ساخت فایل فاش

من از 100 تا عکس _ از عدد 99 تا 0 برای ساخت یک شمارش گر معکوس gif داستفاده کردم و یک تصویر متحرک ساختم
اما برنامه من gif قبول نمیکنه می خوام یه شمارش گر معکوس همانند این با فلش درست کنم
کسی میتونه که عکس ها رو بهش بدم این رو برام درست کنه؟
دقیقا همین رو
1qqco8.gif

سلام
بله در خدمت هستیم
ممنون از لطفتان
سایز :
width=60
height=55
لطفا فایل فلش در همین اندازه و اکشن نداشته باشه و همانند شکل بالا تصاویر ساده عوض بشه
یه خواهش دیگه اگه میشه و بلدید از همین تصاویر و همین اندازه همانند شکل بالا فایل گیف هم درست کنید برام
چون من با نرم افزار های آسان درست کردم و کیفیت خوبی نداره
مثلا وقتی از این گیف در برنامه مولتی مدیا بیلدر استفاده می کنم در حین اجرا هی تصاویر میره و میاد و خوب کار نمیکنه
اگه لطف کنید و تصویر گیف هم درست کنید ممنون میشم
در پناه خدا
فایل عکس ها

mmz2006

Active Member
با سلام و عرض ادب
سه تا فایل fla و swf و gif رو براتون در فایل ضمیمه قرار دادم .

موفق باشید .

پیوست ها

• numb.zip
    1.4 مگایابت · بازدیدها: 5

ava282009

Member
مهاجرت به آمریکا یکی از موضوعات پیچیده و چالش‌برانگیز است. در ادامه، چند نکته کلی در مورد مهاجرت به ذکر شده است:
ایالات متحده
1. **انواع ویزا:**
- **ویزای دائم (Immigrant Visa):** برای افرادی که قصد اقامت دائم در ایالات متحده را دارند.
- **ویزای غیرمهاجر (Nonimmigrant Visa):** برای افرادی که قصد اقامت موقت دارند، مانند تحصیل، کار، گردشگری، و ...
- **Green Card:** یکی از مهمترین ابزارهای اخذ اقامت دائم در امریکا.

2. **لاتاری گرین کارد (Green Card Lottery):**
- برنامه لاتاری گرین کارد سالانه برای افراد از برخی کشورها امکان اخذ گرین کارد را فراهم می‌کند.

3. **تحصیلات:**
- تحصیل در امریکا دانشگاه‌ها یا مشارکت در برنامه‌های تحصیلی ممکن است به مهاجرت شما کمک کند.

4. **کار و شغل:**
- برای کار در امریکا، نیاز به مجوز کار و یا استفاده از برنامه‌های مهاجرت کاری دارید.

5. **زبان انگلیسی:**
- آزمون‌های زبان انگلیسی ممکن است برای برخی ویزاها یا مراحل مهاجرتی الزامی باشند.

6. **ترتیبات مالی:**
- اثبات توانایی مالی برای زندگی در امریکا از جمله الزامات مهم است.

7. **مشاوره حقوقی و مهاجرتی:**
- مشاوره از وکلای مهاجرت یا مشاوران مهاجرتی می‌تواند در انتخاب مسیر مناسب و ارائه مدارک به شما کمک کند.

8. **پناهندگی:**
- اگر درخواست پناهندگی دارید، باید به رویه‌ها و مقررات مربوط به پناهندگی توجه داشته باشید.

مهاجرت به امریکا به دلیل پیچیدگی و طولانی بودن فرآیند نیازمند بررسی دقیق و تحقیقات کامل است. پیشنهاد می‌شود که از منابع رسمی، سایت‌های دولتی امریکا، و خدمات مشاوره مهاجرتی بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا