنید : www.fpb.ir
توجه اگر الان و قبل از ساخته شدن این دامنه (www.fpb.ir) در سایت فروم بسازید ئامنه سایت شما دامنه ی اصلی نمی باشد پس بهتر است برای ساخت فروم تا آماده شدن دامنه صبر کنید

filikyfilik

New Member
سلام به همه دوستانم
شرمنده از تاخیر سایت به علت این که در دامنه یک مشکل اساسی پیش اومد حدودا تا 12 ساعت دیگه درست می شه.بعدش ببینم کی اسپم می ده.
اینقدر امکانات بهش اضافه شده که مغزتون صوت می شکه.کلیییییییییییییییییییییی قالب های باحاش و شیک و جدید.
برین حالشو ببرین.در ضمن جناب آقای ****صیر از این وقفه واقعا شرمنده هستند و از همه عذز خواهی می کنند.چون سرور ها در آمریکا هستند و با مچ شدن با دامین های ایرانی مشکل دارن یه خورده مشکل پیش اومدددد

filikyfilik

New Member
راستی کاملا فارسیییییییییییییییییییییییییی هست یعنی دیگه برید حالشو ببرین

filikyfilik

New Member
آآآآآآآآآآآااهااااااااااییییییییییییییی ملتی که میگفتین سر کاریه :d
سایت همین الان راه اندازی شد.امید وارم فوق اذت ببرید:d

BetaMaster

Member
والا با این تبلیغات ناشیانه بعید میدونم بدونید چه مشکلاتی سر راهتونه:sad:
امیدوارم وقتی به 1000 کاربر رسیدید جمع نکنید برید چون بیشتر دوستان جو گیر میشن یه اسکریپ رو مالتی می کن وقتی به مصرف افتاد کم میارن می بندن:snap:

برای امنیت میگم. AlmSamim و phpBB 3.0.0 odgd وقته منقضی شدن و نشون میده دانش فنی تون متاسفانه در این زمینه خیلی کمه (پیشنهاد می کنم یکم بیشتر تحقیق کنید)

پس یه هیچ وجه سرویس fpb.ir قابل اعتماد نیست

ببخشید رک میگم، شاید حرف برادرانه من براتون الان تلخ باشه ولی بهتر از اینه یه مدت کار کنید اسمتون بدنام بشه و دیگه تو اینترنت روتون نشه مثل بعضیا آفتابی بشید

ضمنا نمی دونم اون بزرگترین که تو سایت نوشتید چیه ... تعجبم از دیدگاه شما در مورد کلمه بزرگه :shock:

براتون آرزوی موفقیت می کنم:rose:

آخرین ویرایش:

ranandeh

New Member
سوال درموردکنترل پنل php bb

سلام دوستان گلم
من یک انجمن در php bb ساختم که نمیتوانم پنجره موضوع جدیدآنرابه شکل همین سایت خودمان مجیدآنلاین دربیارم.
ببینید دوتاتصویر میگذارم که یکی ازآنهابرای سایت خودم است ونشان میدهدپنجره ارسالم راودومین تصویر هم پنجره ای هست که درتمامی سایتهاوجودداردومن میخواهم آن راداشته باشم:

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    149.8 کیلوبایت · بازدیدها: 23
آخرین ویرایش:

ranandeh

New Member
سلام دوستان گلم
من یک انجمن در php bb ساختم که نمیتوانم پنجره موضوع جدیدآنرابه شکل همین سایت خودمان مجیدآنلاین دربیارم.
ببینید دوتاتصویر میگذارم که یکی ازآنهابرای سایت خودم است ونشان میدهدپنجره ارسالم راودومین تصویر هم پنجره ای هست که درتمامی سایتهاوجودداردومن میخواهم آن راداشته باشم:

ببخشیددوستان تصویراول که برای سایت خودم بودچون هم نام آپلودنشد که دراینجاقرارمیدهم.این تصویررامیخواهم تغییرکندومانندهمین پنجره ارسال موضوع جدیدمجیدآنلاین شود:
وسوال دیگرم هم این است که میتوانم سایزنوشته های قالب راتغییردهم یانه.
دوستان من خیلی مبتدی هستم لطفاعامیانه برایم توضیح دهید.
پیشاپیش ازهمه شمادوستانم سپاسگذاری میکنم.

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    127.8 کیلوبایت · بازدیدها: 7
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا