ساخت آموزش cinema4d تصویری اما فارسی

amirsss

Member
سلام به همه

من خیلی وقت بود اینجا نیومدم و بیشتر میرم گالری سه بعدی ...دیشب اینجا سر زدم دیدم متسفانه خیلی نامردی کردم خیلی ها اینجا تو تاپیکهای من کامنت گذاشته بودند و من تقریبا 8-9 ماه اینورا نیومده بودم و جواب نداده بودم

باتوجه به مدلهام و کارکترهای ریگ شدم که نمونشون اینجا هست من میتونم توی مدلسازی و مخصوصا ریگینگ تو سینما4دی بتون کمک بکنم اما مشکلاتم ایناس::

1-من اگر بخوام آموزش درست حسابی بذارم که مشکلی در ادامه نداشته باشید باید ویدئو باشه و با pdf درست رهنمایی نمیشید

2-من طریقه ساخت ویدئو توتوریال بلد نیستم در واقع کارگردانیشو نمیدونم.منظورم از کارگردانی چسبودن سکانسها به طور منظم هم هست.. من خودم با blaze کار میکنم و از همش راحت تره چون عکسها رو به هم میچسبونه مثل فیلم و میشه روش صدا قرار داد...

3-بالا بودن قیمت اینترنت منظورم اینترنت ما*هواره* ای هست....در حال حاضر سرعت دانلود با دایال آپ بنده حد اکثر 6 کیلوبایت میشه....

آموزش های ویدئویی توپی در این موارد رو نت هست ولی همگی به انگلیسیند و برخی از راوی ها چون زبان مادریشان انگلیسی نیست بعضا توپوق میزنند یا لهجه بدی دارند که فهمش رو مشکل تر میکنه....چنانچه انگلیسیتان فول هست و مشکلی ندارید بگویید تا بتون لینک بدم اگر اینجا زیاد نیومدم یا چوابتون دیر شد با پیغام خصوصی یدآوری کنین
چنانچه در موارد بالا هر کدام که تونستید به من کمک کنید (منهای مورد سوم که مربوط به خودم هست) آموزشهای ویدئویی خوبی درست میکنم اونم به فارسی

این 3 مدل زیر رو به قصد آماده کردن آموزش برای شما شروع کرده بودم که نشد .:sad:

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    153.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 3.jpg
    3.jpg
    34.3 کیلوبایت · بازدیدها: 28
  • 4.jpg
    4.jpg
    400.1 کیلوبایت · بازدیدها: 24

جدیدترین ارسال ها