ساخت پلاگین list view راست چین

alimaya

Active Member
عرض سلام خدمت دوستان گرامی
با توجه به عدم وجود پلاگین list view شبیه پلاگین uo که قابلیت راستچین شدن داشته باشه و با امکانات پلاگین مذکور از دوستان پلاگین نویس جهت حل این مشکل درخواست همکاری دارم.
در مورد هزینش هم به صورت توافقی صحبت میکنیم.

اجازه میخوام وارد بحث بشم
اول بگم سوال شما خیلی گنگ بود تایید عرضم هم پاسخ آقا محمود.
اما اگه منظورتون امکانات بیشتر از یو او هستش از پلاگین لیست ویو فری من استفاده کن که امکان سورت کردن و های لایت کردن هم داره که میتونه خیلی مفید باشه.
علاوه بر اینها امکان تشخیص کلیک و دابل کلیک و فرمان گرفتن از این دو رویداد را هم بشکل کاملا مجزا داره

alimaya

Active Member
اجازه میخوام وارد بحث بشم
اول بگم سوال شما خیلی گنگ بود تایید عرضم هم پاسخ آقا محمود.
اما اگه منظورتون امکانات بیشتر از یو او هستش از پلاگین لیست ویو فری من استفاده کن که امکان سورت کردن و های لایت کردن هم داره که میتونه خیلی مفید باشه.
علاوه بر اینها امکان تشخیص کلیک و دابل کلیک و فرمان گرفتن از این دو رویداد را هم بشکل کاملا مجزا داره
منظور من راستچین شدن کل لیست هست. یعنی ستون ها به ترتیب از سمت راست به چپ چیده بشن و اسکرول سمت چپ نمایش داده بشه. پلاگین شما این قابلیت رو داره؟

alimaya

Active Member
پلاگین من نیست.برای آقای فری من هست و تو مباحث مهم میتونید پیداش کنید.
بله داره
منظور بنده همونطور که در پست مربوط به آخرین نسخه پلاگین uo در موردش بحث شده ایجاد خصوصیت right alignment برای کل لیست هست؛ نه righttoleft متن داخل یک فیلد.

متوجه منظورتون شدم.مگه حالا متن داخل یه فیلد را راست به چپ بکنه چه اشکالی پیش میآد؟ شاید فکر میکنید تعداد فرامین بالا میره اما اینطور نیست.شما با یکبار راست به چپ کردن یه سطون با فرمان زیر تمام مشکلتون حل میشه
Al$ = 'Right'
PluginSet("UO_Plugin","5")
PluginSet("UO_Plugin","Al$")
PluginRun("UO_Plugin","LVAlignment"

راه دیگه ای اونطور که مد نظر شماست نداره که البته منطقی هم نیست. شاید یکی نخواد کل لیست را راست به چپ بکنه و فقط بخواد برخی ستونها را راست به چپ بکنه.اونوقت چی؟

alimaya

Active Member
متوجه منظورتون شدم.مگه حالا متن داخل یه فیلد را راست به چپ بکنه چه اشکالی پیش میآد؟ شاید فکر میکنید تعداد فرامین بالا میره اما اینطور نیست.شما با یکبار راست به چپ کردن یه سطون با فرمان زیر تمام مشکلتون حل میشه
Al$ = 'Right'
PluginSet("UO_Plugin","5")
PluginSet("UO_Plugin","Al$")
PluginRun("UO_Plugin","LVAlignment"

راه دیگه ای اونطور که مد نظر شماست نداره که البته منطقی هم نیست. شاید یکی نخواد کل لیست را راست به چپ بکنه و فقط بخواد برخی ستونها را راست به چپ بکنه.اونوقت چی؟
ممنون از پاسخگویی جنابعالی
آقا بهروز توجه کنید موضوع اصلی لیست راست چین هست نه فیلد راست چین
پلاگین uo ستون های لیست رو به ترتیب از چپ به راست میسازه. خب این برای یه جدول با اطلاعات فارسی مشکل بزرگیه
مثل اینکه زبان فارسی از چپ به راست نوشته بشه
بنده از stringgrid پلاگین کتیبه استفاده میکنم که علیرغم پشتیبانی کامل از زبان فارسی محدودیت هایی نظیر نداشتن چک باکس و قابلیت سورت رو داره.

جدیدترین ارسال ها

بالا